Antidepresiva, která neovlivňují libido

11.1.19 01:19

Antidepresiva, která neovlivňují libido

Ahoj holky,

chtěla bych se zeptat těch z Vás, které berete AD, jaký druh berete a zda Vám ovlivňují libido a orgasmus. Dneska jdu k doktorovi, AD jsem vysadila, zatím zvládám, ale cítím se trochu divně, zase moc přemýšlím a tak netuším, zda mi AD nebude chtít znovu napsat. Raději bych byla bez nich, snažíme se totiž s manželem o miminko, tak do sebe chemii nechci cpát, ale uvidím, jak to posoudí doktor. Brala jste některá AD i v těhotenství? Mohly jste potom kojit? U některých AD to prý lze. Zajímá mě ale každopádně, zda některá berete AD, které Vám libido ani dosažení orgasmu nezměnily. Já jsem zatím brala Paroxetin a Cipralex a oboje měly na mě v tomto negativní dopad.

• Citovat
  • Zmínit
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Nature00
11.1.19 06:46

Ja beru 6 let Cipralex(20mg) a libido mi nekleslo,ani s orgasmem nemam problem. Ale ja bych leky brala i pres to, protoze radsi nemit libido nez uzkosti :) ale asi je to clovek od cloveku.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
11.1.19 07:23
@Anonymka.D. píše:
Ahoj holky,chtěla bych se zeptat těch z Vás, které berete AD, jaký druh berete a zda Vám ovlivňují libido a orgasmus. Dneska jdu k doktorovi, AD jsem vysadila, zatím zvládám, ale cítím se trochu divně, zase moc přemýšlím a tak netuším, zda mi AD nebude chtít znovu napsat. Raději bych byla bez nich, snažíme se totiž s manželem o miminko, tak do sebe chemii nechci cpát, ale uvidím, jak to posoudí doktor. Brala jste některá AD i v těhotenství? Mohly jste potom kojit? U některých AD to prý lze. Zajímá mě ale každopádně, zda některá berete AD, které Vám libido ani dosažení orgasmu nezměnily. Já jsem zatím brala Paroxetin a Cipralex a oboje měly na mě v tomto negativní dopad.

Cipralex, po 3/4 roku libido nula, neschopnost orgasmu také. Teď mám měsíc Brintellix, už je to ok. Váha po Cipralexu za tu dobu 8 kg nahoře. Strašný.
M.

• Nahlásit
  • Citovat
396
11.1.19 10:37

Wellbutrin by neměl prožívání sexu narušit,hodně klientů si ho v tomto směru chválí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama