Antikoncepce na zvýšení chuti na sex

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Renčad
Nováček 2 příspěvky 12.10.14 06:58
Antikoncepce na zvýšení chuti na sex

Chtěla bych se zeptat, jestli nevíte, jak se jmenují prášky na zvýšení chuti na sex a jestli s nimi máte zkušenosti :) já o tom slyšela jen někde konec rozhovoru a ani jsem nechytla, jak se jmenují :think:

Reakce:
Run
Generální žvanilka 20654 příspěvků 12.10.14 07:33

Na zvýšení chuti na sex je lepší jakékoliv prášky vysadit :jazyk:

Alkelita
Kecalka 320 příspěvků 12.10.14 07:39

Bohuzel musim souhlasit s @Sibyla0.
Ja nenasla jedinou, ktera by mi v tomto ohledu vyhovovala.. pokud nekdo o nejake takove vi, rada na ni po porodu najedu..

Etcetera78
Neúnavná pisatelka 17546 příspěvků 12.10.14 08:13

HA u mě má taky spíš opačný vliv…

Nikeyla
Zasloužilá kecalka 813 příspěvků 12.10.14 08:25

Když není chuť, tak nepomůže ani svěcená voda, ne? :think: :lol:

Litta
Extra třída :D 13525 příspěvků 12.10.14 08:29

Nepřijde mi úplně fyziologicky logické, aby hormonální antikoncepce zvyšovala chuť k sexu, bývá to naopak. O kondom asi taky nepůjde. Nebude to celibát? :think:

danik
Ukecaná baba ;) 2350 příspěvků 12.10.14 09:34

Na to samé jsem se chtěla zeptat svého gynekologa.
Vysadit HA nechci, máme 2 děti, další už nechceme, takže nebudu riskovat.
Ale chuť na sex je malá a o vyvrcholení si můžu nechat jen zdát:-(

Renčad
Nováček 2 příspěvky 12.10.14 13:05

Máme taky dvě dítka, další nechci, dva roky jsem po porodu a HA neberu, ale manžela už to moc nebaví s gumičkama a já se zas bojím jen tak bez ničeho :,( to jsem právě slyšela, jak se o tom baví dvě lékárnice, ale nechytla jsem ten název. Říkaly, že to někdo bral a změna v sexu o 180 stupňů. Tak nevím, jen zkouším, jestli to někdo nebere nebo neslyšel ;)

Alkelita
Kecalka 320 příspěvků 12.10.14 13:20

No jestli to zjistis, tak to prosim sem napis. Bohate by mi i stacila antikoncepce, ktera tu chut neovlivnuje.
Ja jsem byla nespokojenejsi posledni 2 roky, co ji neberu.. ale po porodu bude ssi zas treba.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.10.14 13:28

@Renčad Na každou ženu HA působí jinak. Některé ztrácí chuť na sex, ale třeba já tu chuť měla několik let stejnou. Potom jsem změnila HA a postupně se chuť vypařila, jenom nevím, jestli to bylo hormonama a nebo ochladnutím vztahu :think:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Epilepsie: Jak se chovat, když někdo dostane záchvat?

Na 26. března připadá Světový den boje proti epilepsii. Určený je k... číst dále >

Podlahy, které imitují kámen a textil

Kámen a textil. Dva na první pohled odlišné materiály. Jejich společným... číst dále >

Články z Expres.cz

Konečně za dámu! Simona Babčáková uchvátila Lvy svou ženskostí

Herečka Simona Babčáková (46) vždycky bývala taková neslaná nemastná. Asi i... číst dále >

Odvážná Jitka Schneiderová: Na Lvy přišla bez podprsenky, odkryla pevná ňadra

Krásná herečka Jitka Schneiderová (46) jako vždy na červeném koberci... číst dále >