Antidepresiva - je to normální?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.12.18 18:47
Antidepresiva- je to normální?

Ahoj.Beru AD 5 týdnů. Zatím cítím malinké zlepšení, ale jsou chvile kdy mi není ok. Prostě takové výkyvy. Je to v pořádku? nemělo by mi být po 5 tydnech už dobře?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Forest_Gump1
Ukecaná baba ;) 2015 příspěvků 26.12.18 19:26
@Anonymní píše:
Ahoj.Beru AD 5 týdnů. Zatím cítím malinké zlepšení, ale jsou chvile kdy mi není ok. Prostě takové výkyvy. Je to v pořádku? nemělo by mi být po 5 tydnech už dobře?

než na tom budeš líp může to trvat klidně déle, já cítil účinek asi po půl roce, ale potom přišla krize a musel jsem zdvojnásobit dávku.Beru je 5 let se střídavými účinky.Hlavně neukončuj sama léčbu.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.12.18 19:39
@Forest_Gump1 píše:
než na tom budeš líp může to trvat klidně déle, já cítil účinek asi po půl roce, ale potom přišla krize a musel jsem zdvojnásobit dávku.Beru je 5 let se střídavými účinky.Hlavně neukončuj sama léčbu.

Po půl roce?a to jsi opravdu necítil ani malé zlepšení?a co jsi bral?

Forest_Gump1
Ukecaná baba ;) 2015 příspěvků 26.12.18 19:40
@Anonymní píše:
Po půl roce?a to jsi opravdu necítil ani malé zlepšení?a co jsi bral?

cipralex 10, je pravda , že jsem na tom byl špatně před tím hodně dlouhou dobu

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.12.18 22:29
@Forest_Gump1 píše:
cipralex 10, je pravda , že jsem na tom byl špatně před tím hodně dlouhou dobu

A teď jsi už v pohodě?

Forest_Gump1
Ukecaná baba ;) 2015 příspěvků 26.12.18 22:31
@Anonymní píše:
A teď jsi už v pohodě?

někdy jo, někdy ne, střídají se mi nálady, ale kdybych nešel sám k psychiatrovi tak jsem asi dneska mrtvej

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.12.18 22:35
@Forest_Gump1 píše:
někdy jo, někdy ne, střídají se mi nálady, ale kdybych nešel sám k psychiatrovi tak jsem asi dneska mrtvej

Střídají nálady?takže ty léky zas tak nepomůžou?

fea 75
Povídálka 34 příspěvků 26.12.18 22:38

Ono to nikdy nebude 100%,ja beru escitalopram 4 roky zlepšení velké,ale vykyvy nalad a občasné drobné pocity uzkosti zustavají.Nelze asi počitat s tím,že s človeka léčícího se z depresí bude najednou optimista a vysmáty pohodář.Proste zlepšení to je a velké a dá se tak v poho žít.

Forest_Gump1
Ukecaná baba ;) 2015 příspěvků 26.12.18 22:40
@Anonymní píše:
Střídají nálady?takže ty léky zas tak nepomůžou?

dyk říkám pomůžou, že je to lepší, ale má to blbý vedlejší účinky.Nestojí, takže sex na h…, někdy jsem vzhůru až do rána, a nepoznáš to na mě. Někdy je to v pohodě. Záleží co máš za diagnózu.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.12.18 22:41
@fea 75 píše:
Ono to nikdy nebude 100%,ja beru escitalopram 4 roky zlepšení velké,ale vykyvy nalad a občasné drobné pocity uzkosti zustavají.Nelze asi počitat s tím,že s človeka léčícího se z depresí bude najednou optimista a vysmáty pohodář.Proste zlepšení to je a velké a dá se tak v poho žít.

To jsem ráda za tvůj příspěvek

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.12.18 22:41
@Forest_Gump1 píše:
dyk říkám pomůžou, že je to lepší, ale má to blbý vedlejší účinky.Nestojí, takže sex na h…, někdy jsem vzhůru až do rána, a nepoznáš to na mě. Někdy je to v pohodě. Záleží co máš za diagnózu.

Mám OCD

Forest_Gump1
Ukecaná baba ;) 2015 příspěvků 26.12.18 22:44
@fea 75 píše:
Ono to nikdy nebude 100%,ja beru escitalopram 4 roky zlepšení velké,ale vykyvy nalad a občasné drobné pocity uzkosti zustavají.Nelze asi počitat s tím,že s človeka léčícího se z depresí bude najednou optimista a vysmáty pohodář.Proste zlepšení to je a velké a dá se tak v poho žít.

přesně, někdy je to lepší, třeba 2-3 měsíce, to jsou mírné výkyvy, pak najednou začnu spát a spát a potom nespat až do rána. Ale já si něco působím sám, jsem v id, a přitom mám práce že padám na hubu.

Forest_Gump1
Ukecaná baba ;) 2015 příspěvků 26.12.18 22:48
@Anonymní píše:
Mám OCD

to si myslím, že do půl roku v pohodě, musí se zlepšit soustředění, na to co děláš, asi jsem to měl taky, když si nepamatuješ, já si třeba říkal tak a teď jsem vypnul plyn, atd. ono je ale asi víc druhů

fea 75
Povídálka 34 příspěvků 27.12.18 08:47

Mam uzkostnou poruchu od detstvi a lehcí OCD od 14 let.
Pred 4 roky se provalila deprese,reakce na rodinné potíze.Trvalo rok,nez sem se dala do kupy,a dalši rok zavažne zdravotní potíze jako reakce na narušenou psychiku.

Forest_Gump1
Ukecaná baba ;) 2015 příspěvků 27.12.18 10:03
@fea 75 píše:
Mam uzkostnou poruchu od detstvi a lehcí OCD od 14 let.
Pred 4 roky se provalila deprese,reakce na rodinné potíze.Trvalo rok,nez sem se dala do kupy,a dalši rok zavažne zdravotní potíze jako reakce na narušenou psychiku.

A chodila jsi na psychoterapii ?

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Vraha si mažu! Přátelé obviněného Davida začali s odvetou na sociálních sítích

Zatímco jednoho známí označují za milého chlapce, který se bohužel zapletl do... číst dále >

Reportáž: Izera v televizi nechtěli, divadla ale kvůli němu praskají ve švech

Málokterý český komik se těší takové popularitě jako Zdeněk Izer (52). I... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >