Antikoncepce Luisea zkušenosti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Carly18
Povídálka 33 příspěvků 13.01.18 13:32
Antikoncepce Luisea zkušenosti

Ahojky kecalky,

chtěla jsem se zeptat na vaše zkušenosti s antikoncepci Luisea. Cokoliv, co může pomoct. Děkuji všem.

Carly

Reklama

Reakce:

Diggy
Ukecaná baba ;) 1785 příspěvků 13.01.18 14:36

Ahoj já jí mám, sice 3 měsíce, ale zatím v poho. Menstruaci dostanu až 4 den po vynechání a mám jí jen 3 - 4 dny. Takže mi vyhovuje. Žádné problémy s ní nemám.

zuza92
Zasloužilá kecalka 515 příspěvků 13.01.18 15:23

Mě po ní brali křeče do nohou. Ale kvůli tromboze v rodině už neužívám žádnou HA.

Dory22
Zasloužilá kecalka 863 příspěvků 28.02.18 12:11

Ahoj,
Já ji brala po prvním porodu skoro dva roky. Teď je to měsíc co ji neberu. Byla jsem s ni spokojená. Navíc jsem měla vždy velmi silnou ms a trpěla jsem jako pes. A když jsem ji brala, tak jsem měla ms, tak 3-4 dny. A vždy jsem jen spinila nebo opravdu velmi slabě krvacela. A o ms jsem ani nevěděla, že ji mám a nic mě nebolelo. :lol:
A ms chodila vždy na den přesně.
Za mě super. :)

lesniboruvka
Kecalka 399 příspěvků 10.07.18 19:35

Neprodáváte některá platíčko Luisei? Díky :)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

Mladý fotbalista z Vrchlabí se po zápase oběsil. Bylo to kvůli nešťastné lásce?

Další fotbalista si vzal život. V noci z pátku na sobotu spáchal sebevraždu... číst dále >

Bohdalová své miliony už asi neuvidí. Bankéř, který jí prodal obrazy, utekl na exotický ostrov

Před rokem se zjistilo, že Jiřina Bohdalová naletěla podvodníkovi, bývalému... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vendula se těšila na nový účes. Proměna byla tak radikální, že se nepoznala

Od střední školy Vendula nezměnila účes. Ve svých šestadvaceti letech se... číst dále >

Dagmar Pecková: Lidé mi chyby odpouštěli, ale já si kopala hrob

Stála na slavných světových operních a koncertních scénách, zpívala pod... číst dále >

Reklama