Antikolikové lahve Avent - 3 modely

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Nika10590
Nováček 9 příspěvků 09.04.19 21:38
Antikolikové lahve Avent - 3 modely

Prosím o radu ohledně antikolikových lahví Avent. Při hledání v diskuzi jsem nenašla žádné aktuální téma o těchto lahvích a v současné době jsou na výběr již 3 modely s antikolikovým systémem - Natural, Anti-colic a AirFree.
https://www.philips.cz/…ve-a-dudliky
Máte některou z nich vyzkoušenou a jak jste s ní byly spokojené?

Reakce:
Verurizeckova
Ukecaná baba ;) 1511 příspěvků 09.04.19 21:45

@Nika10590 Mám už odchovance téměř 10M na lahvích Avent Natural a za mě teda spokojenost. S tím jak rostl, tak jsem kupovala více dirkovane savicky a nebyl problem. Syn trpěl na koliky možná měsíc, ale bylo to spis nevyhovujicim mlékem než láhvi jako takovou. Aby nepolykal vzduch, tak jsem musela občas láhvi točit v pusince anebo ji vytáhnout a dat hlouběji do pusy, fakt celou tu savicku a bylo to úplně v pohodě. Teď už je to jedno, odkrkne si sám, takže teď i kdybych mu dala mliko z kyble, tak to vypije :lol: každopádně i na údržbu v pohodě, sterilizovala jsem v Avent sterilizatoru do mikrovlnky. Doporucuju rovnou koupit větší objem láhvi, ty malé vydrží fakt chvíli.

FenekUsaty
Závislačka 4714 příspěvků 09.04.19 21:46

My mame vyzkousene ty prvni dve, tu s tim nastavcem uvnitr lahve vidim poprve. U prvniho ditete jsme meli ty prostredni (klasika anti colic) a mliko Nutrilon a nic moc, nakonec jsme na tyhle lahve a objimky kupovali sosaky Mam, pasujou tam. U druheho ditete mame Hipp a lahev tu prvni, Natural, ty siroky objimky, a totalni spokojenost. Neprotejkaj, neucpavaji se.

FenekUsaty
Závislačka 4714 příspěvků 09.04.19 21:49

@Verurizeckova presne, stejna zkusenost. Dokonce my si vystacili zatim se sosakem 1 a 2 (synovi jsou skoro dva roky). U toho druheho typu to bylo furt neco, bud to neteklo, nebo tam nesel vzduch… Akorat tedy nejdriv jsme meli ty lahve natural sklenene a pak se jich vzdali ve prospech plastovych, ty plastove objimky na tom pruzily a protacelo se to.

Pocahonta
Kecalka 376 příspěvků 09.04.19 21:49

Obě děti měly Natural a spokojenost (měla jsem ale pouze je, tak nemůžu srovnávat).

Uživatel je onlineBubla_Bučková
Kelišová 5942 příspěvků 09.04.19 21:50
@Verurizeckova píše:
@Nika10590 Mám už odchovance téměř 10M na lahvích Avent Natural a za mě teda spokojenost. S tím jak rostl, tak jsem kupovala více dirkovane savicky a nebyl problem. Syn trpěl na koliky možná měsíc, ale bylo to spis nevyhovujicim mlékem než láhvi jako takovou. Aby nepolykal vzduch, tak jsem musela občas láhvi točit v pusince anebo ji vytáhnout a dat hlouběji do pusy, fakt celou tu savicku a bylo to úplně v pohodě. Teď už je to jedno, odkrkne si sám, takže teď i kdybych mu dala mliko z kyble, tak to vypije :lol: každopádně i na údržbu v pohodě, sterilizovala jsem v Avent sterilizatoru do mikrovlnky. Doporucuju rovnou koupit větší objem láhvi, ty malé vydrží fakt chvíli.

Taky mám natural a myslím, že s malýma vystačím do půl roku, vejde se tam 150+ um tedy 170. S lahví sem někam netočila. Za mě taky super. Mají 4 kusy v balení asi za 750 ,vzala jsem dvoje a točím 4 lahve.

pocker
Zasloužilá kecalka 576 příspěvků 09.04.19 21:57

Máme tu první natural..ani nevím, že je více druhů. Nám sedla bezvadně u obou dětí.

Verurizeckova
Ukecaná baba ;) 1511 příspěvků 10.04.19 07:12

@Bubla_Bučková tak já měla zravce :lol: ve 3M pil 180ml jako nic, je pravda ze ne každé dítě je takový chlastal :) za to teď do nej dostat 100ml je nadlidský výkon :zed: :D

spis jsem točila kvůli tomu, ze se blbě přícucnul a úplně jsem slyšela jak divne mlaska a když jsem ji pootocila, tak ten podtlak zmizel… :) to jsou spis takové vychytávky, na které člověk přijde v praxi :) ale flašky jsou bezva

Nika10590
Nováček 9 příspěvků 11.04.19 11:57

Děkuji všem, rozhodla jsem se vyzkoušet Avent Natural, snad nám bude vyhovovat. :)

Váš příspěvek
Reklama