Antikoncepce Luisea zkušenosti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Carly18
Povídálka 33 příspěvků 13.01.18 13:32
Antikoncepce Luisea zkušenosti

Ahojky kecalky,

chtěla jsem se zeptat na vaše zkušenosti s antikoncepci Luisea. Cokoliv, co může pomoct. Děkuji všem.

Carly

Reakce:
Diggy
Ukecaná baba ;) 1812 příspěvků 13.01.18 14:36

Ahoj já jí mám, sice 3 měsíce, ale zatím v poho. Menstruaci dostanu až 4 den po vynechání a mám jí jen 3 - 4 dny. Takže mi vyhovuje. Žádné problémy s ní nemám.

zuza92
Zasloužilá kecalka 559 příspěvků 13.01.18 15:23

Mě po ní brali křeče do nohou. Ale kvůli tromboze v rodině už neužívám žádnou HA.

Dory22
Ukecaná baba ;) 1019 příspěvků 28.02.18 12:11

Ahoj,
Já ji brala po prvním porodu skoro dva roky. Teď je to měsíc co ji neberu. Byla jsem s ni spokojená. Navíc jsem měla vždy velmi silnou ms a trpěla jsem jako pes. A když jsem ji brala, tak jsem měla ms, tak 3-4 dny. A vždy jsem jen spinila nebo opravdu velmi slabě krvacela. A o ms jsem ani nevěděla, že ji mám a nic mě nebolelo. :lol:
A ms chodila vždy na den přesně.
Za mě super. :)

lesniboruvka
Kecalka 399 příspěvků 10.07.18 19:35

Neprodáváte některá platíčko Luisei? Díky :)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Vánoční úklid bez stresu a honičky? Jde to

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Články z Expres.cz

Jan Tuna hledá svědky napadení v SaSaZu: Byl holohlavý a mlátil mi hlavou o zeď!

Hodně živo je v posledních dnech kolem moderátora Jana Tuny (45). Bývalý... číst dále >

Kostková o zmatcích ve StarDance: Bylo to společensky přijatelné!

Patří sice mezi naše nejoblíbenější moderátorky, po sobotním přímém přenosu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >