Těhotná přes antikoncepci?

Anonymní
28.11.19 17:14

Antikoncepce otěhotnění priznaky

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat přijde mi to divne ale beru antikoncepci každých 14 dni si dělám test vždy negativní v září jsem byla na gynekologie nic se nezjistilo a teď poslední 4 dny mě bolí prsa a jako bych cítila pohyby v břiše ihned jsem si dělala tehotensky test a negativní chtěla jsem se zeptat jestli se s tím někdo setkal jestli to je třeba v hlave ze na to moc myslím děkuji za odpovědi

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

507
28.11.19 17:22

No…pokud jsi v září nebyla gravidní, tak je tady na pohyby dost brzy (to budou spíš větry :D ). Nikdo ti zde nemůže říct, zda těhotná jsi, nebo ne. Každopádně jsi nenapsala v jaké fázi cyklu se teď nacházíš, prsa samozřejmě bolí (příznak PMS). Hodně PMS příznaků je dost podobných jako těhotenských. Jsi jen vystresovaná, kolik ti je let?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
28.11.19 17:32

Anonym

@Janina B1
Je mi 21 každý měsíc normálně mens po dvou dnech od poslední tabletku dnes jsem dobrala poslední tabletku takže mens by měla přijít tak v sobotu nebo v neděli

• Nahlásit
  • Citovat
507
28.11.19 17:36
@Anonymní píše:
@Janina B1
Je mi 21 každý měsíc normálně mens po dvou dnech od poslední tabletku dnes jsem dobrala poslední tabletku takže mens by měla přijít tak v sobotu nebo v neděli

No tak co řešíš. :-)

1. Rozhodně by jsi žádné pohyby ještě cítit nemohla.
2. Test má smysl dělat až po vynechání menstruace.
3. Pokud užíváš antikoncepci správně je opravdu naprosto zanedbatelné tiziko toho, že by jsi mohla otěhotnět.
4. Máš z toho schízu, už jen podle toho, že si děláš test co 14 dní.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
28.11.19 17:53

@Janina B1 já si pravé test dělám vždy pro jistotu jelikož vím ze antikoncepce není 100% před chvíli jsem volala gynekolozce a sama mi těhotenství vyvrátila ze je to kravina tak nevím asi mám blazinec v hlave

• Nahlásit
  • Citovat
22764
28.11.19 19:04

Ms máš, antikoncepci bereš, testy negativní, gynekolog ti to nepotvrdil taktéž, takže těhotná prostě nejsi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
255
28.11.19 19:15

To je nějaká fobie z těhotenství? Haha, pohyby bys stejně cítila až později a pokud bereš antikoncepci tak, jak máš, procento, že otěhotníš, je opravdu velmi, velmi, velmi, velmi malé… Vždyť proto tu antikoncepci bereš, ne? :andel:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
28.11.19 20:05

@HrozTaj fobie asi ano :grinning: nebo nevím je teď blby období hodně stresu apod a z ničeho nic mě chytlo tohle takže jsem se vylekala ale moc děkuji zánět rady asi už mě to leze na mozek chtěla jsem se jen ujistit

• Nahlásit
  • Citovat
7411
28.11.19 23:22

To budou střeva taky někdy cítím jak se mi hybou nebo jak to popsat..kazdopadne pohyby by si fakt necítila…
A pokud bere s HA tak proč testovat kazdych 14 dní… těhotná nejsi tak se uklidni přestaň na to myslet

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama