Antidepresiva po čase neúčinkují?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Vyvy
Povídálka 31 příspěvků 06.05.18 21:17
Antidepresiva po čase neúčinkují?

Ráda bych se zeptala zdali někdo máte zkušenosti s tím, že by antidepresiva po čase přestala účinkovat? Brala jsem seroxat osm let, kvůli těhotenství jsem ho musela změnit na citalec a teď když jsem se chtěla vrátit k seroxatu (beru ho už druhý měsíc), tak vůbec se cítím velmi špatně - jako bez léků. Děkuji za odpovědi.

Reklama

Reakce:

GabinkaCh
Ukecaná baba ;) 2093 příspěvků 06.05.18 21:50

Kamarádka to tak měla. Že jí AD přestaly účinkovat. Aspoň se tak cítila

klára.h12
Kecalka 167 příspěvků 07.05.18 11:06

Pokud léky nefungují zajdi za doktorem a domluvíte se na něčem jiném :). Rozhodně se netrap. Někdy si hold projdeš více léky než zjistíš co ti sedí a co hlavně účinkuje a může se stát, že to co jsi používala celou dobu a fungovalo, teď prostě nefunguje :(. Jinak držím palce! Deprese a úzkosti jsou běh na dlouhou trať, ale to ani nemusím psát :(.

verca1980
Povídálka 22 příspěvků 07.05.18 20:39

Ano, může to tak být. Bylo mi řečeno, že pokud se konkrétní AD vysadí a pak se k nim člověk zase vrátí, tak už nemusí účinkovat.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Nákup na AliExpressu: Jak ho zvládnout krok po kroku?

Dámské, pánské i dětské oblečení, hračky, dekorace, nábytek, šperky… zkrátka... číst dále >

Články z Expres.cz

Jiří Čunek debatoval s nejslavnější českou transsexuálkou. A bylo to ostré!

FTV Prima na svém Facebooku už nějakou dobu vysílá online pořad s názvem... číst dále >

Genderové psycho z Británie: Vláda vyhodila lékaře, pacienty dělil na muže a ženy

Má dlouholetou praxi a řadu zkušeností, přesto dostal lékař David Mackereth... číst dále >

Články z Ona Dnes

Volno si beru mezi jahodami a meruňkami, říká Jozefína Růžičková

Uvařila pomerančovou marmeládu a poslala ji do soutěže ve Velké Británii. V... číst dále >

VIDEO: Módě ve Varech vládla romantika, velké brýle a pohodlné tenisky

Móda návštěvníků karlovarského filmového festivalu se v posledních letech... číst dále >

Reklama