Reklama

Antikoncepce Sidreta a průjem v prvním týdnu užívání

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.07.18 19:21
Antikoncepce Sidreta + průjem v prvním týdnu užívání

Ahoj holky,
měla bych takový dotaz, pár dnů už nad tím přemýšlím.
Stala se mi taková nepříjemnost, pokračovala jsem v užívání atikoncepce a první týden (přesněji v 2.den brání jsme měli s přítelem přerušovanou souloz, nešlo to do mě) a nějak 5.den jsem chytla večer průjem, nebylo to že bych seděla celý večer na záchodě, ale bylo to takove.. no dost ridke, bylo to asi 3 hodky po vzetí prášku, a proto jsem si vzala pro jistotu ještě jeden a pak byl už naštěstí od průjmu klid. Četla jsem si leták a píšou, že když se dostaví průjem a člověk si veme nejlépe do 12 hodin další, tak že by to mělo být v pořádku. Po 12 hodinách už by mělo jít jakože o „zapomenutí v prvním týdnu“. Bály byste se na mém místě otěhotnění, že by nejake spermie mohly zustat ještě ve mě a mohl by být problem? Samozřejmě se budu chránit nejmíň týden jinak.
Děkuji a pěkný den :) :)

Reklama

Reakce:

admin
Extra třída :D 10894 příspěvků 29.07.18 08:37

Zdravím,

vyzkoušejte dotaz vložit do naší Gynekologické poradny, kde Vám poradí zkušený odborník ;)

Možná tam dokonce odpověď naleznete rovnou díky dřívěji zodpovězeným dotazům.

Pěkný víkend :kytka:
adminka Lucka

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Nespinká? Vyzkoušejte rady ostatních maminek

Někdo má doma malého spáče, jiní rodiče bojují o každou minutu spánku. Pro... číst dále >

Rekonstrukce bytu: Na co si dát pozor?

Kupujete byt a potřebuje opravit? Anebo už nejste tolik spokojení s vlastním... číst dále >

Články z Expres.cz

Bláznivý spot brněnské policie: Proč na něm strážník bojuje s kozou?

Být městským policistou sice neznamená dennodenně nasazovat život, rozhodně... číst dále >

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Články z Ona Dnes

VIDEO: Jak se ze služky Gottwaldové stala první dáma. A lidé se jí smáli

Toužila být obdivována jako její předchůdkyně Hana Benešová. Jenže Martě... číst dále >

Šestadvacetiletá žena vážila jen sedmnáct kilo, dávali jí rok života

Kristina Karyaginová (26) z Ruska byla na pokraji smrti. Vážila jako čtyřleté... číst dále >

Reklama