Antidepresiva Brintellix-zkušenosti

Anonymní
19.11.19 16:27

Antidepresiva Brintellix-zkušenosti

Máte někdo zkušenosti s těmito AD?? Jak dlouho nabíhají a nežádoucí účinky?? Díky moc.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
19.11.19 20:31

Mam a za me super. Me nabehly behem asi tri dni, predchozi mi fakt nevyhovovaly. Zadne vedlejsi ucinky nepozoruji, ani nejsou v pribalovem letaku v takovem rozsahu, jako u mych predchozich leku.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
20.11.19 12:18

Díky za odpověď.. A co jsi měla před ním??

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
20.11.19 15:51

Měla jsme toho za ty roky víc. Co mi fakt nesedí jsou AD na serotoninové bázi jako např. cipralex. Nebaví mě po nich sex a mám problém s orgasmem.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
20.11.19 16:08

Tak o sexu teď ani nemluvím.. Mám zároveň citalec a brintellix 5mg..mám 9tý den a zatím nic moc..

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
23.11.19 13:37
@Anonymní píše:
Tak o sexu teď ani nemluvím.. Mám zároveň citalec a brintellix 5mg..mám 9tý den a zatím nic moc..

Mám brintelix y5 dnem a mám pocit, ze je mne hůř a hůř. Berete k tomu nějaké další léky?

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
23.11.19 21:21

Ze začátku mi bylo dost na zvracení, teď mám 12 dní, 5mg a k tomu mám 50 mg apo citalu, ale ten MUDr. asi sníží a navýší Brintellix.. Uvidíme, jdu tam v úterý, zatím tedy moc zlepšení necítím, nejsem asi už tolik unavená…Vy máte kolik mg??

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
24.11.19 08:20

Mam 10 mg, nic k tomu. Pri prechodu jsem mela polovicni davku puvodniho leku a k tomu 5mg brintellixu.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
24.11.19 12:27

No, taky si myslím, že to u mě tak bude.. Z čeho jsi předcházela a proč?? Já fungovala cca 10 let v pohodě a pak v létě taková pecka :(((

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
29.11.19 13:45

Ahojky jak jste na tom, taky beru brintelix a mirtazapin… jak na houpačce jeden den dobrý další den zase horší.. beru 10 dni.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
29.11.19 21:52

Tak já dnes 12 dní 5mg a k tomu 3 dny 10mg..bolesti hlavy, energie nic moc, takový divný vidění..Řikala mudra, že je to ještě krátký čas.. Tak uvidím..

• Nahlásit
  • Citovat
30.11.19 09:08
@Anonymní píše:
Tak já dnes 12 dní 5mg a k tomu 3 dny 10mg..bolesti hlavy, energie nic moc, takový divný vidění..Řikala mudra, že je to ještě krátký čas.. Tak uvidím..

A co přesně berete já se v tom tady ztrácím. Já mám mirtazaphin 3/4 na noc a 10 brintelix ráno, mám dny kdy je mne dobre a pak zase ty stavy úzkosti klepu se a bojím a nemám čeho.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama