Reklama

Antikoncepce - bolest hlavy a pískání v uších

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Euli
Povídálka 28 příspěvků 13.12.16 10:57
Antikoncepce bolest hlavy a usi, piskani v usich

Dobry den, chci se zeptat, zda mel nekdo bolesti usi, hlavy a nebo piskani v usich zpusobene antikoncepci? De­kuji

Reklama

Reakce:

Renca8
Ukecaná baba ;) 1046 příspěvků 13.12.16 11:44

Ted jsemhned zakladala diskuzi: Zdravotni problemy z HA tak se tam podivej :kytka:

Havran007
Ukecaná baba ;) 1870 příspěvků 13.12.16 11:46
@Euli píše:
Dobry den, chci se zeptat, zda mel nekdo bolesti usi, hlavy a nebo piskani v usich zpusobene antikoncepci? Dekuji

já s tím občas mám problémy, tak by mě zajímalo z čeho to je. Já to tedy z antikoncepce samozřejmě nemám. A děje se mi to hlavně v leže. Často to dělá rýma nebo tlak (nízký myslím).

Euli
Povídálka 28 příspěvků 13.12.16 12:07
@Renca8 píše:
Ted jsemhned zakladala diskuzi: Zdravotni problemy z HA tak se tam podivej :kytka:

Jojo, koukala jsem, jde mi hlavne o ty usi.

Lady Bee
Ukecaná baba ;) 2205 příspěvků 13.12.16 12:58

Já něco podobného zažila. Hlavně ty neustálé bolesti hlavy. Prošla jsem gyndou, neurologií a obvoďačkou. Když jsem zmínila jestli to nemůže být třeba antikoncepcí, tak mi bylo řečeno, že určitě ne. Měnila jsem antiko a novou jsem užívala zhruba půl roku. Zkušila jsem antiko vysadit a ejhle, do 2 týdny byl klid.

AndelaCerna
Zasloužilá kecalka 966 příspěvků 13.12.16 13:29

Jednoduchy - vysad ji. Pockej treba 2m. Co jinyho s tim nadelat. Kdyz to nepomuze, muze to byt problem neurologickyho typu

Euli
Povídálka 28 příspěvků 13.12.16 13:40
@Lady Bee píše:
Já něco podobného zažila. Hlavně ty neustálé bolesti hlavy. Prošla jsem gyndou, neurologií a obvoďačkou. Když jsem zmínila jestli to nemůže být třeba antikoncepcí, tak mi bylo řečeno, že určitě ne. Měnila jsem antiko a novou jsem užívala zhruba půl roku. Zkušila jsem antiko vysadit a ejhle, do 2 týdny byl klid.

Dekuji za zkusenost :-)

Euli
Povídálka 28 příspěvků 13.12.16 13:40
@AndelaCerna píše:
Jednoduchy - vysad ji. Pockej treba 2m. Co jinyho s tim nadelat. Kdyz to nepomuze, muze to byt problem neurologickyho typu

Radu nepotrebuji.

Lady Bee
Ukecaná baba ;) 2205 příspěvků 13.12.16 13:48

@Euli není za co :-). Určitě bych zkusila doplnit hořčík. Případně pokud to je vystřelující bolest do ucha, můžou to být záda. Taky mě šíleně píchalo v uchu, byla jsem 100% přesvědčená, že mám nějaký zánět v uchu. Ucho čisté jak dětská prdelka :-D takže zpět k obvoďačce, od obvoďačky k ortopedovi a ten mě poslal na rentgen. Napsal rehabilitace a bylo po problému, zhruba po 3 návštěvě na rehábce už mě nic nepíchalo.

Euli
Povídálka 28 příspěvků 13.12.16 13:53

@Lady Bee

Pokud nezmizne po vysazeni, tak budu hledat dal :-) jdu si dat to magnezko :-D

Kukucina
Nováček 4 příspěvky 27.01.17 17:44

Ahoj..jak jste s tim piskanim. Ja neberu AK..ale antidepresiva..po tee to zacalo. Huci mi v hlave cel den..vecer i piska. Jsem. z toho jelen. U lekare pry to neni praskama aa ORL take nic. Chodim na RHB..te pry pater. Ale nevim. nevim

Ajuš I.
Nováček 9 příspěvků 1 inzerát 19.03.17 10:20

@Euli Dobry den, ja to mam opet, a jsem ted presvedcena, ze je to z Antik. Brala jsem ji pred lety, a bolesti asi 8 let, pak jsem na rok vysadila, a okamzite klid.Ted beru 3 mesice jinou HA, a bolest ucha opet v plne parade :(

Euli
Povídálka 28 příspěvků 20.03.17 07:52

Tak ja ted zkousim jine prasky, ale bolesti hlavy mam stale a usi taky, plus to piskani. Na piskani mi pomahaji prasky na prokrveni nebo uvolneni svalstva. Nove prasky beru teprve mesic, tak uvidim, jeste dva mesice zkusim a jinak budu hledat jine reseni. Taky mi je tvrzeno, ze je to od patere.

Ajuš I.
Nováček 9 příspěvků 1 inzerát 20.03.17 08:59
@Euli píše:
Tak ja ted zkousim jine prasky, ale bolesti hlavy mam stale a usi taky, plus to piskani. Na piskani mi pomahaji prasky na prokrveni nebo uvolneni svalstva. Nove prasky beru teprve mesic, tak uvidim, jeste dva mesice zkusim a jinak budu hledat jine reseni. Taky mi je tvrzeno, ze je to od patere.

Tak to sedi, tvrdi mi to same, ale nikdo to nijak neprokazal.Na CT mam nalezy, kazdopadne s HA se to probouzi..piskani jsem mela taky, to preslo v neco otresneho, slysela jsem zvuky uvnitr tela..katastrofa. :nevim:

Euli
Povídálka 28 příspěvků 20.03.17 10:42

Ja jeste vydrzim ty dva mesice a pokud to potrva, tak proste prestanu brat. Jen bych pak asi zvazovala telisko a to netusim, jestli by mi to taky nedelalo.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Gottovi volali, že letos Slavíka nedostane. Důvod? Rakovina a Ortel

Karel Gott a Lucie Bílá tuhle zprávu jenom těžko rozdýchají. Pořadatel ankety... číst dále >

Bláznivý spot brněnské policie: Proč na něm strážník bojuje s kozou?

Být městským policistou sice neznamená dennodenně nasazovat život, rozhodně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Děti rozeznám, i když brečí, říká maminka čtyřčat

Svému synovi chtěli pořídit sourozence, ale příroda tomu chtěla jinak. Místo... číst dále >

Reklama