Kdy začít brát antikoncepci Jangee?

3
12.3.21 12:50

Antikoncepce jangee kdy začít brát

Zdravím, včera mi byla předepsaná první HA Jangee, co si budeme byla jsem tak vystreslá, že jsem asi včechno zapomněla.. Chci se zeptat, dneska mi začala menstruace a já si nejsem jistá, jestli ji začít brát už teď nebo až PO.. A popř. jakou pilulkou začít jsou tam ty žluté a 7 bílých.. Předem moc všem děkuji. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7615
12.3.21 13:03

Přečti si pribalovy leták

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3
12.3.21 13:05

@JancaS84 Ja ho četla.. Ale moc jsem ho četla. Ale furt nwvim, jaký prášek vzít… Jestli mám jít od začátku nebo se to nemjak liší :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7615
12.3.21 13:12
@Woot píše:
@JancaS84 Ja ho četla.. Ale moc jsem ho četla. Ale furt nwvim, jaký prášek vzít… Jestli mám jít od začátku nebo se to nemjak liší :)

Vem si žlutou a jelikož je dneska pátek tak některou kde je napsaný PA, pak pokračuj popořadě až vybereš všechny žlutý a pak si vezmeš ty bílý.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
233
12.3.21 14:51

Dnes máš první den cyklu, tak od dnešního dne začni antikoncepci užívat. Protože je pátek, vezmi si jednu žlutou pilulku z prvního řádku, kde je napsané „pátek“. Ode dneška bereš každý den jednu, bez pauzy. Některé antikoncepce mají sedmidenní pauzu bez brání pilulek, ale u Jangee jsou ty bílé pilulky jako placebo efekt, abys nevyšla ze cviku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat