Antidepresiva Sertralin - zkušenosti

• Fotoalbum (19)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
387
21.2.13 18:32

antidepresiva sertralin zkušenosti

Ahoj máte někdo zkušenosti s témato aantidepresiva? trpím panickou poruchou.beru je od včerejšího dne je mi hůř. k tomu beru Oxazepam.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
593
21.2.13 18:49

Ahojky já beru zoloft to je něco podobného. Ale ty začátky se vždycky zhorší. já to měla taky..fuj nerada na to vzpomínám. počítej tak 3-4 týdny než to začne učinkovat

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6772
21.2.13 19:02

Nemůžeš čekat že to pomůže hned. Jak píše mikoy, počítej tak zhruba s tím měsícem než to zabere.
Uvidíš jestli ti to pomůže, já jsem ho měla dlouho ale měla jsem po něm silné nevolnosti tak jsem ho změnila. Holt vedlejší účinky jsou svině :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
387
21.2.13 19:24

Vím že nemohu čekat hned zabere.ale mě se neulevilo ani po Oxazepamu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19
23.2.13 19:57

Dnes jsem si vzala poprvé Sertralin 50g, tak jsem teda zvědavá co se bude dít, léčím si deprese, úzkost a PP.
Inka85 dej vědět jak ti je, držím palce ať je nám brzo lépe :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2
27.5.13 19:42

@Rendyk Ahoj, prosím Tě, můžu se zeptat jak snášíš Sertralin, a udělalo Ti to něco s váhou?
Já brala 10 dní Miraklide a pěkně se mnou cvičil, tak mám zítra nasadit tohle nové AD. Ráda bych věděla co můžu čekat :kytka:

:mavam:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
387
27.5.13 22:38

@lenilu ahojky taky beru srteralin 50mg. Váha je naprosto stejná nic se nezměnilo..Pomohl mi tak na 80%..Jak jsi na tom ty?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2
28.5.13 08:09

@Inka85 Já brala dnes poprvé půlku. Proto jsem se ptala dopředu :-) co mohu čekat. Z Miraklide (brala jsem jej asi 11 dní) mi nebylo moc dobře, ale váha šla při mé dietě dolů. Ale je to myslím tím, že jsem chodila pořád na WC na malou, hlavně v noci.
Bojím se každého KG navíc, to bych nesla hůře než to, proč AD beru :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
AMG
17.9.13 10:50

Dobre zkusenosti

Mam dobre zkusenosti s Sertralinem.To co je nejhorsi, to usmykne a nechava hlavu bdelou a nechava i mensi ale prave zadouci minimalni stres a obcas vede az k rechtani. Pokud ma clovek nevolnost velkou a dlouhotrvajici, tak je asi premrstena davka nebo davka ok ale clovek ji nesnese.Na zacatku jsem k tomu bral diazepam a take kdyz doslo k nejake tezke situaci.To je pro mne optimalni.Dg Deprese, uzkostne stavy, panicky strach po dlouholetem uzivani drog. Mirny obcasny stres a sertralin vubec bych pocitoval jakozto stimulujici k prekonavani bouri. Avsak clovek se musi snazit prevadet se z horsich stavu do lepsich.Take redukovat neprijatelne vjemy a stresovou zatez.Ahoj a preji Vam at se vam vrati chut a stabilita.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
19.11.13 14:02

Ahoj, už čtvrý týden beru sertralin 50 mg, 1 ráno a 1 večer a stále žádné zlepšení. Už jsem z toho zoufalá a děsím se toho že mi psychiatr tu dávku ještě zvýší. Máte někdo zkušenosti?

• Citovat
  • Nahlásit
387
19.11.13 22:05
@Anonymní píše:
Ahoj, už čtvrý týden beru sertralin 50 mg, 1 ráno a 1 večer a stále žádné zlepšení. Už jsem z toho zoufalá a děsím se toho že mi psychiatr tu dávku ještě zvýší. Máte někdo zkušenosti?

ahoj vydrž zaberou!!!U mě to taky trvalo dele než mi bylo líp..Kvuli čemu je bereš?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18
20.11.13 14:40

Mám deprese, jsem momentálně bez práce a už jsem zoufalá. Když nad tím tak přemýšlím, tak nějaké malinké zlepšení tam asi bude. Že bych ale byla úplně v pohodě, to se říct teda nedá. A za jak dlouho zabrali tobě? Máš taky sertralin?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
387
20.11.13 14:50

@janík27 Mě zabrali celkově asi tak za 2 měsíce..Mám taky sertralin..Jednu tabletu denně…Já to mám na uzkosti..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1600
25.1.14 14:41

Vedlejší účinky Sertralinu

Ahoj všem.

Prosím o zkušenosti se Sertralinem: mám Úzkostnou poruchu s panickými ataky, 8týdnů jsem brala Coaxil, ale úplně bez efektu. Před týdnem jsem zjistila, že jsem těhotná, tak lékař vyměnil Coaxil za Sertralin 25mg denně. Už mám v sobě 5dávek vím, že nemůžu čekat zázraky, ale je mi spíš hůř :zed:. Od první dávky mi jako „plave mozek“ a mám závratě. Je to spíš horší než lepší: dnes už cítím i tlak v uších, hlava se motá nepřetržitě, musím hodně ostřit…

Měl to někdo podobně, kdy to přešlo, je to z těch léků??? Nebo mám raději zavolat DR? Vzhledem k těhotenství bych léky nerada znovu měnila, hlavně proto, že Sertralin je v těhotenství vyzkoušený, bez léků bych nevydžela, porucha mi byla diagnostikována teprve před 2,5měsíci.

Děkuji :mavam:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6258
25.1.14 14:49

Ja mela tedy podobny stavy z toho coaksilu..normalne, okamzite je prestan brat jak mas takovy nezadouci ucinky a at ti nasadi jine,

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat