Reklama

Antibiotika vyléčí po jedné tabletě?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

katerina.Tr
Kecalka 257 příspěvků 21.12.16 16:33
antibiotika vyléčí po jedné tabletě?

Mám zánět močových cest, po jedné antibiotické tabletě všechny bolesti zmizely a močení už nepálilo. Je to vůbec možné, aby pomohla jen jedna tableta?

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

hanusha.a
Kecalka 145 příspěvků 21.12.16 16:44

Hlavně je důležité dobrat tolik kolik máte naordinovanych tablet, úleva být může, ale hned by se to vrátilo při nezaleceni

katerina.Tr
Kecalka 257 příspěvků 21.12.16 16:46

@hanusha.a aha, právě jsem chtěla přestat, protože mi přijde že je zbytečný brát dalších asi 50 tablet.

Liliana08
Zasloužilá kecalka 586 příspěvků 21.12.16 16:49

@katerina.Tr Určitě atb dober. Já jsem je přestala jednou brát při angíně a hned se mi to vrátilo.

jahuhudka
Extra třída :D 10300 příspěvků 21.12.16 16:51
@katerina.Tr píše:
@hanusha.a aha, právě jsem chtěla přestat, protože mi přijde že je zbytečný brát dalších asi 50 tablet.

To snad ne. Je vseobecne zname ze atb se musi dobrat.

luca241
Ukecaná baba ;) 1596 příspěvků 21.12.16 16:52
@katerina.Tr píše:
Mám zánět močových cest, po jedné antibiotické tabletě všechny bolesti zmizely a močení už nepálilo. Je to vůbec možné, aby pomohla jen jedna tableta?

právě jsi jdu dát první tabletu atb na močový měchýř a modlím se, aby mi zabrala hned.Ono to tak u těchto léků na močák je. a díky bohu za to.Ale je vždy potřeba dobrat je!!!Za prvé by se ti to mohlo okamžitě vrátit, za druhé už by příště nemusela ta atb zabrat vůbec. močák je hnus :zed: au.

Kassy
Závislačka 3292 příspěvků 21.12.16 16:57
@katerina.Tr píše:

To nedělej. Ano, u zánětu močáku přijde úleva rychle, klidně hned po první tabletě antibiotik, ale když je nedobereš, velmi rychle se ti to vrátí. Navíc přesně takhle se vytváří rezistentní kmeny bakterií - lidi nedobírají antibiotika protože jim to přijde zbytečné, když příznaky zmizely, ale bakterie, které ta jedna dávka zabít nezvládla, se vesele množí dál. Taky jsem měla za to, že tohle je snad už dostatečně známé a že na to i lékaři upozorňují, když léky předepisují.

Karleon
Kelišová 5278 příspěvků 21.12.16 17:03

Mně taky zabtala první tableta, až jsem tomu nechtěla věřit. Ale dober to určitě, jinak to máš hned zpět.

ivašot.
Kelišová 6254 příspěvků 21.12.16 17:11

Pokaždé mi zabere hned první tableta - naštěstí

katerina.Tr
Kecalka 257 příspěvků 21.12.16 17:15

@jahuhudka já je právě dostala na dva měsíce tři denně a pak už jen jednu denně, což mi přijde hrozně moc.

katerina.Tr
Kecalka 257 příspěvků 21.12.16 17:16

@luca241 a jak dlouho berete? přijde mi, že moje doktorka mi je dala zbytečně na dlouho.

Icestar
Závislačka 4171 příspěvků 1 inzerát 21.12.16 17:18

@katerina.Tr Nedobírej, co ti doktor naordinoval, a příště ti antibiotika nezaberou vůbec na nic. :roll:

ivašot.
Kelišová 6254 příspěvků 21.12.16 17:18

@katerina.Tr Vždycky minimálně týden, spíš 10 dnů

ivašot.
Kelišová 6254 příspěvků 21.12.16 17:20
@katerina.Tr píše:
@jahuhudka já je právě dostala na dva měsíce tři denně a pak už jen jednu denně, což mi přijde hrozně moc.

A to je na akutní zánět, nebo si měla vleklé opakované problémy?

katerina.Tr
Kecalka 257 příspěvků 21.12.16 17:23

@ivašot. akutní. Ale tak před rokem jsem ho měla a léčila se taky takhle dlouho, ale to mi antibitoika nezabraly tak rychle. ted po jedné tabletě jsem už necítila problémy.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Články z Expres.cz

Co bude Kristelová řešit na YouTube? Záhadnou věc, kterou nikdo nezná

Moderátorka Kateřina Kristelová se rozhodla začít natáčet videa na YouTube,... číst dále >

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Reklama