Antidepresiva Esoprex a dušnost

Anonymní
20.1.19 18:08

antidepresiva Esoprex a dušnost

Dobrý den,
zítra jdu k lékaři. Nevíte někdo, co by to mohlo být. Od 20. prosince beru antidepresiva Esoprex. Měla jsem bušení srdce nervového rázu. Od 24. prosince mi začala dušnost, která trvá doted. Bušení srdce nemám. Psychicky jsem v pohodě. Nevíte prosím, co je to ta dušnost? Dušnost je také nervového rázu. Jsem vyšetřená. Nikdy jsem jí neměla. Děkuji

  • Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

4112
20.1.19 18:10

Zavolej psychiatrovi

  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
20.1.19 18:12

zakladatelka - zítra k němu jdu osobně.

  • Nahlásit
  • Citovat
2179
20.1.19 19:19

Dušnost je velmi častý projev úzkosti, také se mi rozjela letos na Vánoce, musím spát v polosedě, jinak nemůžu v noci dýchat a při námaze to nedávám. Jsem vyšetřená na plicním v červenci, mám intermitentní astma, ale léky žádné brát nemusím, astmatický záchvat jsem ťuk ťuk nikdy neměla. Jen kontrola jednou ročně. Určitě o tom řekni psychiatrovi, píšeš, že jsi vyšetřená, tak předpokládám i plíce, takže je docela možné, že je to psychika. Já to mám nejspíše také z psychiky. Ev. jestli to nemůže být i NÚ Esoprexu, ale není mezi NÚ uveden, z respiračního systému je tam jen sinusitida, zívání a epistaxe. Držím palce.

  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ou
12084
20.1.19 20:55

Evidentně nejsi psychicky v pohodě. Jen nejspíš neumíš propojit emoce a vlastní vědomí. Což je třeba dost klíčový symptom u panické poruchy. Léky to mohou tlumit, ale nezvládnou ono pochopení a propojení.

Od toho je psychoterapie. Někoho si najdi a začni s prací na porozumění toho, jak vlastně tvoje psychika funguje a získání kontroly nad tím, co se ti tam děje.

  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama