Antikoncepce, po které se hubne?

2
6.4.21 17:33

Antikoncepce, po ktere se hubne?

Holky, máte tip na antikoncepci, po které něco málo zhubnu, a zároveň se mi nezvětší prsa? Co čtu jiné diskuze, tak si holky stěžují, že když už po nějaké zhubnou, zvětší se jim právě prsa, což fakt nechci. Jaké a s čím máte zkušenosti??? Kdyby jste měly tip na takovu, co usměrní zároveň i růst chloupků, bylo by to top! 🤣 🤪 :ok_hand_tone1: Děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
340
6.4.21 17:40

Myslím, ze vyloženě antikoncepcí se zhubnout nedá :mrgreen: zkus si raději zaběhat

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
725
6.4.21 17:40
@Anonymní píše:
Holky, máte tip na antikoncepci, po které něco málo zhubnu, a zároveň se mi nezvětší prsa? Co čtu jiné diskuze, tak si holky stěžují, že když už po nějaké zhubnou, zvětší se jim právě prsa, což fakt nechci. Jaké a s čím máte zkušenosti??? Kdyby jste měly tip na takovu, co usměrní zároveň i růst chloupků, bylo by to top! 🤣 🤪 :ok_hand_tone1: Děkuji

Děláš si legraci? Tak bud chceš antikoncepci anebo prášky na hubnutí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.4.21 17:48

@heluska1992 🤦🏻‍♀️

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
6.4.21 17:49

@Morska vila 🤦🏻‍♀️ Tvl, mám dost🤣

• Citovat
  • Nahlásit
623
6.4.21 17:51

Takovou antikoncepci neznám. :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
819
6.4.21 17:52

Jako vážně? Po žádné. A navíc záleží jak tvé tělo zareaguje na umělé hormony… Někdo zhubne, někdo přibere, s někým to ani nehne. Hubnoucí HA fakt není

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1083
6.4.21 17:55

Co všechno se tady člověk nedozvi… já jsem myslela, ze antikoncepce je proti poceti, ale podle zdejších diskuzi před otěhotněním v podstatě vůbec nechrání, za to se po ní zmenší zadek, zvetsi prsa přestanou růst chlupy.. to je super, asi ji taky začnu brat.

Příspěvek upraven 06.04.21 v 17:55

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1465
6.4.21 17:55
@Anonymní píše:
@Morska vila 🤦🏻‍♀️ Tvl, mám dost🤣

Vždyť je to pravda.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.4.21 17:57

@Midaku vy jste fakt hloupý kozy ještě. Projeďte si web, pak buďte chytré, krávy.

• Citovat
  • Nahlásit
340
6.4.21 18:01
@Anonymní píše:
@Midaku vy jste fakt hloupý kozy ještě. Projeďte si web, pak buďte chytré, krávy.

Si to vygoogli ty hvězdo!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1083
6.4.21 18:04
@Anonymní píše:
@Midaku vy jste fakt hloupý kozy ještě. Projeďte si web, pak buďte chytré, krávy.

Další hrdinny nadavajici anonym. Kdyby ses za svůj velmi inteligentni dotaz nestydela, nemusela bys ho psát anonymně. Ale evidentně alespoň v podvědomí víš, že je to blbost. Hele ono není špatný se zeptat, ale je špatný reagovat tak, jak reagujes. Kdybys pod svým nickem napsala, žes slyšela, že… jestli s tím někdo am zkušenosti… tak by se ti určitě dostalo jiných odpovedi, než když napíšeš inzerát na zázračnou pilulku, co ti spraví vzhled. A korunujes to nadavkama.. ty prášky slouží k tomu, abys nebyla těhotná. Ne k tomu, abys byla krásná. Zbytecne si nicis tělo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1045
6.4.21 18:04

Syrečky :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20510
6.4.21 18:07
@Anonymní píše:

@admin kdopak si hraje ne hrdinu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5309
6.4.21 18:19
@Midaku píše:
Co všechno se tady člověk nedozvi… já jsem myslela, ze antikoncepce je proti poceti, ale podle zdejších diskuzi před otěhotněním v podstatě vůbec nechrání, za to se po ní zmenší zadek, zvetsi prsa přestanou růst chlupy.. to je super, asi ji taky začnu brat.Příspěvek upraven 06.04.21 v 17:55

Nechrání, však to se tady ví dávno. Zaručeně při ní otěhotníš. Pořád selhávají :think: Chlupy mi rostou dál, prsa mám spíš bolavejsi než větší. Zadek je na svém místě, to je zatím má jediná jistota :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat