Antikoncepce na oddálení menstruace (neberu antikoncepci)

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Ekel90
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.06.17 07:46
Antikoncepce na oddálení menstruace (neberu antikoncepci)

Ahoj holky.
Za 2 týdny jedeme k moři a mě přímo na ty dny vychází, že bych měla dostat ms.
Antikoncepci jsem přestala brát před rokem a půl. Ale napadlo mě jestli bych ji nemohla začít brát než pojedu na dovolenou, tim by se to mohlo posunout ne?
Je to prý šetrnější než přímo pilulky na oddálení.

Díky za odpověď.

Reakce:
hani28
Ukecaná baba ;) 1414 příspěvků 11.06.17 08:02

Spis si tim rozhodis cyklus, vzdyt HA se zacina brat prvni den MS.

nozu
Extra třída :D 12699 příspěvků 11.06.17 08:20

Dají se brát speciální prášky na oddálení menstruace. pohledej v diskusích, probíralo se to tu mnohokrát.

Amys
Generální žvanilka 20817 příspěvků 11.06.17 09:06

@Ekel90 Proč by to mělo být šetrnější, než pilulky na oddálení. A hlavně nevím, jak by sis to tím chtěla řídit. Pokud začneš špinit, co uděláš? U léků na oddálení se jednoduše zvýší dávka, to s antikoncepcí rozhodně neuděláš. Co se týče cyklu, tak se to nijak výrazně nerozhází, jen prostě trvale odsune. Léky budeš brát jen po dobu, dokud menstruaci nechceš, pak je vysadíš a do dvou až tří dnů přijde MS. Co se týče dalších cyklů, tak záleží na tom, na co jsi zvyklá. Pokud to máš na den přesně, tak ten další měsíc to na den přesně nebude. Pokud jsi zvyklá plus mínus pár dní, tak to bude stejné :D

Nelllies
Stálice 63 příspěvků 11.06.17 09:26

Mam doma plnou krabicku Norethisteronu, nebo jak se to pise. Je na predpis na oddaleni menstruace. Mohu zaslat postou.

Jednouurcite
Povídálka 25 příspěvků 11.06.17 09:51

Jedině již zmiňovany norethisteron. Oddálí ale musí se brát do předu než ms přijde.. Oddálí ale já ho teda nedoporučuji mela jsem po celou dobu ještě horší bolesti nez při ms.. :nevim:

Amys
Generální žvanilka 20817 příspěvků 11.06.17 10:06

@Jednouurcite Já jsem při něm byla úplně v pohodě a to jsem brala tři denně a oddalovala celkem 14 dní…

Uživatel je onlineKelsey
Hvězda diskuse 46556 příspěvků 11.06.17 12:42

Mam evra naplasti, s ni se da posunout, jak potrebujes.
Uz jsem nekolikrat musela posouvat, kdyz mi to nepasovalo. Dokud lepim nedostanu to, jak odlepim do 2-3 dnu to mam.
Muj muz pracuje v zahranici, mi to vychazelo, ze pracovni turnus, kdyz je tam jsem nic nemela a mel se vratit a ja bych to vzdycky dostala. To urcite, budu drzet celibat nedobrovolne dyl :cert:.
Takze jsem si to odsunula, abych to vzdy dostala, kdyz odjede pryc.

sunisek
Nováček 7 příspěvků 10.07.17 20:10

Dobrý den, velice se omlouvám, že tady narušuji jiný dotaz, ale mám takový problém. dnes jsem zjistila že posledních několik měsíců beru špatně antikoncepci. ( poslední prášek beru v pondělí a první beru další pondělí tzn. 6denní pauzu místo 7denní pauzy).Chtěla bych to srovnat aby jsem měla 7denní pauzu jako je napsáno v příbalovém letáku. Tak že by jsem dnes večer nevzala v obvyklou hodinu ale zítra v obvyklou hodinu. Chci se tedy zeptat zda je to hodně velký problém. Beru 11 let HA Sunyu. Předem děkuji za odpověď

Pipet
Generální žvanilka 24304 příspěvků 10.07.17 20:50

@sunisek Nechápu, co si tím pomůžeš :nevim: prostě si uprav až tu další pauzu a bude to.

sunisek
Nováček 7 příspěvků 10.07.17 20:53

Dnes mám brát první pilulku HA. Nechápu tedy proč bych měla upravit až tu další. Asi jsem natvrdlá :lol: omlouvám se :(

sunisek
Nováček 7 příspěvků 10.07.17 21:06

Mohu se tedy zeptat jak jste to myslela?

Pipet
Generální žvanilka 24304 příspěvků 10.07.17 21:10

Jo aha, ale v dotazu nebylo napsáno, že jde o první tabletku z platíčka… No tak jasně, pak je to OK.
Prostě tahle pauza bude 7 dní.
Tady si všichni tykají :kytka:

sunisek
Nováček 7 příspěvků 10.07.17 21:12

Promin omlouvám se… řeším problém a na to důležité zapomenu :lol: tak mockrát děkuji :hug:

Váš příspěvek
Reklama