Reklama

Antibakterialní gel na ruce i na akné

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.09.18 13:21
Antibakterialní gel na ruce i na akné

Dobrý den,
Nedávno jsem slyšela, že se dá antibakterialní gel na ruce, použít i na pupínky. Koupila jsem si proto Balea antibakterialni gel (průhledný) a chci to vyzkoušet. Avšak mám strach, protože co je na ruce, je na ruce a ne na obličej, že jo. :D Ale ma to udajně snížit takový ty bakterie, které to akne vyvolávají nebo co… :nevim:

Prosím, používate to nekdo? :dance:

Děkuju moc!

Reklama

Reakce:

Nmdl
Ukecaná baba ;) 1878 příspěvků 03.09.18 13:27

Podle mě to bude na obličej příšerně agresivní a extrémně ti to vysuší pleť. Lepší by bylo zkusit jen třeba tea tree oil, nebo obyčejnou zinkovou/ichty­olovou mast.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.09.18 13:33

@Nmdl
Tea tree oil jsem zkoušela a ten trošičku fungoval. Tu zinkovou mast bych mohla zkusit.
 Díky!

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.09.18 13:33

A jinak jeste upresnim… Nechci ten gel davat na celý obličej. :D Jen na pupínek

hapolda
Zasloužilá kecalka 967 příspěvků 03.09.18 13:48

Kdyz se na pupinky udajne da patlat listerine tak proc ne antibaktwrialni gel? :think: klidne bych to zkusila. Ja teda davam kdyz uz na me neco vykoukne tea tree extra od nobilisu. Nic lepsiho jsem prozatim nemela :palec:

smajlik345
Kecalka 407 příspěvků 03.09.18 13:50

@hapolda a daváš to jen na velké akné a nebo i na to malé drobné ? já mám tím drobným posety celý obličej sice to na první pohled není vidět, ale když si rukou projedu přes obličej tak je to šílené tak jestli by to pomohlo

hapolda
Zasloužilá kecalka 967 příspěvků 03.09.18 13:55

Me se udela pupinek fakt minimalne, vzdy po ovulaci vyleze jeden nebo dva a tot vse. S takovou tou krupickou nemam zkusenosti vubec. Zkus prvne na velky, postupne bych zkousela i na krupicku :nevim:

xammy
Kecalka 496 příspěvků 03.09.18 18:44

na ty maly pupinky mi krasne zabral gel na intimni hygienu :mrgreen: neni to muj napad, vycetla jsem to tady. a jeste je na ne super holtuv krem.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.09.18 18:29

Jeste nekdo zkusenosti? :nevim:

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Adopce na dálku a návštěva Bangladéše mě mnohé naučila, říká Věra Pilbauerová

Věra Pilbauerová změnila život bangladéšské dívce Líze, která by bez její... číst dále >

Máte doma nebezpečné hračky?

Nebezpečné hračky jsou zrádné především tím, že nejsou poznat na první pohled... číst dále >

Články z Expres.cz

Tornádo Tomicová! Měla být outsiderem, teď je hvězdou StarDance

Jakmile vyšlo najevo, že se jednou ze soutěžících deváté řady StarDance má... číst dále >

Chmurná bilance Jana Hrušínského: My se smějeme, ale jsme prakticky zničeni

Ředitel Divadla Na Jezerce Jan Hrušínský (63) se k politice vyjadřuje poměrně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >