Antibiotika Dalacin C a kojení

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
29
6.11.21 14:10

Antibiotika Dalacin C a kojení

Zdravím maminky. Nemáte prosím někdo zkušenost s antibiotiky Dalacin C a kojením? Dostala jsem je na zánět s tím, že mám na 5 dní přestat kojit, to jsem udělala, ale dnes beru poslední a zajímalo by mě, zda bych mohla v pondělí už kojit, nebo to spíš zkusit jestli se malej zase chytne. Doktorka říkala těch 5 dní, ale přece jen je to v těle asi trochu dýl, jen jsem se na to zapomněla zeptat.
Děkuji za případné odpovědi :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3368
6.11.21 15:17

Já ti neporadím, ale můžeš zkusit EUC on-line kliniku, slibuji, ze té do par minut spoji telefonicky s doktorem. Je to normálně na pojišťovnu. Tak bys to tam mohla zkonzultovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1721
6.11.21 15:37

Já teda kojila normálně. A brala jsem za život malý několik druhů ATB včetně dalacinu. Malá je ok. Dávej jí hodně probiotika a sobě pak taky. Když jsem si nebyla někdy něčím jistá, zavolala jsem buď své nebo dětské doktorce a zeptala se. Lepší než se radit na netu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29
6.11.21 16:17
@Liška32 píše:
Já teda kojila normálně. A brala jsem za život malý několik druhů ATB včetně dalacinu. Malá je ok. Dávej jí hodně probiotika a sobě pak taky. Když jsem si nebyla někdy něčím jistá, zavolala jsem buď své nebo dětské doktorce a zeptala se. Lepší než se radit na netu.

No to je jasný, že je lepší volat doktorce :) ale o víkendu to nejde a v pátek taky neordinovala a ve mě to strašně hlodá, on je malej z toho celej nešťastnej, ale nerada bych mu ublížila tím, že to uspěchám(nejradši bych začala hned zítra :D ), ale probitoika malej dostává tak snad to bude v pondělí ok :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1721
6.11.21 18:50

@Sarus21 nebála bych se toho. Ale určitě hodně probitoika mu dávat. To mi radila dětská, když jsem s ní konzultovala, co dělat, šlo o dalacin v tomhle případě, potřetí za 3 měsíce a dcera z toho měla už průjmy. Doktorka říkala, ať hlavně dávám probiotika a kojím dál. Já chtěla vědět, jestli nemám aspoň tu dávku jídla po ATB vyměnit za dokrm UM, aby to neměla tak z první ruky. Přežila to v pohodě, nebo zdá se mi. Ani v nemocnici nechtěli, abych přestala s kojením a to jsem měla antibiotika do žíly co 4 hodiny. Ještě mě napadá poradit se v lékárně, co se týká takhle léků.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat