Antibiotika nezabírají na zánět močového měchýře

26
12.1.21 15:14

Antibiotika nezabiraji na zanet močového mechyre

Dobrý den, měla bych otázku- uz asi 3-4 tydny me poboliva podbrisek, predtim střídava bolest pravého a levého podbrisku. Minule utery jsem byla u sveho gynekologa. Vysetril me vnitřním ultrazvukem, poté i normalne na gynekologickem křesle. Pri pohmatu to byla velka bolest spise na leve strane. Nasadil mi Macminor z duvodu zánětu močových cest. Po bráni týdnu brání atb bylo vse v poradku. Od vcerejska me zase bolí jen na levé straně taková tupá bolest, která trvá celý den. Do toho se mi objevila koprivka na rukou, občasný nezapachajici bili výtok. Na ultrazvuku byla velmi nízká sliznice, od porodu jsem jeste nemela menstruaci(15m). Jeste kojim v noci. Delala jsem si radsi i tehotensky test(mamatest- slabý duch), ale slysela jsem, ze byvaji falešné vysledky. Pak jsem koupila clear blue digitalni( ten mi vyšel negativni). Je mozne, ze antibiotika nezabiraji?
Mam momentalne do pristiho tydne karantenu, proto k lekari budu moc az pristi tyden

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
427
12.1.21 15:28

Zkus Blokurima pytlíčky, koupíš v lékárně. Jen teda stojí kolem 350. Mi pomohly na 2 měsíce bolestí a 2× antibiotik a xxx urinalu a brusinek a všeho. Až toto mi zabralo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1885
12.1.21 15:37

Po zanetu mocoveho mechyre jsem mivala casto bolesti jeste ctrnact dnu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34696
12.1.21 18:15

Dcera musela vyměnit troje ATB, než jí zabrala na konkrétní bakterii. První ATB, tam zjistili, že nemají citlivost a u druhých nebyla moč ani po přeléčení čistá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4952
12.1.21 18:34

Na zánět moč měchýře si nech po karanténě odebrat moč na sedimet a kultivaci.
Odeber doma a do laborky odvez nejlépe do hodiny.
Pokd ti vyjde bakterie v moči, vjde ti v kultivaci i na co je citlivá a na co resistentvní.
Macmiror je nasazení od oka. :nevim:
Stačila udělat kultivace a k Macmiroru dát na 3-5 dní ATB.
Pokd je to e colli, tak jak bylo zmíněno skvělá je Blokurima. Pokud je to třeba Streptokok, tak bohužel Blokurima nepomůže. :nevim:
Po úspěšné léčbě může bolest ještě měsíc přetrvávat. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
17064
12.1.21 18:51

Zavolej na gynekologii a chtěj tentokrát kultivace.

Mezi tím užívej D-manosu a přpadně lyzáty - třeba v téhle kombinaci

https://www.klubzdravi.cz/…-manosa-akut

drž se v teple a hodně pij.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13.5.21 14:05

Já trpím každou zimu zánětem močového měchýře, pro mě je smrt vyhřívané sedačky, pokaždé mi doktorka napíše ATB. Snažila jsem se najít alternativu a necpat do sebe pokaždé ATB a vyzkoušela jsem přírodní ATB phytoxan :) beru i na lehčí rýmičky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17.5.21 10:03

@Denisapilch Naštěstí minulý rok i letos se mě jakákoliv nemoc vyhnula obloukem. Někde na diskuzi jsem dokonce četla, že slečna psala že nasadila phytoxan i na covid? Prvně brala 3 dny paralen a nakonec nasadila phytoxan.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17.5.21 13:37

Z vlastní zkušenosti doporučuji tinkturu z lichořeřišnice - přírodní atb působící zejména na urogenitalni trakt. Sama jsem tomu kdysi nevěřila, ale opravdu mi to pomohlo. Ze začátku nasazuji největší možné množství, viz popisek na lahvičce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23.5.21 17:09

@Adelkapifek Tomu bych docela i věřila :D taky mě vytáhl z poctivé chřipky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat