Reklama

Antidepresiva a účinek alkoholu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Thea21
Kecalka 149 příspěvků 05.09.18 20:20
Antidepresiva a účinek alkoholu?

Ahoj holky,
Kde začít…nějakých 8 let beru antidepresiva a můžu říct, že jsem se s depresemi přála vel i statečně. Skoro až bych řekla, že jsem o ní už sama nevěděla. Co se mi ale nedávno stalo. Byla jsem na oslavě s prací a tam jsem se opila. Občas si dám víno s přítelem, ale ven moc nechodím (resp. pít nechodím). Opilost mi ráno vyvolala neskutečně špatný stav. Měla jsem poprvé v životě úzkost, nemohla se nadechnout a chtěla okamžitě domů. Bylo mi špatně z toho, co všechno jsem kolegům o sobě řekla, o svém životě a o tom, že beru antidepresiva. Je mi to dost nepříjemné, protože jsem v nové práci a samozřejmě to říkám jen blízkým lidem. Od té doby uběhly asi 4 dny a já se stále cítím hrozně, nic se mi nechce, jakoby nemá smysl, cítím se sama a nechci jít mezi lidi. Jít do práce je utrpení, mluvit je dá se říct problém, nejde to tam snadno a jsem mnohem uzavřenější. Co se děje? Mohl mi něco spustit alkohol? :think:

Reklama

Reakce:

Betyssek
Stálice 84 příspěvků 05.09.18 20:43

A prave proto je v pribalovym letáku napsano, ze se behem léčby nema pit alkohol… Je to normalni ucinek alkoholu na nemoc a leky.. Jsem zdravotnik a krome toho jsem je taky brala… Alkohol na ty leky takhle ucinkuje, pokud beres leky dal tak se to srovná, ale doporucuju nepit.. Ta hladina leku nebo tvuj psychicky stav udela takovyhle propad… Ale zlepsi se to, pokud ne tak to konzultuj s lékařem, a dodržuj doporuceni :-) :kytka:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.09.18 22:24

Já na ně chlastám normálně a nikdy mi nic nebylo

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.09.18 23:02

Antidepresiva bereš už dost dlouhou dobu na to, aby věděla, že se s alkoholem nesmí kombinovat! :roll: teď se nemůžes divit, že ti je, jak ti je :( zajdi si za svým lékařem a zkonzultuj to s ním ;)

Ou
Závislačka 4984 příspěvků 06.09.18 00:07

Nejvyšší čas vstoupit konečně do psychoterapie.

nestarejtese
Kecalka 409 příspěvků 06.09.18 13:22
@Anonymní píše:
Já na ně chlastám normálně a nikdy mi nic nebylo

Já taky :mrgreen:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.09.18 13:26
@nestarejtese píše:
Já taky :mrgreen:

Ja taky chlastala,kdyz jsem je brala :mrgreen:

Thea21
Kecalka 149 příspěvků 06.09.18 21:10

Já se za tu dlouhou dobu, co je beru, samozřejmě opila víckrát. Jsem vystudovaný chemik, vím, proč se nesmí kombinovat. Ale za ta léta byla občas svatba nebo větší narozeniny…tak to prostě v životě chodí. Kor, když je vám kolem dvaceti. Teď už skoro nepiju, dám si maximálně deci dobrého vína. Ale tentokrát jako by se něco spustilo a mám stále sileny propad dolů. Několikrát za den se rozplacu, nic mě nebaví, netěší. Však to znáte, nemusím popisovat.
Spíš si říkám, zda-li
1. Může alkohol stokrát nic neuděláte a po stoprvní něco pokazí
2. Mohou prášky, které mi léta vyhovovaly, přestat ,, zabírat"?
:think:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

„Žoldáci, kteří sem pustí migranty,“ říká Orbán o Frontexu. Co je agentura zač?

Německá kancléřka apeluje na členské státy Evropské unie, aby pomohly... číst dále >

Bučková a Vágner už spolu na ryby nevyrazí. Po třech letech se rozešli

Modelka a náš nejznámější rybář se rozhodli jít od sebe po dvouletém vztahu.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Žena věří, že je opravdovou elfkou a pochází z jiného světa

Šestatřicetiletá Kimberel Eventide z Illinois věří, že je elfkou a má na... číst dále >

Reklama