Reklama

Antikoncepce a přesto nepřišla menstuace

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.05.18 19:40
Antikoncepce a přesto nepřišla menstuace

Zdravím.
Než začnu tak vás seznámím s mým problémem. Rovnou se chci omluvit za anonym, nerada bych četla to jak mě hned odcuzujete. Mám 8mi měsíční dceru a s partnerem mám normálně pohlavní styk (kdo nemá, že)? Jenže, beru antikoncepci a + - mám spožděnou menstruaci o měsíc…prsa mě bolí 2 týdny a dnes je to druhý den co lehce špiním, poslední dobou jsem hodně spavá, ale to může být i tím, že se starám o dítě že? Těhotenský test jsem si dělala už podruhé a 2× byl negativní. Na gynekologii jdu až 29.5.docela se bojím abych v tom nebyla, jak píšu antikoncepci beru pravidelně. I kdybych byla těhotná, tak nevím jestli bych si ho nechala…máme ještě dost malé dítě na to abychom měli už druhé. Prosím o každou radu, beru i kritiku. Beru prostě všechno. Děkuju. :think:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

brumi
Kelišová 6382 příspěvků 10.05.18 19:55
@Anonymní píše:
Zdravím.
Než začnu tak vás seznámím s mým problémem. Rovnou se chci omluvit za anonym, nerada bych četla to jak mě hned odcuzujete. Mám 8mi měsíční dceru a s partnerem mám normálně pohlavní styk (kdo nemá, že)? Jenže, beru antikoncepci a + - mám spožděnou menstruaci o měsíc…prsa mě bolí 2 týdny a dnes je to druhý den co lehce špiním, poslední dobou jsem hodně spavá, ale to může být i tím, že se starám o dítě že? Těhotenský test jsem si dělala už podruhé a 2× byl negativní. Na gynekologii jdu až 29.5.docela se bojím abych v tom nebyla, jak píšu antikoncepci beru pravidelně. I kdybych byla těhotná, tak nevím jestli bych si ho nechala…máme ještě dost malé dítě na to abychom měli už druhé. Prosím o každou radu, beru i kritiku. Beru prostě všechno. Děkuju. :think:

pokud jsi dělala testy a jsou negativní tak těhu asi nebudeš když má ms už tak dlouhé zpoždění, nemůže to být spíš následkem HA že máš ms minální? u některé ms zcela zmizí, vedlejší účinek je také někdy bolest prsou únava a pod, jak dlouho HA bereš? Mě jedno dobu vždy při HA bolely prsa a byla jsem celkově mimo vždy v době kdy ms měla být

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.05.18 20:15

Zkus tento teh. Test a budeš mít jasno ????

89Luca
Kecalka 211 příspěvků 10.05.18 21:07
@Anonymní píše:
Zdravím.
Než začnu tak vás seznámím s mým problémem. Rovnou se chci omluvit za anonym, nerada bych četla to jak mě hned odcuzujete. Mám 8mi měsíční dceru a s partnerem mám normálně pohlavní styk (kdo nemá, že)? Jenže, beru antikoncepci a + - mám spožděnou menstruaci o měsíc…prsa mě bolí 2 týdny a dnes je to druhý den co lehce špiním, poslední dobou jsem hodně spavá, ale to může být i tím, že se starám o dítě že? Těhotenský test jsem si dělala už podruhé a 2× byl negativní. Na gynekologii jdu až 29.5.docela se bojím abych v tom nebyla, jak píšu antikoncepci beru pravidelně. I kdybych byla těhotná, tak nevím jestli bych si ho nechala…máme ještě dost malé dítě na to abychom měli už druhé. Prosím o každou radu, beru i kritiku. Beru prostě všechno. Děkuju. :think:

Po porodu (4roky) mi nesedi snad zadna antikoncepce, at uz hormonalne, tak s jejimi vedlejsimi ucinky-ne jednou jsem dosla s brekem na gynekologii, ze jsem urcite tehotna a zatim nechci! Posledni 4 mesice mi menstruace hapruje-bud nekrvacim vubec, nebo jen lehce zaspinim, nebo dokonce krvacim v dobe kdy beru prasky a v 7 denni pauze nic-a je to jen nasledkem cysty a par polypu, za cca 3-4 mesice musim na kontrolni uzv a bud na operaci, nebo odejdou sami :nevim:

brumi
Kelišová 6382 příspěvků 10.05.18 21:28

@89Luca a nebylo by lepší bez ha? Když máš takové problémy? Musí to být šilené když si ms i přes ha děla co chce. Mám mnohi kamarádek co na tom byly podobně s kupodivu bez ha se cyklus sám upravil s mají klid. Žádne vedlejší účinky hlídat aby nezapoměly vzít tabletku atd atd… a na tu cystu mě dr dával injekci aby odešla s další ms a naštěstí jo

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.05.18 21:29

@brumi brala jsem antikoncepci Vonille a musela jsem ji změnit pač mě neseděla. Gynekolozka mě předepsala jinou a to pod názvem Miwi. Třeba to může být i tou antikoncepcí. Nevím. :?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.05.18 21:32

@brumi přemýšlela jsem o tom, ale zase hlídat to při pohlavním styku? Znáte to: stačí kapka a bude z něj taťka.

brumi
Kelišová 6382 příspěvků 11.05.18 07:37
@Anonymní píše:
@brumi přemýšlela jsem o tom, ale zase hlídat to při pohlavním styku? Znáte to: stačí kapka a bude z něj taťka.

jojo ale taky existují kondomy ;) a úplně jinou metodu HA jsi nezkoušela? injekce, náplasti, tělísko a tak? Také jsem měla dlouho problém a jediná která mi konečně sedla je ta dlouhodobá co se bere 3 měsíce nonstop pak jedna ms a zase š měsíce bez pauzy…

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.05.18 07:42

@brumi to je sice krásný, ale znáte nějakého chlapa který chce s…akor váš partner? :potlesk: zkusím tu injekci a uvidíme. Na kolik vůbec výjde injekce na ty 3 měsíce?

brumi
Kelišová 6382 příspěvků 11.05.18 07:46
@Anonymní píše:
@brumi to je sice krásný, ale znáte nějakého chlapa který chce s…akor váš partner? :potlesk: zkusím tu injekci a uvidíme. Na kolik vůbec výjde injekce na ty 3 měsíce?

tak je to i v jeho zájmu, a na světě je hooodně žen co jakoukoliv ha nesmí ze zdrav důvodů, myslím to není jen záležitost ženy musí se na tom podílet oba ;), injekce nevím, já mám prášky

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.05.18 07:49

@brumi a když nepodílí? :think:

brumi
Kelišová 6382 příspěvků 11.05.18 07:58
@Anonymní píše:
@brumi a když nepodílí? :think:

tak je to vůl s prominutím, vždyť i ty puboši dnes už mají u sebe nonstop kondomy aby se nic nestalo, takže myslím že dospělý chlap by měl mít dost rozumu a pokud ty jako žena máš problém s ha tak se přemoc a taky pro to něco udělat. Zkus si o tom s partnerem pořádně promluvit že ti prostě ha dělá zdrav problémy, a najít oba spolu nej řešení

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.05.18 08:02

@brumi zkouším to pořád. No snad něco vymyslíme, ale já osobně bych raděj tu antikoncepci vůbec nebrala. No uvidíme.

brumi
Kelišová 6382 příspěvků 11.05.18 08:12
@Anonymní píše:
@brumi zkouším to pořád. No snad něco vymyslíme, ale já osobně bych raděj tu antikoncepci vůbec nebrala. No uvidíme.

no vidíš a jsme u toho, fakt s ním zkus hodit řeč a být neústupná, pokud tě má vážně rád udělá to pro tebe tohle není žádná prkotina ale důležítá věc co se týká obou partnerů a jestli je tak sobecký že ani v tomto směru nedokáže udělat domluvu asi bude i do života v tomto směru těžké žití, taky jsem byla velmi dlouho bez HA mám ji vyloženě jen na upravení cyklu jinak ne mě jako ochrana nepůsobí takže stejně mužíkovi nic jiného nezbývá než kondom, jasně taky říkal bez lepší ale zase má dost rozumu a zodpovědnosti a bez si nedovolí, spoléhat na plodné a neplodné dny či že se uhlídá je ta největší bláznovina na světě

Pavlína Bystricanova
Kecalka 111 příspěvků 11.05.18 08:19

@brumi není to tak dlouho co jsem s ním o tom mluvila a co myslíš? Ne a ne a ne, ale zkusím to ještě jednou…ale co když řekne, že s kondomem ne? Mám i přesto tu antikoncepci nebrat? Malá byla neplánovaná, ale z mé strany chtěná a stalo se to z antikoncepce…já jsem ji sice nebrala protože nechtěl abych měla v sobě to svinstvo (omlouvám se za ten výraz) a potom věř že ti pomůže toto i toto…to raděj budu žít bez pohlavního styku než mít takové problémy. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

Šmejdství a půjčky zavánějící lichvou: Syn „té od sirotků“ je pěkné kvítko!

Europoslankyně Michaela Šojdrová (KDU-ČSL), která přišla s návrhem přijmout... číst dále >

Články z Ona Dnes

Chyby v dětské výživě: škodit svému potomkovi můžete už v těhotenství

Výživa v prvních třech letech života dítěte je klíčová. Stravou totiž můžeme... číst dále >

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Reklama