Antikoncepce - jsem pořád chráněná nebo ne?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kallya
Kecalka 112 příspěvků 21.03.18 23:21
Antikoncepce-jsem pořád chráněná nebo ne

Dobrý večer, nevíte jestli budu v následujícím týdnu chráněna před otěhotněním?
Prášek si beru vždy ráno. V úterý (včera) jsem si vzala poslední prášek z platíčka. A dnes, jsem si vzala další prášek z nového platíčka, ale až večer cca po 14 hodinách, protože nečekaně jedeme s přítelem na týden na dovolenou. Zajímalo by mě jestli, si musíme dávat 100% pozor???? uklidňuju se tím, že když doberu platíčko tak v 7 denní pauze jsem chráněna. Prosiim poraďte, budu moc vděčná ????

Reakce:

Čičorečka
Ukecaná baba ;) 1090 příspěvků 1 inzerát 21.03.18 23:35

Jsi chráněná. Hladina hormonů neklesá tak rychle. Spíš bych se bála špinění o dovolené než těhotenství.

Kallya
Kecalka 112 příspěvků 21.03.18 23:42
@Čičorečka píše:
Jsi chráněná. Hladina hormonů neklesá tak rychle. Spíš bych se bála špinění o dovolené než těhotenství.

Snad ne, budeme tam mít bazény a výřivky ????????

andelka83
Neúnavná pisatelka 19940 příspěvků 21.03.18 23:47

Jednou v životě jsem spojila kvůli dovolené dvě plata a vykoledovala jsem si právě špinění mimo dobu ms. A ne jen v tom jednom cyklu.
Pokud jedu někam kde je bazén, sauna a pod a čekám ms, beru kalíšek. S HA jsem pak přestala takhle experimentovat.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.03.18 00:09

Ja sem to udelala podobne nekolikrat a zadne spineni jsem nemela :-)

Petruna21
Echt Kelišová 9863 příspěvků 22.03.18 00:14

Chráněna jsi ale aby jsi nezačala spinit rak bych vzala další platicko a ms dostala až ho doberu.

kve-tinka
Závislačka 4392 příspěvků 7 inzerátů 22.03.18 05:38

Delala jsem to tak bezne a taky zcela bez problemu.

martina.se
Hvězda diskuse 56919 příspěvků 22.03.18 07:08

@Kallya chráněná jsi, ale co se týče navázání platíček, nikdy mi to nepomohlo, měla jsem MS i tak a ještě rozhozený cyklus :think:

Mar__tanka1983
Neúnavná pisatelka 19866 příspěvků 22.03.18 07:16

@martina.se vesměs sem to mívala podobné…navazování platíček sem zkusila asi třikrát a tělo rozhozené další dva cykly :roll:

Tichošlápek
Extra třída :D 10472 příspěvků 22.03.18 07:22

Jsi chranena. Takhle jsem si krvácení posouvala často, spineni se nikdy nekonalo

Kukacka123
Ukecaná baba ;) 2320 příspěvků 22.03.18 08:04

Chranena jsi, mne nikdy MS neprisla a parkrat jsem to tak posouvala (dovolena v lete, bazen, voda…) ;)

martina.se
Hvězda diskuse 56919 příspěvků 22.03.18 08:06
@Mar__tanka1983 píše:
@martina.se vesměs sem to mívala podobné…navazování platíček sem zkusila asi třikrát a tělo rozhozené další dva cykly :roll:

jj, nemám s tím dobrou zkušenost, je to takové hop nebo trop :think:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Daisy Lee chce větší prsa a rty. „Máma zůstává v nemocnici,“ vzkázala mimochodem

Je to už několik dní, co bývalou přední příbramskou političku Alenu... číst dále >

Malý blondýn s černou botou: Má Juncker během konference každou botu jinou?

Na tiskovou konferenci v belgickém Bruselu, kde vystoupil předseda Evropské... číst dále >

Články z Ona Dnes

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >

Život první dámy Zemanové: otec v uranovém lágru, její dceři hrozil únos

Ze všech polistopadových prvních dam je Ivana Zemanová ta nejméně viditelná.... číst dále >