Antikoncepce - jsem pořád chráněná nebo ne?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Kallya
Kecalka 112 příspěvků 21.03.18 23:21
Antikoncepce-jsem pořád chráněná nebo ne

Dobrý večer, nevíte jestli budu v následujícím týdnu chráněna před otěhotněním?
Prášek si beru vždy ráno. V úterý (včera) jsem si vzala poslední prášek z platíčka. A dnes, jsem si vzala další prášek z nového platíčka, ale až večer cca po 14 hodinách, protože nečekaně jedeme s přítelem na týden na dovolenou. Zajímalo by mě jestli, si musíme dávat 100% pozor???? uklidňuju se tím, že když doberu platíčko tak v 7 denní pauze jsem chráněna. Prosiim poraďte, budu moc vděčná ????

Reakce:
Čičorečka
Ukecaná baba ;) 1733 příspěvků 21.03.18 23:35

Jsi chráněná. Hladina hormonů neklesá tak rychle. Spíš bych se bála špinění o dovolené než těhotenství.

Kallya
Kecalka 112 příspěvků 21.03.18 23:42
@Čičorečka píše:
Jsi chráněná. Hladina hormonů neklesá tak rychle. Spíš bych se bála špinění o dovolené než těhotenství.

Snad ne, budeme tam mít bazény a výřivky ????????

andelka83
Generální žvanilka 20567 příspěvků 21.03.18 23:47

Jednou v životě jsem spojila kvůli dovolené dvě plata a vykoledovala jsem si právě špinění mimo dobu ms. A ne jen v tom jednom cyklu.
Pokud jedu někam kde je bazén, sauna a pod a čekám ms, beru kalíšek. S HA jsem pak přestala takhle experimentovat.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.03.18 00:09

Ja sem to udelala podobne nekolikrat a zadne spineni jsem nemela :-)

Petruna21
Echt Kelišová 9865 příspěvků 22.03.18 00:14

Chráněna jsi ale aby jsi nezačala spinit rak bych vzala další platicko a ms dostala až ho doberu.

kve-tinka
Závislačka 4759 příspěvků 3 inzeráty 22.03.18 05:38

Delala jsem to tak bezne a taky zcela bez problemu.

martina.se
Hvězda diskuse 56918 příspěvků 22.03.18 07:08

@Kallya chráněná jsi, ale co se týče navázání platíček, nikdy mi to nepomohlo, měla jsem MS i tak a ještě rozhozený cyklus :think:

Mar__tanka1983
Generální žvanilka 20741 příspěvků 22.03.18 07:16

@martina.se vesměs sem to mívala podobné…navazování platíček sem zkusila asi třikrát a tělo rozhozené další dva cykly :roll:

Tichošlápek
Extra třída :D 12712 příspěvků 22.03.18 07:22

Jsi chranena. Takhle jsem si krvácení posouvala často, spineni se nikdy nekonalo

Kukacka123
Závislačka 3261 příspěvků 22.03.18 08:04

Chranena jsi, mne nikdy MS neprisla a parkrat jsem to tak posouvala (dovolena v lete, bazen, voda…) ;)

martina.se
Hvězda diskuse 56918 příspěvků 22.03.18 08:06
@Mar__tanka1983 píše:
@martina.se vesměs sem to mívala podobné…navazování platíček sem zkusila asi třikrát a tělo rozhozené další dva cykly :roll:

jj, nemám s tím dobrou zkušenost, je to takové hop nebo trop :think:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Trendy světa podlah pro rok 2019? Známe je

Odborníci rok od roku představují nejnovější módní trendy. Ne jinak je tomu i... číst dále >

Slavíme Světový den štěstí: Tipy na radostnější život

Na 20. března připadá Světový den štěstí. A tak vám přinášíme pár tipů na to,... číst dále >

Články z Expres.cz

Vrba a Limba ven! Fanoušci fotbalové Plzně po nezdarech vyhánějí klubové ikony

Druhá prohra v řadě a propastná devítibodová ztráta na vedoucí Slavii. Šance... číst dále >

Slováček s Gelemovou řádí v Egyptě, Patrasová vyhlíží jaro a trpí v Česku

Aprílové počasí s sebou sice může přinést příjemné jarní teploty, na velkou... číst dále >