Antidepresiva a otěhotnění

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Raciolka22222
Kecalka 160 příspěvků 24.11.17 11:46
Antidepresiva a otehotneni

Ahoj, jsem po porodu mrtveho miminka ve 31.tt,psychicky jsem to nezvladla a tak jsem skoncila ma AD asentra 50 mg…samozrejme ze za par mesicu se chceme smazit znovu a tak moje otazka zni je tu nekdo kdo otehotnel bez problemu s antidepresivama?

Reklama

Reakce:

s.y.p.t.a
Kecalka 493 příspěvků 24.11.17 12:22

Ahoj, je mi moc líto, čím procházíš. Není divu, že ses takto složila, to by zacvičilo úplně s každým. Neboj se, asentra se může před otěhotněním i během těhotenství, bylo to takto i u mé příbuzné. Z celého srdce ti přeji, aby to příště vyšlo a byla jsi šťastná.

Raciolka22222
Kecalka 160 příspěvků 24.11.17 12:25

@s.y.p.t.a moc dekuji za pozitivni zpravu. Bojim se aby mi to nerozhazelo cykly a celkove se telo uplne nezablokovalo…ale zase s temi uzkostmi a stavy po porodu by se telo stejne nedalo dohromady proto jsem na AD kyvla…

s.y.p.t.a
Kecalka 493 příspěvků 24.11.17 12:40

@Raciolka22222 Jasně, rozumné rozhodnutí. Příbuzné to cykly nerozházelo, začala se cítit mnohem lépe a miminko si k ní také našlo brzy cestu. Určitě to bude u tebe taky tak. Pak dej vědět, budu na tebe myslet. Ještě přidám jeden příběh. Známá porodila mrtvé miminko 14 dní před termínem - zamotaná nožička do pupečníkové šňůry. Asi po půl roce otěhotněla znovu a dnes je už šťastnou maminkou malého chlapečka.

Petruna21
Echt Kelišová 9787 příspěvků 24.11.17 12:56

Bohužel vůbec s tím to zkušenosti nemám ale chci ti jen říci že mě to moc mrzí a držím palečky ať se brzy vydaří a máte vysněné miminko hodně štěstí a drž se :srdce:

Raciolka22222
Kecalka 160 příspěvků 24.11.17 13:00

Moc Vam dekuji za povzbudiva slova, je jich treba v tomhe obdobi. :srdce:

citlivaduse
Ukecaná baba ;) 1794 příspěvků 24.11.17 13:14

@Raciolka22222 já během brání Asentry otěhotněla bez problémů, na cyklus nemá vliv. Brala jsem ji celé těhotenství a beru i při kojení. Drz se, vubec si nedokážu představit, co jsi si musela prožít a prozivas.

Raciolka22222
Kecalka 160 příspěvků 24.11.17 13:30

@citlivaduse moc dekuju, to me hrozne povzbudilo…je to obrovska rana do zivota kdyz ztratite neco tak vytouzeneho co milujete a vlastne to mate jen v brisku ale po porodu kdyz jsem si ho chovala prislo mi jakobych s nim(Kubicek)pro­zila cely zivot…bohuzel opravdu zivot jde dal a musim bojovat ac je to strasne tezke…je to mesic, uz je to malinko lepsi diky AD jinak bych to nezvladla vubec..

s.y.p.t.a
Kecalka 493 příspěvků 24.11.17 15:03

Musí to být nepředstavitelná bolest. Člověk by chtěl asi zemřít, ale musí žít, jít dál, doufat, že bude líp. Ten měsíc je ještě krátká doba, chce to přece jen delší čas na zahojení, ale Kubíček bude ve tvém srdci stále, bude součástí vašeho života, i když už budeš mít další děti. Další miminko ti určitě z té bolesti pomůže, dušička se uzdraví. Ale chápu, že teď je to ještě moc těžké. Napíši ti ještě příběh, který se skutečně stal. Myslím, že je o něm i kniha Nebe existuje nebo Nebe opravdu je, přesně nevím. Napsal ji otec chlapce, který se dostal po prasknutí slepého střeva do tak špatného stavu, že málem zemřel. Říkal, že přišel do nebe a pak vyprávěl svojí mamince, že tam potkal svoji sestřičku. Maminka úplně strnula, protože před chlapem potratila děvčátko, o kterém však synkovi nikdy neřekla. Takže - kdo ví? Tvé dítě tady prostě bylo, i když jen chviličku, ale věřím, že o své milující mamince ví a jednou se spolu opět setkáte.

Raciolka22222
Kecalka 160 příspěvků 24.11.17 15:07

@s.y.p.t.a ja v to pevne verim to co jsi napsala a vim to ze dusicka Kubika tu se mnou je a vrati se :srdce: :andel: Dekuju :srdce:

citlivaduse
Ukecaná baba ;) 1794 příspěvků 24.11.17 16:27

@Raciolka22222 měsíc je opravdu krátká doba, moc ti přeji, abys ses brzo dočkala miminka. Tahle rána je napořád, ale časem se ty hrany bolesti malinko otupi. A neber to tak, že něco nezvladas. Jsi naopak moc silná :srdce:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Pomeje zavolal do redakce Expresu kvůli milenci své ženy. Co vám chce říct?

Jak jsme vás jako první informovali, Andrea Pomeje již není sama. Po jejím... číst dále >

Pokrývač z Poděbrad si odvezl krásnou Andreu domů. Pomejemu zůstaly oči pro pláč!

Jiřímu Pomejemu vyhasla i poslední jiskřička naděje, že se k němu jeho... číst dále >

Články z Ona Dnes

Mámina péče už se nedala vydržet, říká Petr. Dětí jako on jsou tisíce

Některé děti prožijí víc, než mohou unést. Ozvat se není snadné. Je potřeba,... číst dále >

Příběh Věry: Nedokážu se vyrovnat s rozvodem

Rozvedla jsem se po desetiletém naprosto nefunkčním vztahu. Mám teď skvělého... číst dále >

Reklama