Antidepresiva,nevolnost, těhotenství

Anonymní
28.12.19 17:03

Antidepresiva,nevolnost, těhotenství

Ahoj holky :mavam:
Jdu k vám zde poprvé pro radu. Píšu anonymně protože nějaké maminky mě určitě odsoudí.
Od května beru léky cipralex 10 mg kvůli úzkostem a panickým atakam. v červenci jsem otěhotněla, nebylo plánované byl to zázrak malinký :srdce: Jsem teď 29+1 tt. Od konce 28 týdne mám zpátky nevolnosti, zvracení, únavu, slabost. Proste jako při prvním trimestru, akorát horší.. mám i návaly, studený pot. A teď k věci.. celé ty dva týdny nemohu do sebe dostat ty antidepresiva.. zkoušela jsem ráno večer odpoledne, po jídle, před jidlem vždycky skončí venku, nebo s těží rozdychavam ten stav co dostanu..
Teď k věci, vím, že by se neměly ty prášky takhle ze dne na den vysadit. Ale moje lékařka ordinuje až 8. Ledna. Napadlo mě zavolat 3.1 moji obvodní lékařce. Ale ta s tím asi prd nadělá.
Začínám mít malé panické ataky. Spíš jen zatím bušení srdíčka, dušnost.. ale bojím se aby nebylo hůř.
Je tady někdo kdo má ty samé zkušenosti? A jak to zvládnout? Nechci si číst raději co se může stát když člověk rychle ty prášky vysadí. Můj žaludek to ale nepříjme, co teď? :nevim: :nevim:
Děkuji za radu..

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

728
28.12.19 18:04

Zkušenost nemám ale zkusila bych zavolat na pohotovost :nevim: tam ti poradí lépe než na emiminu…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
143
28.12.19 19:23

Můžeš mít bohužel i nežádoucí účinky z rychlého vysazeni a ty ti taky moc nepridalo…asi bych zavolala někam na psychiatrické oddělení (tam musí být doktor 24h denně),aby ti poradili…taky si myslím, že praktik to nevyřeší…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
123
28.12.19 20:20

Ahoj, určitě ze dne na den nevysazuj, ikdyž asi už v podstatě vysazuješ, když ty prášky vyzvracíš..chtělo by to se poradit alespoň s tou praktickou MUDr nebo na pohotovosti..cipralex se dělá i v kapkách a ty jsou pro žaludek šetrnější a lépe snášené..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama