Antikoncepce proti zadržování vody v těle

59
17.6.13 09:24

Antikoncepce proti zadržování vody v těle

Chci se zeptat, již přes rok beru HA Daylette. Ale poslední dobou mi vůbec nesedí, budu muset změnit. A Chtěla bych jse zeptat jaké jsou jestě HA proti zadržování vody, a jestli existuje s dávkováním 21 tabletek 7 dní pauza. Díky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
929
17.6.13 14:43
@tam321 píše:
Chci se zeptat, již přes rok beru HA Daylette. Ale poslední dobou mi vůbec nesedí, budu muset změnit. A Chtěla bych jse zeptat jaké jsou jestě HA proti zadržování vody, a jestli existuje s dávkováním 21 tabletek 7 dní pauza. Díky

Na zadržování vody v těle by měla působit Yadine a má dávkování 21+7.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7320
17.6.13 15:06

Já mám Softinelle, měla by být taky proti zdržování vody v těle. Kvůli tomu mi ji i lékař předepsal. Mimochodem v příbalovém letáku uvádí jako vedlejší účinek přibírání na váze. Tak si vyber :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
lls
18.6.13 23:14

Yadine jsem kdysi zkoušela brát, ale žádné výrazné účinky na váhu jsem tedy nepozorovala… Holt nezbývá než začít cvičit a změnit stravu…

• Citovat
  • Nahlásit
neprihlasena Pomka
19.6.13 05:39
@lls píše:
Yadine jsem kdysi zkoušela brát, ale žádné výrazné účinky na váhu jsem tedy nepozorovala… Holt nezbývá než začít cvičit a změnit stravu…

A když cvičí a jí zdravě a pořád přibírá na váze, co poradíš potom? :) HA se nebere kvůli tomu, aby člověk zhubnul, ale vybrat takovou, při který člověk nepřibírá, ne? O tom ta diskuze je.

• Citovat
  • Nahlásit
929
19.6.13 11:08
@neprihlasena Pomka píše:
A když cvičí a jí zdravě a pořád přibírá na váze, co poradíš potom? :) HA se nebere kvůli tomu, aby člověk zhubnul, ale vybrat takovou, při který člověk nepřibírá, ne? O tom ta diskuze je.

Tak to jí potom poradím at nebere radši žádnou :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
lls
19.6.13 19:12
@neprihlasena Pomka píše:
A když cvičí a jí zdravě a pořád přibírá na váze, co poradíš potom? :) HA se nebere kvůli tomu, aby člověk zhubnul, ale vybrat takovou, při který člověk nepřibírá, ne? O tom ta diskuze je.

Pokud pribira na vaze navzdory zmene stravy a cviceni cca 4× tydne, tak je asi s takovym clovekem neco spatne - stitna zlaza napriklad. Normalni to urcite neni, navzdory brani antikoncepce.

• Citovat
  • Nahlásit
lls
19.6.13 19:15

(mi prijde, ze spousta zen dela z antikoncepce vymluvu, proc jim nejde zhubnout - taky jsem k tomu kdysi mela sklony, i proto jsem zkousela tu Yadine - bez ucinku; bez te diety a cviceni to proste nejde, mne se povedlo zhubnout cca 8 Kg i pri male vysce a tedy pomalejsimu metabolismu, antikoncepci jsem brala celou dobu; ano, mozna to nejde tak snadno, jako lidem, co antikoncepci neberou, ale JDE to).

• Citovat
  • Nahlásit
59
20.6.13 17:56

Nic proti. Spíš jsem chtěla poradit tu antikoncepci, a ne jak zhubnout. Vím že s antikoncepcí jde zhubnout těžko.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
36
7.8.13 21:33

Já jsem teda po Yadine přibrala 8kg a necítila jsem se vůbec dobře.. Tak jsem pak dostala Sylviane ( má být hodně podobná) a po ní jsem za rok shodila 4kg a vůbec jsem pro to nic nemusela udělat.. Jen mám pořád další 4kg nahoře. Ale hodlám koncem srpna úplně vysazovat. Myslim, že je třeba opravdu včas navštívit gyndu a zkoušet prášky, dokud ti nějaké z nich nebudou vyhovovat. Před tím jsem brala Diane a s tou jsem nepřibrala ani deko za celou dobu. Tak přeji hodně štěstí, protože vím, jaké to je.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat