Antikoncepce Asumate - nové zkušenosti

341
6.1.20 18:09

Antikoncepce Asumate - nové zkušenosti

Ahoj holky. Berete některá antikoncepci Asumate? Dneska jsem byla na kontrole po sestinedeli. Antikoncepci jsem brala naposledy někdy před 12 lety.
Dr mi napsala tuhle tak by mě zajímalo jakou s ní máte zkušenosti. Dekuji :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

3996
6.1.20 18:13

Já bych do sebe antikoncepci nikdy necpala. Vyšší riziko rakoviny atd.To mi řekli už dva gyndaři

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3996
6.1.20 18:13

Ale na to se asi neptala

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1236
6.1.20 19:53
@Violla píše:
Ahoj holky. Berete některá antikoncepci Asumate? Dneska jsem byla na kontrole po sestinedeli. Antikoncepci jsem brala naposledy někdy před 12 lety.
Dr mi napsala tuhle tak by mě zajímalo jakou s ní máte zkušenosti. Dekuji :mavam:

Jsem spokojená, beru ji cca 2 roky. Snad jedině že začátku jsem MS dostala asi 3× o týden dřív, ale sedlo si to a ted jsem spokojená

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15
22.1.20 12:03

Ahojky, ja beru tuto antiko mozna necele dva roky a maximalne mi vyhovuje. Jsem starsi a tato ma malo hormonu. Asi tak prvni pul rok me trapilo caste spineni mino cyklus, ale po cca 6 mesicich si to sedlo, je potreba fakt vydrzet, nez si telo zvykne a sedne si to. Zadne bolesti hlavy, prsou, podbrisku, nalady jako u jinych prasku. A menstruace? Male kratke spineni, nic silneho. Za me nejlepsi ze vsech antiko, ktere jsem uzivala, a ze jsem jich mela uz dost.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama