Antikoncepce při kojení - omylem užití "klasické"

4328
9.12.09 16:19

Antikoncepce při kojení - omylem užití "klasické"

Ahoj holky,

právě mi volala zoufalá kamarádka, že si spletla krabičky s antikoncepcí a už měsíc bere běžnou a ne azalii. Měla je v šuplíku vedle sebe a halt se sekla. Kojí už jen 2× denně, myslíte, že to může mít na mrňouse vliv?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

8297
9.12.09 17:23

V nějaké poradně jsem četla, že třeba vaginální kroužek se dá mít už od 6 měsíců dítěte, takže to asi myslí tak, když není už plně kojené. Pokud do teď dítěti nenarostla prsa, tak mu to snad nijak neuškodí, nicméně buď bych ji vysadila, nebo přestala kojit, co není, může být.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
35111
9.12.09 17:44

ja si taky myslim, ze ne. ma chlapecka, nebo holcicku?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4328
9.12.09 20:07

Pudli 15 měsíční holčičku…
Kojit chce odo 2 let.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
122
9.12.09 22:01

kvůli tomu bych dítě neodstavovala, stejně nic nezmění na tom, že už nějaké ty prášky vzala… spíš ať se poradí s dr jak, kdy a jestli se vrátit na původní atk.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4328
9.12.09 22:09

ona spíš má strach jestli AKčence nemohla ublížit, co ty hormony v tom tělíčku nadělají…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8297
9.12.09 22:24

Já nemyslela odstavit kvůli tomu, ale pokud by se rozhodla ji brát dál.
Já bych řekla, že pokud už kojí takto málo, tak jí to nemohlo nějak zvlᚍ poznamenat. a kdyby nějak reagovala, tak si myslím, že by reagovala zrovna na hormony hned.
Já se v HA moc nevyznám, ale ty hormony se přeci vyskytují v těle tak jako tak, ta jednosložková HA má v sobě taky nějaký hormon, tak tam vadí asi jen ten jeden, ale jsou to malá množství. Myslím, že PMS nebo těhotenství je taky pořádná hormonální smršť a kojí se i při tom.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
35111
10.12.09 07:44

no jo, dyk se vlastne koji i v tehoptenstvi. to je urcite v pohode…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama