Antibiotika Ospen v těhotenství

Anonymní
7.2.21 18:06

Antibiotika v těhotenství-zkušenosti

Ahoj maminky a těhulky,
Jsem docela nešťastná protože jsem dostala antibiotika konkrétně Ospen. Jsem v 7tt. Miminko vymodlené, přes IVF. Doktor říkal že jsem přišla ještě docela včas jinak by hrozilo že by to mohlo přejít na miminko. Jsem ale vyděšena aby antibiotika neohrozily miminko, ještě k tomu v takhle brzkém stadiu. V 5tt jsem krvácela, takže jsem a do konce těhotenství budu v rizokovém. Je tady někdo s podobným problémem? Bylo miminko v pořádku?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4619
7.2.21 18:19

Na co ti napsal doktor atb? Jinak se neboj. Já měla už 2 atb a teď mě asi čekají 3. :nevim:
A taky po IVF, takže vím jak ti je. A to mám rizikové těhotenství, jelikož se mi udělal hned na začátku velký hematom, takže jsem krvácela hodně a bylo to bud a nebo a další a další problémy. Krvácení jsem měla i v 2 trimestru a byla v nemocnici.
Takže se neboj atb. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
K82
1458
7.2.21 18:26

Ahoj, měla jsem to samé (nevim typ atb), ale v 5tydnu atb, mám pocit, že dokonce dvoje, pak krvácení a utrogestan. Vše ok, dítěti je 7let.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.2.21 18:26

@Maja25 Děkuji ti za uklidnění. ATB jsem dostala na angínu a náběh na zápal plic. Mám za sebou několik neúspěšných transferů a až tenhle náš malý bojovník se uhnízdil, tak strašně se bojím abych o něj nepřišla a nebo mu nejak neublizila.
Pořád si říkám že je to bojovník od samého začátku a tak bude i celý život :D :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
7.2.21 18:27
  • Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
7.2.21 18:35

Atb jsem v těhotenství měla, protože jsem musela v 19tt na operaci slepého střeva. Všechno dopadlo dobře, dítěti už je 10 :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
4611
7.2.21 18:40

Ahoj, vůbec se neboj. Měla jsem vysoké horecky a antibiotika u obou holek a holky jsou zdrave jako řípy! Nikdy jsem neměla tolik zdravotních komplikaci jako v tehotenstvich, jsem jinak zdravá. Ale přijde mi, ze jsem byla vždy silene oslabena. Vysoké horecky jsou určitě více rizikové než léky. Neboj, miminko bude zdrave! A pokud ne, tak to tak mělo být a nedonosila bys ho. Ale u obou jsem to měla v obdobném stadiu. Bude to dobre! :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2025
7.2.21 18:51

Taky jsem mela atb v obdobi nejak mezi 1. a 2. screeningem a dcerka je v poradku, bud klidna, doktor by Ti mel napsat takova, abys je mohla i v tehotenstvi. At jste s prtouskem brzy zdravi :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.2.21 19:06
@Anonymní píše:
Ahoj maminky a těhulky,
Jsem docela nešťastná protože jsem dostala antibiotika konkrétně Ospen. Jsem v 7tt. Miminko vymodlené, přes IVF. Doktor říkal že jsem přišla ještě docela včas jinak by hrozilo že by to mohlo přejít na miminko. Jsem ale vyděšena aby antibiotika neohrozily miminko, ještě k tomu v takhle brzkém stadiu. V 5tt jsem krvácela, takže jsem a do konce těhotenství budu v rizokovém. Je tady někdo s podobným problémem? Bylo miminko v pořádku?

Hele chápu tě, vím o čem mluvíš. Dnes bych byla už víc v klidu. Za první 4m těhotenství jsem měla ATB až 5×, poprvé ještě když jsem o těhu ani nevěděla… Na screening mne musel chlap pomalu odtáhnout jak jsem se bála. Vše ok. Dítě je už na světě. :) Držím pěsti :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat