Antikoncepce Lindynette 20 a vitamin C

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

ucukusi
Zasloužilá kecalka 580 příspěvků 03.02.18 22:01
Antikoncepce Lindynette 20 a vitamin C

Ahoj, jsem 8tydnu po porodu a dostala jsem prvni ms, je neskutecne silna a uz ji mam devaty den a zadna zmena k lepsimu. Zacala jsem brat antikoncepci Lindynette 20 jelikoz nekojim. Mozna jsem zacala spatne (prvni den bylo silnejsi spineni, myslela jsem, ze se ms rozjizdi, tak jsem vzala prvni pilulku, ale ms se rozjela az dalsi den),takze se budu asi jeste chranit jinak. V pribalovem letaku jsem se docetla, ze vitamin c zvysuje koncentraci antikoncepce v seru…to znamena, ze snizuje jeji ucinnost? myslela jsem, ze bych mohla treba vitaminem zmirnit tu ms, ktera je i pres antikoncepci takovato silna a dlouha, ale beru, ze je prvni po porodu, tak je to snad normalni. CO si myslite o tom cecku? dekuji

Reklama

Reakce:

LAlezane
Zasloužilá kecalka 976 příspěvků 03.02.18 23:47

No… a nebylo by nejlepší nechat prostě všechno „sednout“? :nevim: Antikoncepci normálně brát a chvíli se chránit kombinovaně, a menstruaci nechat normálně proběhnout tak, jak tělo potřebuje? :nevim:

ucukusi
Zasloužilá kecalka 580 příspěvků 04.02.18 11:09

@LAlezane to urcite ano, ale myslim treba do budoucna…jim hodne citrony, grepy atd…

Verunqa
Povídálka 19 příspěvků 05.02.18 10:28

Já jsem mela lindynette, a at jsem jedla co jsem jedla, včetně ATB, vždy fungovala

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Články z Expres.cz

„Jouda“ Youd chtěl zabít ženu a dítě: V letadle, kterým vletěl do domu, uhořel sám!

Některé věci vám prostě hlava nebere. Člověk ještě pochopí, že se někdo po... číst dále >

Prapodivná reklama Prachařové: Fotí dítě se spalovačem tuku!

Modelka Agáta Prachařová (33) stále brání svou dceru před zájmem veřejnosti a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vendula se těšila na nový účes. Proměna byla tak radikální, že se nepoznala

Od střední školy Vendula nezměnila účes. Ve svých šestadvaceti letech se... číst dále >

Příběh Věry: Nedokážu se vyrovnat s rozvodem

Rozvedla jsem se po desetiletém naprosto nefunkčním vztahu. Mám teď skvělého... číst dále >

Reklama