Antikoncepce - antibiotika, co více škodí?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.12.16 18:04
antikoncepce- antibiotika, co více škodí?

Když žena bere několik let v kuse antikoncepci a někdo třeba jednou ročně antibiotika a jinak antikoncepci nebere. Myslíte si, že je lepší ta druhá varianta? Zajímalo by mě, co je pro tělo více škodlivější. Já antikoncepci neužívám, bohužel antibiotikům se těžko vyhnu.

Reakce:

Karleon
Kelišová 5351 příspěvků 27.12.16 18:11

Určitě antikoncepce. Antibiotika dokáží život zachránit, antikoncepce zabít.

alli_li
Závislačka 3308 příspěvků 14 inzerátů 27.12.16 18:15

Kvuli memu „omezeni“ jsou pro me lepsi antibiotika.
Antikoncepci nesmim, mam ji od doktoru zakazanou, hodne by mi znicila zdravi.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.12.16 18:19

@alli_li mně právěže taky, ale poslední dobou trpím na problémy, které se mi hodně opakují a minimálně jednou ročně mám antibiotika i třeba na měsíc. A já se hodně bojím o zdraví

alli_li
Závislačka 3308 příspěvků 14 inzerátů 27.12.16 18:21
@Anonymní píše:
@alli_li mně právěže taky, ale poslední dobou trpím na problémy, které se mi hodně opakují a minimálně jednou ročně mám antibiotika i třeba na měsíc. A já se hodně bojím o zdraví

A probirala jsi to s doktory? Zdabty ATB jsou nutny? Zda neni moznost jinych leku? Nebo jine leky nezabiraji?
Ale chapu Te, ja leky neberu vubec - vse resim bylinkama - pravda ze kdyz si pak jednounza pul roku vezmu nejakou „chemii“ ac uz paralen nebo neco na kasel zabere mi to hned.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.12.16 18:32

@alli_li právě že nutné jsou, mám problém s ledvinama a močákem.

Gosi
Kelišová 5689 příspěvků 27.12.16 18:33

Min skodlivy jsou atb, u nich je proble pripadne naduzivani, pripadne patne uzivani a nasledna rezistence… pokud je to neco tahleho, asi by stalo za to hledat nejakou pricinu, pripadne zkusit alternativni prevenci…

onajeblond
Ukecaná baba ;) 1472 příspěvků 5 inzerátů 27.12.16 18:58
@Anonymní píše:
@alli_li právě že nutné jsou, mám problém s ledvinama a močákem.

a jejda, traky jsem měla nedávno atb na ledviny vubec nad tím nepřemýšlej a nech si je napsat s ledvinama není radno si zahrávat

luca241
Ukecaná baba ;) 1644 příspěvků 27.12.16 20:23

Jednou ročně ATB bych neřešila, hlavně teda s tím problémem, který máš, už vůbec. Bez ATB by z toho taky mohl být pěkný průšvih. Jinak mamka(lékárník) je naprostý odpůrce hormonální antikoncepce-prý je to jeden z nej „hnusů“ mezi léky vůbec.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Daisy Lee chce větší prsa a rty. „Máma zůstává v nemocnici,“ vzkázala mimochodem

Je to už několik dní, co bývalou přední příbramskou političku Alenu... číst dále >

Plekanec se sice vrátil, aby rodina byla spolu, syny ale nechal v Kanadě

Vracím se do Čech, abych mohl být se svými syny, tak se dají parafrázovat... číst dále >

Články z Ona Dnes

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >