Antikoncepce Sidreta a průjem v prvním týdnu užívání

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.07.18 19:21
Antikoncepce Sidreta + průjem v prvním týdnu užívání

Ahoj holky,
měla bych takový dotaz, pár dnů už nad tím přemýšlím.
Stala se mi taková nepříjemnost, pokračovala jsem v užívání atikoncepce a první týden (přesněji v 2.den brání jsme měli s přítelem přerušovanou souloz, nešlo to do mě) a nějak 5.den jsem chytla večer průjem, nebylo to že bych seděla celý večer na záchodě, ale bylo to takove.. no dost ridke, bylo to asi 3 hodky po vzetí prášku, a proto jsem si vzala pro jistotu ještě jeden a pak byl už naštěstí od průjmu klid. Četla jsem si leták a píšou, že když se dostaví průjem a člověk si veme nejlépe do 12 hodin další, tak že by to mělo být v pořádku. Po 12 hodinách už by mělo jít jakože o „zapomenutí v prvním týdnu“. Bály byste se na mém místě otěhotnění, že by nejake spermie mohly zustat ještě ve mě a mohl by být problem? Samozřejmě se budu chránit nejmíň týden jinak.
Děkuji a pěkný den :) :)

Reakce:

admin
Extra třída :D 11148 příspěvků 29.07.18 08:37

Zdravím,

vyzkoušejte dotaz vložit do naší Gynekologické poradny, kde Vám poradí zkušený odborník ;)

Možná tam dokonce odpověď naleznete rovnou díky dřívěji zodpovězeným dotazům.

Pěkný víkend :kytka:
adminka Lucka

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

V soutěži Nastartujte se uspěl nápad na originální Priessnitzovy zábaly

V již šestém ročníku grantového programu Komerční banky a Asociace malých a... číst dále >

Články z Expres.cz

Tento poklad je z Česka! Sexy Karolína je první evropskou hokejovou trenérkou

Česká republika se má čím chlubit! Třicetiletá sexbomba Karolína Huvarová... číst dále >

Dle reportáže seznamu se Babiš ml. hledá už druhý rok, loni byl otci na svatbě

Měl se bát svého otce, jeho otec chtěl, aby zmizel, nevědělo se, kde je,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >