Antikoncepce Luisea - dost jsem zhubla

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

555_Zuzana_555 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.01.17 13:50
Antikoncepce Luisea - dost jsem zhubla

Ahoj holky :mavam:

Už třetím měsícem beru HA Luisea a dost jsem po ní zhubla. Nějak jsem si to neuvědomovala, protože se nevážím, nikdy jsem váhu nějak moc neřešila. Ale za poslední měsíc mi to říká každý koho potkám, kolik kilo mám dole a jak to dělám :nevim: Jediné co jsem zpozorovala tak zmenšení prsou. Před tím jsem brala Jeanine asi 4 roky a už mě hodně zavodňovala, proto jsem nasadila Luiseu, že je na odvodnění. Pro mě z toho plyne, že jsem tedy měla tělo i prsa samou vodu? 8o Máte podobou zkušenost s touto antikoncepcí?

A ještě jedna perlička - tato HA je s placebo tabletkami, ale u předchozích tyto placebo nebyly a jak jsem si zřejmě ještě na nové nezvykla tak jsem dnes zjistila, že již 3. den neberu placebo tabletku. Myslíte že to něčemu vadí?

Díky za reakce a přeji příjemné odpoledne :mavam:

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak měřit teplotu? Jednodušší už to být ani nemůže

Doba, kdy v žádné domácí lékárničce nechyběl klasický rtuťový teploměr, už je... číst dále >

Co když vás auto nechá ve štychu? Nepodceňujte rozsah asistenčních služeb

Myslíte si, že základní asistenční služby obsažené v povinném ručení nebo v... číst dále >

Články z Expres.cz

Nádherná dcera Jiřího Dvořáka ze StarDance: Je kopií Scarlett Johansson!

Už jste viděli krásnou dceru herce Jiřího Dvořáka (51) a jeho exmanželky... číst dále >

Rozhovor s českým Freddiem Mercurym: Na začátku mi nadávali do teploušů

Freddie Mercury žije! A je to Čech! Známý norský klub takto vychvaloval... číst dále >

Články z Ona Dnes

Moje přítelkyně se stala mužem, ale stále ji miluji, říká Američanka

Heather Silva z Texasu se před šesti lety zamilovala do ženy. O tři roky... číst dále >

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >