Antibakterialní gel na ruce i na akné

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.09.18 13:21
Antibakterialní gel na ruce i na akné

Dobrý den,
Nedávno jsem slyšela, že se dá antibakterialní gel na ruce, použít i na pupínky. Koupila jsem si proto Balea antibakterialni gel (průhledný) a chci to vyzkoušet. Avšak mám strach, protože co je na ruce, je na ruce a ne na obličej, že jo. :D Ale ma to udajně snížit takový ty bakterie, které to akne vyvolávají nebo co… :nevim:

Prosím, používate to nekdo? :dance:

Děkuju moc!

Reakce:

Nmdl
Ukecaná baba ;) 1926 příspěvků 03.09.18 13:27

Podle mě to bude na obličej příšerně agresivní a extrémně ti to vysuší pleť. Lepší by bylo zkusit jen třeba tea tree oil, nebo obyčejnou zinkovou/ichty­olovou mast.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.09.18 13:33

@Nmdl
Tea tree oil jsem zkoušela a ten trošičku fungoval. Tu zinkovou mast bych mohla zkusit.
 Díky!

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.09.18 13:33

A jinak jeste upresnim… Nechci ten gel davat na celý obličej. :D Jen na pupínek

hapolda
Ukecaná baba ;) 1101 příspěvků 03.09.18 13:48

Kdyz se na pupinky udajne da patlat listerine tak proc ne antibaktwrialni gel? :think: klidne bych to zkusila. Ja teda davam kdyz uz na me neco vykoukne tea tree extra od nobilisu. Nic lepsiho jsem prozatim nemela :palec:

smajlik345
Kecalka 487 příspěvků 03.09.18 13:50

@hapolda a daváš to jen na velké akné a nebo i na to malé drobné ? já mám tím drobným posety celý obličej sice to na první pohled není vidět, ale když si rukou projedu přes obličej tak je to šílené tak jestli by to pomohlo

hapolda
Ukecaná baba ;) 1101 příspěvků 03.09.18 13:55

Me se udela pupinek fakt minimalne, vzdy po ovulaci vyleze jeden nebo dva a tot vse. S takovou tou krupickou nemam zkusenosti vubec. Zkus prvne na velky, postupne bych zkousela i na krupicku :nevim:

xammy
Zasloužilá kecalka 545 příspěvků 03.09.18 18:44

na ty maly pupinky mi krasne zabral gel na intimni hygienu :mrgreen: neni to muj napad, vycetla jsem to tady. a jeste je na ne super holtuv krem.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.09.18 18:29

Jeste nekdo zkusenosti? :nevim:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.10.18 21:17

Nebo nemáte někdo nejakou radu, jak se zbavit pupínku během noci? :)

Obara
Povídálka 44 příspěvků 19.10.18 22:21

Já si přesně tímhle antibakteriálním gelem pravidelně ošetřuji obličej ráno než nanesu make-up, krásně mi obličej zbaví mastnoty a dalších nečistot ;)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejhorší pařba roku: Na večírku StarDance se víc zívalo, než pilo, Necpál nedopadl dobře

Z příjemného zvyku jako by se stala vynucená povinnost. Účastníci letošního... číst dále >

Ligový Expres: Ščasný ven? Proč by měl trenér Sparty odejít?

Začíná to být jako nekonečné televizní seriály. Úpadek fotbalové Sparty, tak... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Ondřeje: Chci konečně strávit Štědrý den s mámou, žena je proti

Začal advent, období, které jsem měl od dětství z celého roku nejraději.... číst dále >

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >