Antikoncepce Průjem po 8,9 hodinách

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.06.19 10:43
Antikoncepce Průjem po 8,9 hodinách

Ahoj omlouvám se s tímto dotazem, každopádně jsem si vzala antikoncepci v 8 večer a potom jedla něco co mi neudělalo extra dobře. V 5 rano jsem dostala průjem což už by měla být antikoncepce vstrebana ale byla jsem na záchodě už třikrát a furt průjem mám, momentálně je 10:40, menší ji to účinnost? V letáku je napsané po celodenním, tak jestli j to dobrý a muzu nechráněně nebo je lepší s ochranou, a mám si vzít normálně jeden prášek nebo vzít dva radši a po jakou dobu? :( dekuju mockrát

Reakce:
mamule42
Zasloužilá kecalka 874 příspěvků 17.06.19 10:57
@Anonymní píše:
Ahoj omlouvám se s tímto dotazem, každopádně jsem si vzala antikoncepci v 8 večer a potom jedla něco co mi neudělalo extra dobře. V 5 rano jsem dostala průjem což už by měla být antikoncepce vstrebana ale byla jsem na záchodě už třikrát a furt průjem mám, momentálně je 10:40, menší ji to účinnost? V letáku je napsané po celodenním, tak jestli j to dobrý a muzu nechráněně nebo je lepší s ochranou, a mám si vzít normálně jeden prášek nebo vzít dva radši a po jakou dobu? :( dekuju mockrát

Ses zbláznila že si vezmeš 2,normálně pokračuj tak jak máš, to by jsi musela mít průjem často, aby se snížila účinnost prášku, pokud se bojíš tak si zavolej doktorce, ale neber ty prášky jak lentilky.

lll14
Kecalka 220 příspěvků 17.06.19 10:57

Tableta se už dávno vstřebala, neboj. :) Problém jsou hlavně první dvě hodiny. :)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.06.19 11:30

@mamule42 nemyslela jsem to tak, viděla jsem ze když ho někdo má delší dobu tak se to počítá jako kdyby si ho nevzal tak jsem se ptala, dobře dekuju

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.06.19 11:31

@lll14 Já jsem totiž koukala že když je celodenní že to prej vadí, tak děkuju mockrát fakt se v tom nevyznám:sweat_smile:

Váš příspěvek
Reklama