Antikoncepce Feminegi - zkušenosti

1496
23.6.15 13:34

Antikoncepce Feminegi - zkušenosti

Ahoj holky.
Měla jsem problémy s otíkáním a migrénami, tak jsem si nechala změnit antikoncepci. Dr. mi doporučila Feminegi, ale nikde jsem nenašla žádné recenze a zkušenosti. Nemáte ji některá? Jak vám sedí?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

30.6.15 18:59

Feminegi

No já ted dobrala první plato Feminegi a vůbec mi to nesedí :( doktorka mi slibovala že se ve mě nebude zadržovat voda a celkově že nepřiberu, ale opak je pravdou :(… no a s těmi migrénami…nikdy předtím jsem na bolesti hlavy netrpěla a ted skoro každý druhý den. Možná každýmu to sedí jinak, ale já s nimi končím.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1496
1.7.15 18:50

Nestrašte, právě proto jsem chtěla vyměnit Belaru (přibírání a migrény) :-( Dneska jsem začala první platíčko, tak uvidíme… zatím jsem byla nejspokojenější s tělískem, ale to už ze zdrav. důvodů mít nemůžu :-(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1496
22.7.15 17:21

Pro budoucí čtenářky hlásim stav po měsíci (3týdnech braní prášků). Antikoncepce mi sedla perfektně, nemám žádné vedlejší účinky, cítím se, jako bych nic nebrala. :palec: :palec: :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1031
10.5.16 11:57

Tak se připojuji k braní antikoncepce, můžu říct že pro mě hrůza. Denně mě bolí hlava, je mi zle, jsem protivná a bolí břicho jak kdyby měla přijít každou chvilku menstruace a hrozně bolí prsa. Špinění nijak neřeším, při první antikoncepci jsem krvácela 3 měsíce v kuse a tuto antikoncepci beru teprve druhý týden. Vysazovat hned jí nebudu, musím jí brát pouze měsíc takže už to vydržím ale určitě bych u této nezůstala. Ale mě nevyhovuje žádná antikoncepce, už mám asi pátou a zase je mi po ní zle ;) Takže doporučuji nejdříve určitě vyzkoušet, každému sedí něco jiného, za mě byla super lunafem ale po půl roce zase děs :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1
15.2.17 18:38

Ja beru taky Feminegi a za me spokojenost. Holky je to opravdu individuální. Někomu sedne to, někomu zase ono

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
278
8.10.18 19:34

Ozivuji diskuzi - nejake dalsi recenze? :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.10.18 19:41

Beru taky. A celkem v pohodě. Je to moje první HA,takže nedokážu moc posoudit. Ale první měsíc byl hrozný. Když si na to tělo zvykalo. Teď úplně v pohodě :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.10.18 20:54

Ahoj, beriem druhý týždeň, prešla som z náplastí evra…krvácanie v pohode, skončilo ako obvykle …akurát ma 2 dni a jeden večer strašne bolela hlava, uvidíme, čo bude ďalej :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1
7.2.19 23:14

Ahoj, chtěla bych se zeptat, jaké jsou vaše zkušenosti s touto antikoncepcí. Dnes jsem si vzala první tabletku, ale mám celkem strach z vedlejších účinků. Sice tady odpovědi jsou, ale ráda bych věděla jak to máte teď :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8.2.19 13:05

Ahoj.. brala jsem 2 roky a v pohodě..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie