Antikoncepce injekcí? Jaké jsou?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Berennika
Ukecaná baba ;) 1800 příspěvků 07.02.18 20:34
Antikoncepce injekci? Jake jsou

Ahojda mam ted antikoncepci Depo-provera ted jsem byla na 3 injekci a bohužel musim přejit na jinou :-( po porodu jsem po 6 nedeli mela menši vahu jak pred porodem po 6 mesicich na injekci jsem nabrala 10kg a to se neprejidam a kazdy den chodim 10km a vaha jde nahoru :-( chtela bych tedy neco jineho je neco v injekcich lepsiho?? Dekuji

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
anavi13
Závislačka 2938 příspěvků 07.02.18 20:37

@Berennika injekční HA to dělá všechna. Jestli ji chceš musíš se s tou váhou smířit + mastné vlasy+ řídnutí kostí. Lepší volit třeba tělísko - třeba Mirena. Nebo klasické tabletky.

Heivka
Závislačka 3246 příspěvků 07.02.18 20:52

Jen počítejte s tím, že až tuhle antikoncepci vysadíte, tak její následky budete dávat dohromady minimálně dvakrát tak dlouho co jste jí brala, bohužel osobní zkušenost.

Petruna21
Echt Kelišová 9865 příspěvků 07.02.18 21:08

Asi jak kdo je snáší ale vím že jsou horší že po nich pak cyklus hrozně rozházený když už je pak nechceš. A teta jí měla a byla potom vyřízená když už chtěla přestat tak přišla jí menstruace a celý jeden den byla na odpis nebyla schopna nic ale jak sem psala podle toho jak kdo to snaší :)

Berennika
Ukecaná baba ;) 1800 příspěvků 07.02.18 21:09

@Heivka a jake nasledky myslite??? Tu vahu? :-/

Heivka
Závislačka 3246 příspěvků 07.02.18 21:26

@Berennika Váhu, psychickou nestabilitu, neživou pleť, zničené vlasy,… stačí si vybrat

Kelsey
Hvězda diskuse 44893 příspěvků 07.02.18 22:19

+18 kg za pul roku. Dali mi dve injekce, treti letela do popelnice.
Nutno dodat, ze muj gynekolog me dostatecne varoval, ze tahle antikoncepce nesedi kazde, ze driv se davala pouze holkam v ustavech. A ze pacientky ji moc nechteji, ktere ji maji i pres varovani. ALMAROVATI. Nikdy to slovo nezapomenu, protoze je trefne.
Navic u me spocivala injekce antikoncepce, ze furt jsem spinila, krvacela, x dni, tydnu a treba den byla cista a znovu. Dekuji pekne, ale ja chci sex a ne drzet pust :cert:. Nikdy vic. A muze byt klidne zdarma. Pak jsem mela nuvaring krouzek ten mi nesedl, ze jsem po zavedeni mela vedlejsi ucinky.
Tak jsem presla na naplasti Evra a jdu zaklepat, bez potizi, bez vedlejsich ucinku. Mam 3r.

dyňa
Kecalka 282 příspěvků 07.02.18 22:24

Tak tuto antikoncepci resim s kamaradkou uz hodne dlouho.Je ji 39,nechala si ji pichnout nekdy na zacatku prazdnin. A pak se dely veci.Ze stihle stramandy se stavala natekla o 6kg tezsi zenska, jeji deti maji 9 a 6 let a spustilo se ji mliko, dostala zanet prs a skoncila na atb, a teprve dnes dostala asi po 6 mesicich menstruaci.Je z toho na prasky, doktori uz taky nevi, co s ni, v noci hodne malo naspi, poti se tak, ze ma kruhy pod pazema a pot hodne cpi-nikdy se nepotivala. :dance:

Andy27
Kelišová 6247 příspěvků 07.02.18 22:25
@Heivka píše:
Jen počítejte s tím, že až tuhle antikoncepci vysadíte, tak její následky budete dávat dohromady minimálně dvakrát tak dlouho co jste jí brala, bohužel osobní zkušenost.

Pravda me trvalo 6 mesicu nez jsem po ni otehotnela..a menstruace prvni prisla az 35 dnech..az dalsi cyklus po 28 :/

Verun83
Echt Kelišová 8840 příspěvků 33 inzerátů 08.02.18 05:19

Jo kamaradka si ji nechala 2× pichnout a byla jak balon. Strasne zadrzovala vodu. Dost dlouho se z toho dostavala. Mela i jine potize.
Tak jako, co byste cekaly od tela za reakci, kdyz do nej pichnete konskou davku hormonu, ktera ma totalne zaseknout cyklus a prirozeny chod tela zena.
Chudak telo.

miluver
Zasloužilá kecalka 997 příspěvků 08.02.18 06:09

Segra mela tri injekce a bohužel podobne priznaky krom te vahy teda…když mela jit na ctvrtou, tak se domluvila s gyndařem na změně..hupsla na kozu, doktor ji prohlidnul a zblednul…a diagnoza - 17+3 mamimko!! :D :lol: :lol: jo a segra omdlela! :lol:

Verun83
Echt Kelišová 8840 příspěvků 33 inzerátů 08.02.18 06:11
@miluver píše:
Segra mela tri injekce a bohužel podobne priznaky krom te vahy teda…když mela jit na ctvrtou, tak se domluvila s gyndařem na změně..hupsla na kozu, doktor ji prohlidnul a zblednul…a diagnoza - 17+3 mamimko!! :D :lol: :lol: jo a segra omdlela! :lol:
:lol: slusny teda
miluver
Zasloužilá kecalka 997 příspěvků 08.02.18 06:18

@Verun83 no dneska uz se tomu všichni smějeme a synovci uz jsou tři roky :srdce: ale ona chudak tenkrat doma mela uz dva prcky 2,5 a 11 měsíců :lol:

Heivka
Závislačka 3246 příspěvků 08.02.18 08:09

@miluver Tak to se nedivím, to by šlehlo asi s každou.

Berennika
Ukecaná baba ;) 1800 příspěvků 08.02.18 09:47

Tak to se picnu :-( mam ji ted od zacatku ledna pichnutou:-( holky dejte nejake rady co delat nez to prestane ucinkovat :-( asi nic ted kazdopadne nikdo me nevaroval ba naopak mi ji sestra hrozne vychvalovala prave :-(

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Houdová odmítá dětem říkat, že převlečení sousedé jsou čert s Mikulášem

Fotky Mikulášů a čertů u krásné Heleny Houdové vyvolaly traumatické... číst dále >

Další kráska s vlastní Miss? Kdo v tomhle byznysu sponzoruje Myslivcovou?

Mít vlastní soutěž krásy je v módě. Po Evě Čerešňákové, která stála v čele... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svatební šaty Chopry: 24 metrů dlouhá vlečka a dva miliony flitrů

Bollywoodská herečka Priyanka Chopra (36) si před pár dny vzala za manžela... číst dále >

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >