Antibiotika ospamox 750 mg a kojeni

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lidus27
Stálice 95 příspěvků 07.03.18 22:58
Antibiotika ospamox 750 mg a kojeni

Ahoj holky, doktor mi prededepsal ATB ospomox 750 mg a ja plne kojim (syn 4 mesice),nemate s tim nektra z kojicich maminek zkusenosti? Nerada bych synovi ublizila.

Reakce:

cell
Echt Kelišová 8055 příspěvků 07.03.18 23:40

@Lidus27 : copak Ty jsi to lékaři nesdělila? 8o

PapeJ
Ukecaná baba ;) 1943 příspěvků 07.03.18 23:51

Myslím, že jsem ospamox při kojení měla. Ale já tedy když jdu k lékaři, tak už pomalu mezi dveřma hlásím, že kojím, pak to ještě 100× zopakuju a pro jistotu se zeptám i v lékárně, při vyzvedávání. Jednou jsem se z lékárny vracela, protože mi doktor napsal lék, který se při kojení nesměl.

zumzum
Ukecaná baba ;) 2448 příspěvků 2 inzeráty 08.03.18 06:24

Ospamox je penicilinove atb a ta se pri. kojeni mohou. Jinak maji ale devcata nade mnou pravdu. Lepe nez ptat se na foru je zeptat se toho indikujiciho lekare.

Lidus27
Stálice 95 příspěvků 08.03.18 07:44

@zumzum moje doktorka to vi samozřejme, ale slo o to, ze mi prvni receptal poslala elektoronicky a v lekarne jsem zjistila, ze je to absolutne nevhodne pro kojici matky, takze jsem znovu letela k doktoroce s tim, aby mi napsala nove ATB. Pani doktorka je starsi skola, takze mi prvne informativne rikala, ze jako kojici matka zadne ATB uzivat nesmim.Kdyz prisly krevni vysledky, tak zmenila nazor. Proto se radeji ptam na zkusenosti.

Lidus27
Stálice 95 příspěvků 08.03.18 08:08

@cell a @PapeJ, doktorce jsem to rikala a vi o tom.Viz prispevek nahore ;)

zumzum
Ukecaná baba ;) 2448 příspěvků 2 inzeráty 08.03.18 15:27

@Lidus27
Aha. Tak ano ospamox se pri kojeni.muze.

Lidus27
Stálice 95 příspěvků 08.03.18 18:44

Dekuji za radu @zumzum jen jde jeste o dost male dite a ja jsem ATB mela snad naposledy pred 4.roky,takze jsem poradne netusila jak to chodi u kojeni.

Lidus27
Stálice 95 příspěvků 08.03.18 19:36

Dekuji za radu @zumzum jen jde jeste o dost male dite a ja jsem ATB mela snad naposledy pred 4.roky,takze jsem poradne netusila jak to chodi u kojeni.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Novinky z Pákistánu: Tereza si ve vazbě našla kamarádku a chybí jí vepřové maso

Češka Tereza H., která je obviněna z pašování devíti kilogramů heroinu, v... číst dále >

Babiš ml. a jeho schizofrenie: 6 lidí, kterým tato porucha ničí nebo ničila život

Zjistěte si, co je to schizofrenie, kterou má můj syn, řekl ve středu před... číst dále >

Články z Ona Dnes

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >