Antibotika Betaklav

10.1.20 23:27

Antibotika Betaklav

Ahoj, dostala jsem dnes antibiotika Betaklav, a chci se zeptat jestli se je někdo mel při kojení? já mam 8 měsíční holčičku a co jsem vzala první prášek zdá se mi dost protivná a je víc plačtivá, tak jsetli mate někdo podobnou zkušenost budu rada za odpovědi PS: doktorka řikala že je brát mužu ale lekarník zas řikal přejít na umělou stravu a to se mi moc nechce. moc děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1308
11.1.20 05:35

Ja mela asi jiny, pri kojeni se mohly, ale holka mi pak strasne brecela a byla opruzena az hruza :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1831
11.1.20 09:23

@Kačík96 tyto antibiotika při kojení můžeš. Ale do mléka se v malém množství dostanou, takže dítě po nich může být nějak ovlivněno (třeba může stejně jako dospělí mít průjem, nebo alergickou reakci). Nevím jestli třeba nemohou změnit chuť mléka? Že by jí nechutnalo?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11.1.20 16:47
@Lucka1111 píše:
@Kačík96 tyto antibiotika při kojení můžeš. Ale do mléka se v malém množství dostanou, takže dítě po nich může být nějak ovlivněno (třeba může stejně jako dospělí mít průjem, nebo alergickou reakci). Nevím jestli třeba nemohou změnit chuť mléka? Že by jí nechutnalo?

má průjem

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1831
11.1.20 17:52

@Kačík96 to klidně může být po antibiotikách. Tak jí zkus dát nějaké probiotikum? Případně jestli má ten průjem hodně, tak pak jedině přestat kojit. Na co ta ATB máš? Třeba by šla vyměnit, ale bohužel průjem může udělat jakékoliv antibiotikum.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.1.20 21:35
@Lucka1111 píše:
@Kačík96 to klidně může být po antibiotikách. Tak jí zkus dát nějaké probiotikum? Případně jestli má ten průjem hodně, tak pak jedině přestat kojit. Na co ta ATB máš? Třeba by šla vyměnit, ale bohužel průjem může udělat jakékoliv antibiotikum.

Davám BioGia
už je to lepší o moc :) :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.1.20 21:36
@Kačík96 píše:
Davám BioGia
už je to lepší o moc :) :srdce:

a sama mam taky probiotika :)

• Nahlásit
  • Citovat