Antikoncepce a následný přerušovaný styk

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.08.18 09:10
Antikoncepce a následný přerušovaný styk

Dobrý den, chtěla bych se na něco zeptat. 7.-11.8. jsem měla menstruaci. O dva dny později jsem si zapomněla vzít antikoncepci, kterou beru ve 2 odpoledne a kolem 10 večer jsem měla s přítelem pohlavní přerušovaný styk. Druhý den jsem si vynechaného prášku všimla až ve 2 odpoledne, takže jsem si vzala 2 prášky najednou. Nové platýčko jsem začala brát 9.8. Jak je velké riziko otěhotnení?

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Všechno zlé pro něco dobré: Nové album Vondráčkové opanovalo hitparády

V osobním životě ji sice největší bitva teprve čeká, na poli hudebním však... číst dále >

Ligový Expres: Ščasný ven? Proč by měl trenér Sparty odejít?

Začíná to být jako nekonečné televizní seriály. Úpadek fotbalové Sparty, tak... číst dále >

Články z Ona Dnes

Deset tipů, jak nastartovat životní změnu a být zdravější

Cítit se dobře fyzicky i psychicky si přejeme určitě všichni. Někdy k tomuto... číst dále >

O 10 let mladší: Tragédie v dospívání Petru zničila, chce nový restart

Petra je matkou dvou dětí, které vychovává sama. Hodně pracuje a ještě k tomu... číst dále >