Reklama

Antikoncepce - jsem pořád chráněná nebo ne?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kallya
Kecalka 110 příspěvků 21.03.18 23:21
Antikoncepce-jsem pořád chráněná nebo ne

Dobrý večer, nevíte jestli budu v následujícím týdnu chráněna před otěhotněním?
Prášek si beru vždy ráno. V úterý (včera) jsem si vzala poslední prášek z platíčka. A dnes, jsem si vzala další prášek z nového platíčka, ale až večer cca po 14 hodinách, protože nečekaně jedeme s přítelem na týden na dovolenou. Zajímalo by mě jestli, si musíme dávat 100% pozor???? uklidňuju se tím, že když doberu platíčko tak v 7 denní pauze jsem chráněna. Prosiim poraďte, budu moc vděčná ????

Reklama

Reakce:

Čičorečka
Zasloužilá kecalka 929 příspěvků 21.03.18 23:35

Jsi chráněná. Hladina hormonů neklesá tak rychle. Spíš bych se bála špinění o dovolené než těhotenství.

Kallya
Kecalka 110 příspěvků 21.03.18 23:42
@Čičorečka píše:
Jsi chráněná. Hladina hormonů neklesá tak rychle. Spíš bych se bála špinění o dovolené než těhotenství.

Snad ne, budeme tam mít bazény a výřivky ????????

andelka83
Neúnavná pisatelka 19320 příspěvků 21.03.18 23:47

Jednou v životě jsem spojila kvůli dovolené dvě plata a vykoledovala jsem si právě špinění mimo dobu ms. A ne jen v tom jednom cyklu.
Pokud jedu někam kde je bazén, sauna a pod a čekám ms, beru kalíšek. S HA jsem pak přestala takhle experimentovat.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.03.18 00:09

Ja sem to udelala podobne nekolikrat a zadne spineni jsem nemela :-)

Petruna21
Echt Kelišová 9844 příspěvků 22.03.18 00:14

Chráněna jsi ale aby jsi nezačala spinit rak bych vzala další platicko a ms dostala až ho doberu.

kve-tinka
Závislačka 4343 příspěvků 4 inzeráty 22.03.18 05:38

Delala jsem to tak bezne a taky zcela bez problemu.

martina.se
Hvězda diskuse 56894 příspěvků 22.03.18 07:08

@Kallya chráněná jsi, ale co se týče navázání platíček, nikdy mi to nepomohlo, měla jsem MS i tak a ještě rozhozený cyklus :think:

Uživatel je onlineMar__tanka1983
Neúnavná pisatelka 19296 příspěvků 22.03.18 07:16

@martina.se vesměs sem to mívala podobné…navazování platíček sem zkusila asi třikrát a tělo rozhozené další dva cykly :roll:

Uživatel je onlineTichošlápek
Echt Kelišová 9603 příspěvků 22.03.18 07:22

Jsi chranena. Takhle jsem si krvácení posouvala často, spineni se nikdy nekonalo

Kukacka123
Ukecaná baba ;) 2023 příspěvků 22.03.18 08:04

Chranena jsi, mne nikdy MS neprisla a parkrat jsem to tak posouvala (dovolena v lete, bazen, voda…) ;)

martina.se
Hvězda diskuse 56894 příspěvků 22.03.18 08:06
@Mar__tanka1983 píše:
@martina.se vesměs sem to mívala podobné…navazování platíček sem zkusila asi třikrát a tělo rozhozené další dva cykly :roll:

jj, nemám s tím dobrou zkušenost, je to takové hop nebo trop :think:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Na dovolenou jeli po rozchodu? Bučková naznačila konec už před měsícem

Napsala jsem vše, co jsem říct chtěla, na svůj Instagram, odbývá Eliška... číst dále >

Býval za andílka i hubu nevymáchanou. Proč je Zelenka další průšvihář?

Další fotbalový svéráz, další bývalý sparťan má oplétačky. Po Tomáši Řepkovi... číst dále >

Články z Ona Dnes

Děti rozeznám, i když brečí, říká maminka čtyřčat

Svému synovi chtěli pořídit sourozence, ale příroda tomu chtěla jinak. Místo... číst dále >

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Reklama