Antidepresiva na úzkosti a panickou poruchu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Uživatel je onlineLana25
Zasloužilá kecalka 794 příspěvků 07.06.19 09:14
Antidepresiva na úzkosti a panickou poruchu

Prosím Vás, je tu někdo komu zabraly antidepresiva na úzkosti a paniku? :nevim: Prašky beru 5 měsíců a nevidím moc efekt, z jednohu druhu mám hnusný noční můry a že by mi to pomohlo od úzkostných myslenek a stavů moc říct nemůžu :nevim: Je někdo, komu prášky fakt pomohly? Jsem už unavená :nevim:
Klidně pistě anonymně.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 22 Další »
Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.06.19 09:42

@Lana25 Ahoj,v CR jsem brala Xanax, Neurol i Lexac o neco vetsich davkach..v zahranici Xanax a Zimovane protoze jsem nemohla spat, dale pak znova v CR Lexaurin a Stilnox, ted uz dlouhodobe nic diky terapii a facing the fear.

Uživatel je onlineLana25
Zasloužilá kecalka 794 příspěvků 07.06.19 09:51
@Anonymní píše:
@Lana25 Ahoj,v CR jsem brala Xanax, Neurol i Lexac o neco vetsich davkach..v zahranici Xanax a Zimovane protoze jsem nemohla spat, dale pak znova v CR Lexaurin a Stilnox, ted uz dlouhodobe nic diky terapii a facing the fear.

Ale to jsou všchno prašky na uklidnění a spaní, to nejsou antidepresiva.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.06.19 09:57

Co tedka beres? Antidepresiva jsou beh na dlouhou trať a bohužel je možný, ze ti nezaberou. Já uz beru čtvrtý AD a taky nepoznam moc rozdíl. Někdy je dobre, někdy je hůř

Uživatel je onlineLana25
Zasloužilá kecalka 794 příspěvků 07.06.19 10:27
@Anonymní píše:
Co tedka beres? Antidepresiva jsou beh na dlouhou trať a bohužel je možný, ze ti nezaberou. Já uz beru čtvrtý AD a taky nepoznam moc rozdíl. Někdy je dobre, někdy je hůř

beru eliceu a mirtrazapam. Přesně, někdy hůř, někdy líp. Z nejhoršího mě to vytahlo, ale je to prostě únavný no.

DanielaS
Kecalka 104 příspěvků 07.06.19 10:59

Na uzkost jsem k andidepresivum brala navic anxiolytika.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.06.19 11:03

Ja se lecim uz to bude 10let a hledani toho spravneho koktejlu leku bylo asi na 6 let :pocitac: :zed:
Brala sem strasne moc druhu antidepresiv, antipsychotik atd.
Beru ted pragiolu, derin, lamotrix a olwexii a citim se jako bych nebyla nemocna :nevim: :hug:
Drzim palce, urcite je dobra dohromady i terapie a naucit se uklidnit s tim by ti mel poradit psycholog, najdi si nejakeho ktery ti sedi a neboj se sverit, ja nez nasla sveho tak sem jich vymenila asi 5.. :mrgreen:
A opravdu me zvedaji ze zidle lidi co rikaji ze prasky nejsou potreba, ze by to zvladli bez nich :think:

Uživatel je onlineLana25
Zasloužilá kecalka 794 příspěvků 07.06.19 11:16
@Anonymní píše:
Ja se lecim uz to bude 10let a hledani toho spravneho koktejlu leku bylo asi na 6 let :pocitac: :zed:
Beru ted pragiolu, derin, lamotrix a olwexii a citim se jako bych nebyla nemocna :nevim: :hug:
Drzim palce, urcite je dobra dohromady i terapie a naucit se uklidnit s tim by ti mel poradit psycholog, najdi si nejakeho ktery ti sedi a neboj se sverit, ja nez nasla sveho tak sem jich vymenila asi 5.. :mrgreen:
A opravdu me zvedaji ze zidle lidi co rikaji ze prasky nejsou potreba, ze by to zvladli bez nich :think:

A normalně funguješ? Chodíš do práce? 6 let, to je krutý :roll: Ale hlavně, že se to podařilo :palec: k psycholožce chodím, snažím se fakt hodně sama. Není to, že bych seděla doma a fňukala jaký mám úzkosti. Jen je to únavný a trva to no, ja vím.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.06.19 11:22
@Anonymní píše:
A opravdu me zvedaji ze zidle lidi co rikaji ze prasky nejsou potreba, ze by to zvladli bez nich :think:

Jo to většinou říkají ti, co nemají takové problémy. Mě taky ségra říkala, že si myslí, že bych to zvládla bez léků a to jsem pár dní předtím měla takový záchvat, že jsem chtěla skočit z balkónu. Jinak jsem nemohla jít ani do obchodu, protože se mi hned udělalo zle a musela jsem letět na záchod jinak bych se na místě po… O celodenním třepání ani nemluvím. Přestala jsem úplně fungovat. Měla jsem malé dítě a nedokázala jsem se o něho pořádně postarat, doma bordel, nenavařeno. Ale jó zvládla bych to bez léků, protože bez nich bych už tady nebyla.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.06.19 11:24

Brala jsem Citalopram a pak mi to zmenili na apoparox, po dvou letech jsem vysadila a byla jiz daleko lepší. Neměla jsem panicke ataky, jen úzkostné stavy chvílemi až soc. fobii. Je to před 12 lety, od té doby nic neberu.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.06.19 11:27

Dopisuji, aby to špatně nevyznelo, nelecila jsrm se na paniky, pouze na úzkost, po vysazení vše v pořádku

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.06.19 11:32

Mně zabraly po asi měsíci. Po vysazení už se to nevrátilo. Brala jsem rok Cipralex. Možná by ti měly změnit léky nebo dávkování.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.06.19 11:33
@Lana25 píše:
beru eliceu a mirtrazapam. Přesně, někdy hůř, někdy líp. Z nejhoršího mě to vytahlo, ale je to prostě únavný no.

Mám jiný problém, ale spadá to taky do úzkostných poruch. Ale pár let života už mi to vzalo, bohužel :,(. Pracovat skoro nemůžu, protože jakmile to přijde, tak pomalu nenapíšu souvisle ani větu.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.06.19 11:58

@Lana25 Kratce jsem v USA brala Prozac, rekli mi ze panicke ataky by to mohlo zmirnit. nebo uplne zrusit, coz se nestalo a reagovala jsem na to spatne. Ale zacala jsem ataky resit jinak nez lekama a za dva roky jsem udelala velky pokrok, hodne pomahaji terapie, sport, malba, kresleni a tetuji. Ale muzu se zeptat sestry co bere, dlouhodobe bojuje se silnou depresi.

dasajur
Kecalka 249 příspěvků 07.06.19 12:21

Ahoj, mě na úzkostnou poruchu AD samotná nikdy nezabrala. Cítila jsem mírný efekt jen u Apo-parox. Brala jsem Lamictal, ten mi výborně zabral, když mě to přepadlo poprvé po porodu. A nyní beru tři roky Cipralex a Lyricu. Nástup Cipralexu jsem nijak necítila, bylo mi pořád zle. Tak mi doktorka přidala Lyricu a to byl a je pro mě zázrak. Moc mi pomáhá. Funguju běžně, chodím do práce, mám dvě děti těsně před pubertou a rekonstruujeme byt a zvládám.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 22 Další »
Váš příspěvek
Reklama