Antikoncepce po které přiberu?

1.2.16 14:14

Antikoncepce po které přiberu?

Ahoj, já jako možná zmála mám problém a to že jsem velmi štíhlá. Mám velmi rychlý metabolismus.
Ráda bych přibrala, napadlo mě, že k tomu by mohla pomoci právě nějaká ta „závádna“ HA.
Takže chci opak, jaká je pro vás celkem dobrá ale zároven špatná HA, po které jste přibrali? :)
Další pozitivum které jsem našla je, že není snad bolestivá menstruace, kterou mám velmi bolestivou a srovná to výkyv nálad, které mám. Snížené riziko že člověk dostane rakovinu (tomu příliš nevěřím).

Zároven, měla bych i vetší prsa :jazyk: A přítel by ji ocenil :mrgreen:
Koupil si tu někdo antikoncepci jen tak bez vyšetření? Nemohu z určitých důvodů k lěkaři (problém s pojištěním) a pokud budu vědět typ, mám člověka jak ji získat i přesto že je to na předpis.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

11689
1.2.16 14:16

@SuperAnonymouse
Tohle není vůbec, ale vůbec dobrý nápad.
Jestli máš ráda sama sebe a své zdraví, tak rozum do hrsti a hodně rychle na toto zapomeň.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17568
1.2.16 14:20

Kromě všech těch plus je antikoncepce i dost zátěž pro organismus a může být dost riziko si ji sehnat bez předchozího vyšetření :think:

Jinak na přibrání, odeznění MS i větší prsa dost dobře zabírá těhotenství :mrgreen:
Ne vážně, na váhu mi pomohla jóga, na tu ms zkus třeba homeopatika, ale shánět HA bez konzultace s lékařem, to bych nedělala, zvlášť, jestlis žádnou nikdy neužívala

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
59265
1.2.16 14:21

@SuperAnonymouse blbost - jedna přibere, druhá si akorát přivodí problémy :nevim: najdi lepší způsob.. prsa rostou v těhotenství, ale je to jen dočasné :lol: mmchdm, osobně neznám HA, která by odbourala bolestivou ms - a to jsem jich zkusila fakt dost.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9819
1.2.16 14:22

Zkoušela jsi jiné možnosti, jak přibrat na váze? Co cvičení, změna jídelníčku?
Antikoncepce není dobrý nápad a hlavně, co platí na jednoho, nemusí i na druhého :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
donaga
1.2.16 14:25

Tak kvůli přibrání váhy by antokoncepci nebrala, na to je to opravdu velké riziko. S bolestí při menstruaci ti pomoci může i nemusí a stejně tak s depresemi č PMS. A je to běh na dlouhou trať.
Mimochodem chuť na jídlo prý zvyšuje vitamín B a já se ho proto bojím jíst :mrgreen:

• Citovat
  • Upravit
3711
1.2.16 14:28
@martina.se píše:
mmchdm, osobně neznám HA, která by odbourala bolestivou ms - a to jsem jich zkusila fakt dost.

Tak to já jo :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2330
1.2.16 14:29

Taky jsem měla v 15 takovéto nápady, řekla jsem si doktovi že chci HA po které přiberu, tak se nademnou slitoval řekl mi že jsem nádherná a taková věc prostě není. ( nemáš zaručeno že přibereš ) Jinak já osobně přibrala tím že jsem začala sportovat :) pořídila jsem si pejska chodím každý den na velké procházky o víkendech na tůry a to by si koukala jak šla kila nahoru, a navíc moc pěkně tvarovaně :) takže nevímíšleš kraviny co by za tvojí postavu jiný holky daly ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
59265
1.2.16 14:31
@zvidavajanca píše:
Tak to já jo :)

to závidim, já vždy umírala, ať jsem brala cokoliv..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11689
1.2.16 14:34

@SuperAnonymouse
A hlavně teda, píšeš o problémech s pojištěním, to nemáš zdravotní pojištění??? :think: A co když se ti udělá zle? A kdyby ti náhodou antikoncepce způsobila trombózu, tak co?
Hlavně, že řešíš prsa… :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5847
1.2.16 14:48
Teda mě doktor nikdy pořádně před předepsáním antiny nevyšetřil už někdy v 16 letech žádné jaterní testy atd vůbec nic…jako by nebylo všem jasný, že za každých pár x předepsaných hormonů (samozřejmě od jedné a te samé firmy)dostávají gyndaři provize od farmaceutických firem…
@hehehe píše:
@SuperAnonymouse
Tohle není vůbec, ale vůbec dobrý nápad.
Jestli máš ráda sama sebe a své zdraví, tak rozum do hrsti a hodně rychle na toto zapomeň.
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1121
1.2.16 14:53

Ahoj, na bolest můžeš zkusit třeba Gynex nebo Femigard. Co se přibírání týče, zkoušela jsi si někdy zapisovat jídla do kalorických tabulek? Zařadit více kvalitních tuků, oříšky semínka, avokádo, nerafinované rostlinné oleje atd.? Jinak jestli chceš dávku hormonů a větší prsa, tak si dávej každý den vodňanské kuře, nejlépe smažené, tam se cpe hormonů až až… :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11689
1.2.16 14:55

@aspagi
Tady je to ale ve smyslu vůbec samotné návštěvy gyndaře… Nejde o to vyšetření. To je mi jasné, že na to často kaděj. :roll: No ale mají alespoň nějaké základní údaje v kartě, od kterých se mohou odpíchnout.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
59265
1.2.16 14:57

@SuperAnonymouse mmchdm, kde si chceš HA jako koupit, někde po netu a riskovat, že to vůbec nebude to, co to být má? nebo to každý měsíc budeš měnit dle toho, co kde seženeš? To jsou fakt voloviny, akorát si zaděláš na problémy v budoucnosti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3293
1.2.16 15:19

8o 8o To snad ne tohle. Radši řeš to zdravotní pojištění než větší prsa…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama