Antikoncepce a přibírání na váze

Anonymní
12.8.20 21:29

Antikoncepce a přibírání na váze

Dobrý den, již druhým rokem beru antikoncepci lindynette a tenhle poslední měsíc jsem začala přibírat na váze kolem 7kilo za měsíc cítím se nafouklá, začala jsem i špinit, tak jsem si dala pauzu dřív, ale je to tu zase, zase špiním a i přes cvičení a zdravou stravu se mi nedaří hubnout, může to být antikoncepcí už si nevím rady :,(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Pet32
12.8.20 21:35

Spíš zadržuješ vodu, informuj gynekologa

• Citovat
  • Nahlásit
445
13.8.20 08:19

Jj může to být i vodou. Já nabrala 20 kilo po vysazení a to nejsem typ, který přibírá i po vzduchu. Před antikoncepcí jsem mohla sníst tuny prasáren a byla jsem jak proutek. Cvičím, jím zdravě a stejnak ty kila dolů nejdou. Max dám vždy 4 kila dolů a vzápětí je zas naberu. Díky bohu, že to nejde čím dál tím víc nahoru. A proto si myslím, že kila nahoře jsou jen díky antikoncepci, která mi rozházela hormony. Neboť už jsem i zkoušela necvičit, jíst co se mi zachce a nic navíc jsem nenabrala. :nevim: Tak pevně doufám, že se hormony uklidní a kila půjdou dolů. Jestli chceš brát i nadále antinu tak bych určitě zašla na gyndu. Asi ti tenhle druh nesedí, když máš problémy i s menstruací.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.8.20 20:24

Promiňte, že vstupuju do vaší diskuze.
Já mám spíš opačný problém, od doby co beru antikoncepci, tak hubnu. Ano na začátku to bylo fajn, ale trochu se zamýšlím kdy se to zastaví :/

• Citovat
  • Nahlásit
2630
13.8.20 22:19

Můj lékař mi kdysi říkal, že tloustnutí při HA je mýtus a pouze výmluva :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
630
13.8.20 22:26

Ja jsem po injekci Sayane přibrala po dvouch aplikacích(1× za 3mesice). Tedy po pul roce přibrala cca 9kg. Do 1/2roku po vysazení ks zhubla 4kg. A ted mam 3 tydny antikoncepci Eveline a myslim, ze zase hubnu. Za 3 tydny cca 2kg.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama