Antidepresiva, deprese, úzkost a předávkování

Anonymní
16.8.21 11:17

Antidepresiva, deprese, úzkost a předávkování

Je mi 19. Mívám úzkosti (z lidi, hloubky vody a výšky) a údajně i něco co nasvědčuje na depresim podle starší lékařské zprávy. Dříve jsem docházel na psychiatrii a psychologii a bylo mi diagnostikováno adhd.

Za posledního půl roku jsem si již 3× vzal nesmyslné množství léků vyšší než je doporučeno. Pamatuju že poprvé snad 18 druhů léčiv najednou, podruhé asi 20 ibalginu400. Včera to bylo 10 piluli „Happy pills“ (volně prodejná antidepresiva - max 2 za den) a asi 12 Ibalginu400 a zapíjel to energydrinkem Tiger.

Vždy mi bylo jen špatně leč jsem nezvracel a třásl jsem se. Dnes (už asi 15 hodin od požití) třas odeznívá ale nastupují halucinace (chodník vypadá jak galaxie s hvězdy, vidím detaily a barvy co jsem dřív neregistroval kolem sebe, na co se podivam tak vidím vážně dost přiblíženy detail jak kdyby pod mikroskopem), lehce stižené dýchání a necítím vlastní tep ale slyším ho velice zrychlený polid ho vůbec uslyším, zbystřené smysly sluch a zrak, zmatení, tiky. Co teď, původně jsem doufal že přes noc mě kleknou životní funkce

Příspěvek upraven 16.08.21 v 14:05

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
27078
16.8.21 11:26

A co je účel brání těch léků, zabít se? :roll: bydlíš u rodičů?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.8.21 11:28

@pikola ano a ano

• Citovat
  • Nahlásit
27078
16.8.21 11:29

Myslím, že by jsi měl jít do psychiatrické léčebny a co nejdřív.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10828
16.8.21 11:38

Zavolej si zachranku

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.8.21 12:48

12 ibalginů tě nezabije, léčba na to není - i v nemocnici se prostě čeká až to z těla vyprchá, ani výplach žaludku ti tak dlouho po požití nemůžou udělat. Určitě ti bije srdce jak má, kdyby ne tak bys to poznal mnohem víc než si myslíš. Zrychlené to budeš mít z úzkosti z těch příznaků co zažíváš. :nevim:

Je to určitě forma sebepoškozování. A to je na psychiatra. Takže si najdi psychiatra a tam mu to všechno řekni.

• Citovat
  • Nahlásit
429
16.8.21 13:21

V tomto stavu dokážeš takto dobře a smysluplne psát?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
429
16.8.21 13:41

Proc se chceš zabít? Jsi šikovný kluk a vaši by z toho byli nadosmrti vyřízeny. Okamžitě záchranku, léčení a napiš! :pankac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.8.21 13:42

@Takco Ano jen je těžší udržet pozornost takže jsem to psal docela dlouho

• Citovat
  • Nahlásit
429
16.8.21 13:44

Jsi fakt dobrej! Zvládneš se z toho vysekat, uvidíš! :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.8.21 13:45

@Takco nešťastný v životě.. toho jsem si vědom… Záchranku jsem nevolal i když by jsem tam skončil rád už pár lety :,(

• Citovat
  • Nahlásit
429
16.8.21 13:48

Co se ti stalo? Co ti chybí nebo naopak přebývá? Dobře, že píšeš a obracis se o pomoc. Člověk často zjistí, že ostatní mají spoustu věcí podobných, řeší to třeba taky. To uklidní. :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.8.21 13:57

@Takco omlouvám se ale myslím že to nedokážu říct i když by jsem rád 😓 je to v mém životě takové těžké hlavně můj soukromy partnerský vztah který mě dělá nešťastným. Už v první třídě jsem se chtěl zabít 😞 teď se jen ničím tak aby to nikdo neviděl

• Citovat
  • Nahlásit
429
16.8.21 14:05

To je škoda. Znám pár lidiček, dneska už třicátníci, co měli od dětství podobné nastavení. Zápasili s tím, ale pomohlo asi nejvíc, jakme se svěřili. Jsi na dobré cestě! :mavam: Aspoň tím, že jsi tady.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
429
16.8.21 14:06

Omlouvám se, „jakmile“. Skáče mi to občas automaticky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat