Reklama

Antibiotika při darování vajíček

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.09.18 07:13
Antibiotika při darování vajíček

Ahoj, v pondělí mám jit na odběr vajíček, ale ve středu jsem dostala antibiotika - mám zánět mocaku. Myslíte ze to muze mit vliv na darování? treba ze ty antb ovlivni nejak ty vajíčka?? S dr. jsem od te doby nemluvila, proto se ptám, jestli se v tom někdo neorientuje. dekuji

Přečtěte si článek: Postup při darování vajíček

Reklama

Reakce:

Kikulele
Zasloužilá kecalka 829 příspěvků 15.09.18 07:56

Ahoj to nevim,nejlepe by ti to rekli v centru kde budes darovat, ja bych tam asi zavolala hnedka jak bych atb dostala a zeptala se. V nekterych centrech jsou i v sobotu, tak tam zkus zavolat. Ja byla ve svem CARu i v sobotu. A nebo nedostala jsi pri stimulaci nejake tel.cislo na ktere muzes volat nonstop?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.09.18 07:57

Já když jsem podstupovala stimulaci při prvním IVF, tak jsem dostala silná antibiotoka na zánět v zubu. Hned jsem volala do CAR jestli to nějak může ovlivnit stimulaci nebo kvalitu vajíček a bylo mi řečeno, že ne. Že mám antibiotika normálně dobrat a normálně stimulovat podle rozpisu :-)

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Ovčáčkovi tleskali v Máte slovo: Prezident už nebude nikam kandidovat, uklidnil

Je to muž, který miluje záři reflektorů a projevy na veřejných místech.... číst dále >

Nejhlubší dno, ultralevice zneuctila mši: Ovčáček se pustil do mluvčího z UK

Aktivistka Aneta Petani protestem proti představitelům církve spustila... číst dále >

Články z Ona Dnes

Potraviny, které vám na podzim pomohou s hubnutím i posílením imunity

Když chcete zhubnout, je právě podzim ideálním obdobím pro začátek diety.... číst dále >

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >