Reklama

Antikoncepce Luisea - dost jsem zhubla

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

555_Zuzana_555 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.01.17 13:50
Antikoncepce Luisea - dost jsem zhubla

Ahoj holky :mavam:

Už třetím měsícem beru HA Luisea a dost jsem po ní zhubla. Nějak jsem si to neuvědomovala, protože se nevážím, nikdy jsem váhu nějak moc neřešila. Ale za poslední měsíc mi to říká každý koho potkám, kolik kilo mám dole a jak to dělám :nevim: Jediné co jsem zpozorovala tak zmenšení prsou. Před tím jsem brala Jeanine asi 4 roky a už mě hodně zavodňovala, proto jsem nasadila Luiseu, že je na odvodnění. Pro mě z toho plyne, že jsem tedy měla tělo i prsa samou vodu? 8o Máte podobou zkušenost s touto antikoncepcí?

A ještě jedna perlička - tato HA je s placebo tabletkami, ale u předchozích tyto placebo nebyly a jak jsem si zřejmě ještě na nové nezvykla tak jsem dnes zjistila, že již 3. den neberu placebo tabletku. Myslíte že to něčemu vadí?

Díky za reakce a přeji příjemné odpoledne :mavam:

Reklama

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Rekonstrukce bytu: Na co si dát pozor?

Kupujete byt a potřebuje opravit? Anebo už nejste tolik spokojení s vlastním... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Články z Expres.cz

Syn Dády Patrasové se pustil do Gelemové: Jsi ubohá a trapná!

Syn Dády Patrasové Felix se pohádal s milenkou svého otce Lucií Gelemovou. Ta... číst dále >

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dvojčata z Atlanty se narodila jako holčičky, dnes jsou z nich bratři

Angel a Fabian Griffinovi už od deseti let vědí, že jim příroda nadělila... číst dále >

VIDEO: Jak se ze služky Gottwaldové stala první dáma. A lidé se jí smáli

Toužila být obdivována jako její předchůdkyně Hana Benešová. Jenže Martě... číst dále >

Reklama