Antibiotika zanet průdušek s náznakem zapalu plic a procházka.

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.12.18 20:39
Antibiotika zanet průdušek s náznakem zapalu plic a procházka.

Ahoj holky, šli byste na malou procházku s 2 letym dítětem (samozřejmě že by byl v kočárku), když dobira antibiotika? Měl zanet průdušek s náznakem zapalu plic. 4 dny už je bez teplot a už skoro nekasle. Jde mi o to, že doma už neví co by vymyslel. Tak jestli bych ho mohla vzít na krátkou procházku, samozřejmě ne nikde mezi lidi, spíš do přírody. Na poledni kontrole jsem se doktora nějak ve spěchu nezeptala. Na kontrolu jdeme ve středu. Zítra má poslední dávku antibiotik. Jinak crp měl do 8,ale dr dala antibiotika raději pro jistou. Děkuji za odpověďi a přeji Vám krásný Nový rok :)

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Kassor
Zasloužilá kecalka 578 příspěvků 31.12.18 20:44

U nas, kdyz dcerce bylo 5 mesicu, mela zanet prudusek, v nemocnici jsme byly 8 dni a pak nas pustili na dobrani atb domu, tak doktor rikal, ze na kratkou prochazku mame jit, ale nesmi prilis mrznout a bez lidi, aby jeste neco noveho nechytla… Sla bych…

kacenka.sks
Zasloužilá kecalka 510 příspěvků 31.12.18 20:44

Ja bych pockala do stredy a zeptala se na kontrole.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.12.18 20:51

Děkuju holky, jako za každou cenu ven nepůjdu, vydrželi jsme celé svátky doma, tak ten den nebo dva ještě kdyžtak vydrzime. Mám o mobil na doktora, ale nechci ho otravovat na Nový rok… Děkuji
:)

lexiik
Stálice 67 příspěvků 31.12.18 21:00

já bych šla, v kočárku a ne mezi lidi v pohodě, ještě když nemrzne

nozu
Extra třída :D 11956 příspěvků 31.12.18 21:03

já bych nešla a počkala na konzultaci s lékařem.

flybe
Zasloužilá kecalka 610 příspěvků 31.12.18 21:28

Venku ted neni moc zima. Sla bych..

nozu
Extra třída :D 11956 příspěvků 31.12.18 21:37

holky vy byste fakt šly ven va procházku s dítětem, které se léčí z náběhu na zápal plic a nemá ještě dobraná antibiotika ani posvěcení od doktorky??? 8o A to jsem myslela, že jsem pokud jde o zdraví dětí drsná matka…

medunka23
Kelišová 7293 příspěvků 31.12.18 21:38

Když bude max do -5, tak jdi, zachumlej ho do tepla a nachvilku ho vyvez. Jakmile děti nemají teplotu a nemrzne, je to naopak žádoucí. To je ještě výhoda u těch kocarkovych dětí, že nemusíš sedět doma.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.12.18 21:42
@nozu píše:
holky vy byste fakt šly ven va procházku s dítětem, které se léčí z náběhu na zápal plic a nemá ještě dobraná antibiotika ani posvěcení od doktorky??? 8o A to jsem myslela, že jsem pokud jde o zdraví dětí drsná matka…

Pro to se raději ptám na zkušenosti. Malý nebyl nikdy nemocny, a moje chyba byla, ze jsem se dr nezeptala… Jak sem už psala… Za každou cenu určitě ven nepujdeme.

Balua
Kecalka 254 příspěvků 31.12.18 21:43

Nesla bych syn ma zapal plic a uz je bez teolot ale atb ma jeste 10 dni a proste budeme doma. Je oslabeny nema cenu to podcenovat.

medunka23
Kelišová 7293 příspěvků 31.12.18 21:50
@nozu píše:
holky vy byste fakt šly ven va procházku s dítětem, které se léčí z náběhu na zápal plic a nemá ještě dobraná antibiotika ani posvěcení od doktorky??? 8o A to jsem myslela, že jsem pokud jde o zdraví dětí drsná matka…

Pokud je to dítě, které je v kočárku, tak ano, s nekocarkovym určitě ne. Mám dceru astmaticku, která si s pruduskama užívala a užívá a v době kdy se vozila v kočárku, to lékařka doporucovala, nesmí mrznout a musí být zachumlana. Takže v dnešních povětrnostních podmínkách nevidím problém. To dítě bude ve větším klidu, než by bylo doma.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.12.18 21:59

Máme doma zapál plic hned 2×, celé svátky na nic, takže soucítím. Ne, nesla bych. Ať dítě zachumlas, jak chceš, bude dýchat chladny vzduch. Ten může krátkodobě pomoci, ale oslabeným dýchacím cestám neprospeje.

Aduš8
Závislačka 3050 příspěvků 31.12.18 22:00

Náš malý měl ošklivou virovou bronchitidu, už třetí týden dokašlává, spíš jen občas vleže v postýlce. A doktorka nám přímo doporučila, pokud nemá teploty a nemrzne, jít s ním na čerstvý vzduch. Vždycky mu to udělalo jen dobře

Terezxx
Ukecaná baba ;) 1681 příspěvků 1 inzerát 31.12.18 22:01

Kluci měli zánět průdušek. Ke konci, když antibiotika dobírali, byli už několik dnů bez teplot, kašle a rýmy jsem je na pár minut vypustila na zahradu. Chvilku se proběhli. Takže já bych klidně na půl hodinku s kočárkovým dítětem šla. Však venku není zima a jestli nemá horečku, bude se jí lépe dýchat.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Trest za autonehodu? Lucie Gelemová vystřídala v rodině Dádu Patrasovou

Herečce Dagmar Patrasové (62) se celý život bortí přímo pod rukama. Nejenže... číst dále >

Vondráčková natočila další ledové video a hned se rozjely spekulace: „Má vyplakané oči!“

Zatímco v Kanadě mrzne, jako když praští, Lucie Vondráčková (38) svým... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >