Reklama

Antibiotika ospamox 750 mg a kojeni

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lidus27
Stálice 87 příspěvků 1 inzerát 07.03.18 22:58
Antibiotika ospamox 750 mg a kojeni

Ahoj holky, doktor mi prededepsal ATB ospomox 750 mg a ja plne kojim (syn 4 mesice),nemate s tim nektra z kojicich maminek zkusenosti? Nerada bych synovi ublizila.

Reklama

Reakce:

cell
Echt Kelišová 8028 příspěvků 07.03.18 23:40

@Lidus27 : copak Ty jsi to lékaři nesdělila? 8o

PapeJ
Ukecaná baba ;) 1859 příspěvků 07.03.18 23:51

Myslím, že jsem ospamox při kojení měla. Ale já tedy když jdu k lékaři, tak už pomalu mezi dveřma hlásím, že kojím, pak to ještě 100× zopakuju a pro jistotu se zeptám i v lékárně, při vyzvedávání. Jednou jsem se z lékárny vracela, protože mi doktor napsal lék, který se při kojení nesměl.

zumzum
Ukecaná baba ;) 2439 příspěvků 2 inzeráty 08.03.18 06:24

Ospamox je penicilinove atb a ta se pri. kojeni mohou. Jinak maji ale devcata nade mnou pravdu. Lepe nez ptat se na foru je zeptat se toho indikujiciho lekare.

Lidus27
Stálice 87 příspěvků 1 inzerát 08.03.18 07:44

@zumzum moje doktorka to vi samozřejme, ale slo o to, ze mi prvni receptal poslala elektoronicky a v lekarne jsem zjistila, ze je to absolutne nevhodne pro kojici matky, takze jsem znovu letela k doktoroce s tim, aby mi napsala nove ATB. Pani doktorka je starsi skola, takze mi prvne informativne rikala, ze jako kojici matka zadne ATB uzivat nesmim.Kdyz prisly krevni vysledky, tak zmenila nazor. Proto se radeji ptam na zkusenosti.

Lidus27
Stálice 87 příspěvků 1 inzerát 08.03.18 08:08

@cell a @PapeJ, doktorce jsem to rikala a vi o tom.Viz prispevek nahore ;)

zumzum
Ukecaná baba ;) 2439 příspěvků 2 inzeráty 08.03.18 15:27

@Lidus27
Aha. Tak ano ospamox se pri kojeni.muze.

Lidus27
Stálice 87 příspěvků 1 inzerát 08.03.18 18:44

Dekuji za radu @zumzum jen jde jeste o dost male dite a ja jsem ATB mela snad naposledy pred 4.roky,takze jsem poradne netusila jak to chodi u kojeni.

Lidus27
Stálice 87 příspěvků 1 inzerát 08.03.18 19:36

Dekuji za radu @zumzum jen jde jeste o dost male dite a ja jsem ATB mela snad naposledy pred 4.roky,takze jsem poradne netusila jak to chodi u kojeni.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Náhrada za manželku, kterou zbil? Zelenka se schází s mladičkou fotbalistkou!

Působí jako pohodový sympaťák, ve skutečnosti je však bývalý fotbalista... číst dále >

Gottovi volali, že letos Slavíka nedostane. Důvod? Rakovina a Ortel

Karel Gott a Lucie Bílá tuhle zprávu jenom těžko rozdýchají. Pořadatel ankety... číst dále >

Články z Ona Dnes

Co s vámi udělala? řvala po Výměně Kristýna na své děti a opustila je

O své minulosti Kristýna (23) z Výměny manželek mluvila málo. A když už, tak... číst dále >

Poznali se v psychiatrické léčebně, teď čekají osmého potomka

Monika a František, protagonisté dokureality Malé lásky, mají hodně... číst dále >

Reklama