Antikoncepce Sidreta a průjem v prvním týdnu užívání

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.07.18 19:21
Antikoncepce Sidreta + průjem v prvním týdnu užívání

Ahoj holky,
měla bych takový dotaz, pár dnů už nad tím přemýšlím.
Stala se mi taková nepříjemnost, pokračovala jsem v užívání atikoncepce a první týden (přesněji v 2.den brání jsme měli s přítelem přerušovanou souloz, nešlo to do mě) a nějak 5.den jsem chytla večer průjem, nebylo to že bych seděla celý večer na záchodě, ale bylo to takove.. no dost ridke, bylo to asi 3 hodky po vzetí prášku, a proto jsem si vzala pro jistotu ještě jeden a pak byl už naštěstí od průjmu klid. Četla jsem si leták a píšou, že když se dostaví průjem a člověk si veme nejlépe do 12 hodin další, tak že by to mělo být v pořádku. Po 12 hodinách už by mělo jít jakože o „zapomenutí v prvním týdnu“. Bály byste se na mém místě otěhotnění, že by nejake spermie mohly zustat ještě ve mě a mohl by být problem? Samozřejmě se budu chránit nejmíň týden jinak.
Děkuji a pěkný den :) :)

Reakce:
Uživatel je onlineadmin
Extra třída :D 11602 příspěvků 29.07.18 08:37

Zdravím,

vyzkoušejte dotaz vložit do naší Gynekologické poradny, kde Vám poradí zkušený odborník ;)

Možná tam dokonce odpověď naleznete rovnou díky dřívěji zodpovězeným dotazům.

Pěkný víkend :kytka:
adminka Lucka

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Bomby Kim Kardashian: Šaty jí rozdělily prsa vejpůl!

O vrchovatou porci trapnosti se tentokrát postarala hvězda reality show a... číst dále >

Migranti a Česko v roce 2019: Přijde letos nová vlna a skončí to někdy?

Co čeká Evropu v oblasti migrační krize v tomto roce? Záleží na tom, zda je... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >