Antikoncepce Dienille - vaše zkušenosti?

2222
10.8.15 15:30

Antikoncepce Dienille vaše zkušenosti?

Ahojky, byla mi předepsána antikoncepce Dienille a chci se zeptat zda máte některá s touto antinou zkušenosti a jaké? (já vím na každého pusobí jinak, ale i tak mě to zajímá),diskuze co tady na to je je stará, tak chci slyšet nové názory, díky :-D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
875
10.8.15 15:53

Po pul roce s ni koncim, totalne frigidni a pomalu na antidepresivech. Snad budou fungovat spermicidni cipky nebo krem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1568
10.8.15 16:15

Dnes jsem ji koupila za 655,– a budu vecer brát první pilulku… Jsem na to zvědavá.. Teď jsem brala tři měsíce NuvaRing, byla jsem strašně spokojena, akorát jsem měla poslední měsíc šílený vytok a ta cena taky není úplně nejprijatelnejsi… Pred tím jsem pul roku nebrala nic, uvidím, jak mi sedne ta Dienille, naposledy jsem měnila prášky co tři měsíce. Nejvíce mi vyhovovala Minerva a Mudr rikala, ze je to velmi podobne. Tak doufám. Jinak holt budu muset přejít na nejaky úplně jiný způsob ochrany… :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2222
10.8.15 17:37
Já ji dnes koupila právě taky, akorád teda za 599 kč :-) momentálně MS nemám takže až za pár dní začnu užívat. tak jsem na to taky zvědavá :-)
@PepiKo píše:
Dnes jsem ji koupila za 655,– a budu vecer brát první pilulku… Jsem na to zvědavá.. Teď jsem brala tři měsíce NuvaRing, byla jsem strašně spokojena, akorát jsem měla poslední měsíc šílený vytok a ta cena taky není úplně nejprijatelnejsi… Pred tím jsem pul roku nebrala nic, uvidím, jak mi sedne ta Dienille, naposledy jsem měnila prášky co tři měsíce. Nejvíce mi vyhovovala Minerva a Mudr rikala, ze je to velmi podobne. Tak doufám. Jinak holt budu muset přejít na nejaky úplně jiný způsob ochrany… :nevim:

já ji dnes koupila právě taky, akorád teda za 599 kč :-) momentálně MS nemám takže až za pár dní začnu užívat. tak jsem na to taky zvědavá :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4240
10.8.15 18:15

@onajeblond
Ahoj, taky s ní začnu, měla jsem nějakou od L a vždy když jsem začala brát nový cyklus, tak mi naskočilo hrozné akné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
71
4.10.15 10:41

Dienille

Ahojky, já Dienille brala cca 4-5 let(moje úplně první HA).Sedla mi, krásně mi vyčistila pleť, váha i chuť na sex naprosto v pohodě, možná mi o trochu více začali padat vlasy ale cyklus mi udržela naprosto bez problému a to jsem třeba brala i 5 blistrů zasebou ale…ty negativa se najednou projevili až teď v posledních pár měsících až roce, začalo to pobolíváním hlavy, prsou, postupnou ztrátou chuti na sex, celkovou únavou až apatií a teď už mě rozbrečí i kartáček na zuby a to mám životní styl +- stejný. Mudr nechápal, prý se ty negativa projeví v prvním roce užívání ale ne v posledním :nevim:.Teď mi to změnil na YAZ tak jsem zvědavá co bude. Každopádně i tak můžu Dienille za sebe doporučit, tobě může sednout lépe ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29.12.15 17:06

Ahoj ja zacla brat taky dienillle kvuli tomu ze mam myom a endometriosu dr. Mi to napsala. Zacla jsem brat a uz 12 den spinim jsem protivna zaludek mam na vode hruza nevim jestli vysadit nebo ne. Dr bude v ordinaci az na silvestra :,(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama