Reklama

Antikoncepce Luisea zkušenosti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Carly18
Povídálka 33 příspěvků 13.01.18 13:32
Antikoncepce Luisea zkušenosti

Ahojky kecalky,

chtěla jsem se zeptat na vaše zkušenosti s antikoncepci Luisea. Cokoliv, co může pomoct. Děkuji všem.

Carly

Reklama

Reakce:

Diggy
Ukecaná baba ;) 1796 příspěvků 13.01.18 14:36

Ahoj já jí mám, sice 3 měsíce, ale zatím v poho. Menstruaci dostanu až 4 den po vynechání a mám jí jen 3 - 4 dny. Takže mi vyhovuje. Žádné problémy s ní nemám.

zuza92
Zasloužilá kecalka 536 příspěvků 13.01.18 15:23

Mě po ní brali křeče do nohou. Ale kvůli tromboze v rodině už neužívám žádnou HA.

Dory22
Zasloužilá kecalka 863 příspěvků 28.02.18 12:11

Ahoj,
Já ji brala po prvním porodu skoro dva roky. Teď je to měsíc co ji neberu. Byla jsem s ni spokojená. Navíc jsem měla vždy velmi silnou ms a trpěla jsem jako pes. A když jsem ji brala, tak jsem měla ms, tak 3-4 dny. A vždy jsem jen spinila nebo opravdu velmi slabě krvacela. A o ms jsem ani nevěděla, že ji mám a nic mě nebolelo. :lol:
A ms chodila vždy na den přesně.
Za mě super. :)

lesniboruvka
Kecalka 399 příspěvků 10.07.18 19:35

Neprodáváte některá platíčko Luisei? Díky :)

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Kult i česká milenka Richarda Hammonda z Top Gearu. To je Škoda Rapid

Překoná někdy nová, právě představená škodovácká Scala popularitu Rapidu? Pro... číst dále >

Příběh Aloise Rašína: Jak se z radikálního nacionalisty stal zakladatel Československa?

Mluví se o něm málo, v souvislosti se vznikem Československa mnohem častěji... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsi prase, kráva a smrdíš, dozvěděla se ve Výměně manželek mladá maminka

Tereze vadí, že na ni ani na její dvouletou dceru Elišku nemá přítel Marek... číst dále >

Sedm tipů, jak vypadat v práci co nejlépe. Pozor na světlo i vůni

V práci trávíme významnou část dne, a proto je i náš vzhled důležitou... číst dále >