Antikoncepce, po které se nepřibírá na váze

Anonymní
26.4.21 09:24

antikoncepce, po které se nepřibírá na váze

Ahoj, doporučte mi, prosím, druh antikoncepce, se kterým jste spokojené po porodech, kdy další dítě už neplánujete. Po klasických pilulkách mi připadá, že vždy přiberu na váze. Děkuji za tipy

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2311
26.4.21 09:28

Mám mirenu. Nejlepší rozhodnutí co jsem vzhledem otázky antikoncepce udělala :palec: nepribiram, nemam menstruaci, zvýšila se chuť na sex, parada

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12980
26.4.21 09:45

@Marben mas hormonalni?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16680
26.4.21 09:59

Nepřibírala jsem nikdy po žádné HA a to jsem jich vystřídala asi 10. Přibírám ze žraní a nedostatku pohybu :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10613
26.4.21 10:05

Žádná antikoncepce nezpůsobuje příbytek váhy. Může jen docházet k zadržování vody a zvyšovat chuť k jídlu. Jinak já volila sterilizaci. Další děti nechci, kondomy nechci a hormony do sebe cpát už vůbec ne. Takhle tělo funguje tak, jak je nastaveno

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.4.21 10:33

Já brala Diecyclen, asi tak půl roku, pak jsem vysadila a během měsíce a půl 8 kg nahoře, kterých se ne a ne zbavit. Při bráni ani gram nahoře, zato po vysazení se tělo zbláznilo. Jinak v tu dobu jsem se stravolala stejně, jako před i jsem měla pohybu až dost. Holt občas hormony udělají své. Jde o to zkoušet, co člověku sedne. 100 lidí, 100 chutí.

• Citovat
  • Nahlásit
14816
26.4.21 12:35

Po porodu mám levosert, je to hormonální tělísko, obdoba mireny. Nemohu si to vynachválit. A já tedy nepřibírala nikdy po žádné antikoncepci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat