Antikoncepce a vztahové problémy

74
8.8.15 01:22

Antikoncepce a vztahové problémy

Ahoj :mavam:
Chci se zeptat po jaké době mužu ukončit brání antikoncepce? A má to nějaké následky? Nemyslim otěhotnění..
A ještě jsem se chtěla zeptat co mám dělat kdyz mqm pocit že přítelovi něco vadí a nekekne mi co. :nevim:
Mají toho v práci teď hodně myslíte že by to mohlo být tím?
Je nepříjemný a tak už nevím co mám dělat občas si říkám jestli to má ještě cenu :zed: ale to si začal říkat i on že se boji že se za chvíli budeme spolu nudit a i řekl že neví jestli jsem ta pravá a že nikdo nikdy neví jestli to někomu vyjde a tak..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2997
8.8.15 06:51

Hm. tak to bych ted antikoncepci nevysazovala. Ma fakt hezkej přístup ke vztahu :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8.8.15 07:07

Noo..vy plánujete dítě? Podle mě začíná zvažovat co a jak dál..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21926
8.8.15 07:15

Vysadit můžeš kdykoli po dobrání celého platíčka.
Pak může chvíli trvat, než se srovná menstr. cyklus.
Plánujete miminko?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
68985
8.8.15 09:08

@Zuzuku No, když to tak čru, tak mi přijde odpověď jednoznačná: vysadit po rozchodu nebo za několik let.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
74
8.8.15 10:34
@j.a.n.i1 píše:
@Zuzuku No, když to tak čru, tak mi přijde odpověď jednoznačná: vysadit po rozchodu nebo za několik let.

Já jsem s přítelem chvilku dítě neplánujeme a já prášky zeď ani neberu ale přítel od začátku vztahu říkal abych zacla ale já se teď nojim jestli to není zbytečný když jsme na tom teď takhle..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5812
8.8.15 10:46

Tak nezačínej, pokud sama nechceš… ale teda něják se chráníte, že jo? jak dlouho spolu jste? a teda mi první přítel taky řekl, že by byl rád, kdyby brala antiko, ale automaticky bral to, že jí bude platit, a platil evru, co ten tvůj, je ochotnej se na tom něják finančně podílet?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
74
8.8.15 13:04
@Gosi píše:
Tak nezačínej, pokud sama nechceš… ale teda něják se chráníte, že jo? jak dlouho spolu jste? a teda mi první přítel taky řekl, že by byl rád, kdyby brala antiko, ale automaticky bral to, že jí bude platit, a platil evru, co ten tvůj, je ochotnej se na tom něják finančně podílet?

Ale já bych i chtěla je to přeci jen lepší teď používáme kondom.. A takhle by byla aspoň větší ochrana.. Al teď se zacinam bát že stejně možná za chvíli spolu nebudeme což nechci aby se stalo.. Jsme spolu skoro rok..
On kupoval celou dobu kondomy taky že svého tak já nevim.. Nebo bych mu měla něco přispívat?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama