Reklama

Antikoncepce Lindynette 20 a vitamin C

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

ucukusi
Zasloužilá kecalka 581 příspěvků 03.02.18 22:01
Antikoncepce Lindynette 20 a vitamin C

Ahoj, jsem 8tydnu po porodu a dostala jsem prvni ms, je neskutecne silna a uz ji mam devaty den a zadna zmena k lepsimu. Zacala jsem brat antikoncepci Lindynette 20 jelikoz nekojim. Mozna jsem zacala spatne (prvni den bylo silnejsi spineni, myslela jsem, ze se ms rozjizdi, tak jsem vzala prvni pilulku, ale ms se rozjela az dalsi den),takze se budu asi jeste chranit jinak. V pribalovem letaku jsem se docetla, ze vitamin c zvysuje koncentraci antikoncepce v seru…to znamena, ze snizuje jeji ucinnost? myslela jsem, ze bych mohla treba vitaminem zmirnit tu ms, ktera je i pres antikoncepci takovato silna a dlouha, ale beru, ze je prvni po porodu, tak je to snad normalni. CO si myslite o tom cecku? dekuji

Reklama

Reakce:

LAlezane
Zasloužilá kecalka 976 příspěvků 03.02.18 23:47

No… a nebylo by nejlepší nechat prostě všechno „sednout“? :nevim: Antikoncepci normálně brát a chvíli se chránit kombinovaně, a menstruaci nechat normálně proběhnout tak, jak tělo potřebuje? :nevim:

ucukusi
Zasloužilá kecalka 581 příspěvků 04.02.18 11:09

@LAlezane to urcite ano, ale myslim treba do budoucna…jim hodne citrony, grepy atd…

Verunqa
Povídálka 19 příspěvků 05.02.18 10:28

Já jsem mela lindynette, a at jsem jedla co jsem jedla, včetně ATB, vždy fungovala

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

„Co je to Řeporyje?“ Venkov s výhodami města, kde se občas střílí. A Novotným

Nejstarší písemná zpráva o Řeporyjích je z roku 1277, kdy je Přemysl Otakar... číst dále >

Nejhlubší dno, ultralevice zneuctila mši: Ovčáček se pustil do mluvčího z UK

Aktivistka Aneta Petani protestem proti představitelům církve spustila... číst dále >

Články z Ona Dnes

Potraviny, které vám na podzim pomohou s hubnutím i posílením imunity

Když chcete zhubnout, je právě podzim ideálním obdobím pro začátek diety.... číst dále >

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >