Antibiotika - může ven v kočárku?

7776
4.6.15 14:20

antibiotika ,muže ven v kočárku

Ahoj všem, maly dneska dostal antibiotika na horni cesty dychací a na prudušky, mužu s nim v kočárku ven myslím až nebude takove horko, spíše se držet ve stínu, ale musím pro maleho druheho do školky, ma 7 mesícu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

655
4.6.15 14:23

Já bych ven nešla, ale pokud nemáš zbytí, šoupni ho do kočáru, zakryj bavlněnou plenkou, hlavně aby nesvítilo sluníčko, pokud jsou ATB, nesmí se na sluníčko a dnes to venku opravdu sluní :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
verulicek
4.6.15 14:25

@j.borufka až nebude horko (ideálně když bude třeba i pršet a bude dobrý vzduch) hodinová procházka rozhodně prospěje. Jen nesmí mít teploty a držela bych se mimo potenciální nákazy (typu MHD). Jinak ven určitě jo, jen ne v těch vedrech. ;)

Příspěvek upraven 04.06.15 v 14:26

• Nahlásit
  • Citovat
51
4.6.15 14:25

Přesně hlavně ve stínu! U nás je fajn pod mrakem :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7776
4.6.15 14:31

Bydlím na vesnici, nemyslím že s nim budu nekde vychazkovat, stejne leži v kočárku, odpoledne tam spí, a teplotu nemá, včera je ješte nemel a byla sem s nim ve stinu, me je jasny že v takovích horkach nechodim ni normálne když je zdravy, ale odpolene do školky ve 4 hod musim pro druheho, jak to udelat? nechta jej doma samotneho a radeji jet autem. Doktor me řekl že ven v podvečer mužu a rano když se veze v kočárku. Nikde nebehá,

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
verulicek
4.6.15 14:38

@j.borufka myslím, že do školky a zpět nevadí…kdyžtak mu pak v pokojíčku, až se vrátíte zvlhčíš vzduch :-)

• Nahlásit
  • Citovat
9017
4.6.15 15:06

Já bych jela, buď s kočárkem anebo autem… Přece ho nenecháš doma samotného (a nepojedeš autem)?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28835
4.6.15 15:57

Pokud nemá teplotu, jela bych v pohodě s kočárkem, vůbec bych z toho nedělala problém. Problém bych spíš viděla v tom to dítě vůbec brát byť jen na chodbu školky, do semeniště bacilů, aby tam oslabený nechytl ještě něco jiného. Pokud bydlíš na vesnici, není možné nechat kočárek s dítětem venku na vzduchu ve stínu nebo aby u něj někdo postál(nějaká jiná maminka, kamarádka, která půjde právě pro dítě?)Strkat dítě do vyhřátého auta, případně do klimatizace považuju za větší zlo, zvlášť, když je nemocný.

Nemocné dítě, které už nemá teplotu, na čerstvém vzduchu, ve stínu pod stromy, nevidím problém. Já jsem tak brala děti na zahradu nebo ven do parku běžně. Nechodila bych na přímé slunce, mezi jiné děti, do supermarketů, MHD. Já teda do velkokolektivů nechodím ani se zdravými malými dětmi. Zrovna ve vašem případě paradoxně vidím největší problém to, že malého musíš vzít s sebou do uzavřené místnosti do školky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7776
4.6.15 20:09

Tak dneska sme byly jen na dvorku, školku sem vyřešila e zrovna dojela mamka a phlidala, spinkal v kočárku v garaži, na přime slunce nechodim ale ven k večeru dělala sem to i sprvnim že pujdu chvilku, mame doma dost suchej vzduch. Akorát su dost vystrašena, zase vše od znova, miminko nemoci atd..Děkuji všem za nazory, snad bude malemu brzo lepe. Navic je tady v nedelu decky den a stejne budu muset jit nekam do s tínu starší se na to težší s tem advema je to holt složitejší

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama