Antidepresiva a homeopatika

Anonymní
15.12.19 16:52

Antidepresiva a homeopatika

Bral jste někdo antidepresiva a že začátku než začali působit jak měli.. na překonání vedlejších účinků užíval jste k tomu homeopatika? Mám Sertralin a když tak Neurol raději bych to stáhla homeopatiky. Máte tip radu? Kdy už začnou AD dělat co mají? Jsem unavená tak bych spala a nic. Večer lehnu a kolem 4 ranní vzhůru a jen se převaluji.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Ou
11371
15.12.19 17:13

Zhruba 4 týdny trvá, než se nastaví hladiny antidepresiv typu SSRI což je i sertralin. Pokud ti nezabírají a bereš je měsíc a déle, ozvi se svému psychiatrovi a konzultuj to, je možné že to bude chtít vyšší dávku a nebo jiné léky - ne vždy se podaří najít vhodný lék napoprvé.

Ta ranní nespavost je symptomem právě depresivních poruch, no.

S homeopatiky ho klidně kombinovat můžeš, stejně tak s meduńkou či kozlíkem, neužívej s ním třezalku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
15.12.19 17:23

@Ou děkuji právě bych se chtěla vyhnout Neurol tak na netu je hodně tipů homeopatika. Meduňku pijí hlavně čaj. Děkuji… Zatím užívám od 29.11. 0.50. Právě nasazením AD se můj stav zhoršil. Dříve jsem spala dobře nerušeně. Můj stav se teď vůbec zhoršil nasazením AD. Můj Mudr pořád říká vyčkat.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama