Antikoncepce Stodete a bolest v podbříšku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.01.17 17:42
Antikoncepce Stodete a bolest v podbrisku

Uz skoro rok beru tuto antikoncepci. Vim ze kdyz jeden prasek zapomenu pak zacnu trochu spinit. Ale ted me pred tydnem zacal bolet podbrisek coz me normalne neboli a druhy den zacalo spineni a dost zapacha jak snad pri ocistkach. Kdyz se mi to stavalo driv tak to tolik nezapachalo. Tak nevim jestli to neni s antikoncepce. Sex sem mela jen jednou za mesic s manzelem.

Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.01.17 18:31

Ahoj,
ja tyhle prasky brala snad 6 let a nikdy jsem podobne problemy nemela. I kdyz jsem zapomnela prasek (a nekdy i treba dva v rade) tak jsem nikdy ani nespinila/nic me nebolelo, natozpak to co pises ty. Rekla bych, ze ti ty prasky asi moc nesednou :/..
 I.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Máme sníh, heč! culí se Vondráčková z Kanady. O návratu do Česka ale mlčí

Zatímco Tomáš Plekanec (35) odpočívá na rodné hroudě a doufá ve Vánoce se... číst dále >

Podpora od táty! Tereza po soudu mluvila s otcem, slíbila mu brzký návrat

Vše nasvědčuje tomu, že se případ heroinové pašeračky Terezy žene do finální... číst dále >

Články z Ona Dnes

Život první dámy Zemanové: otec v uranovém lágru, její dceři hrozil únos

Ze všech polistopadových prvních dam je Ivana Zemanová ta nejméně viditelná.... číst dále >

Latexová svoboda nahých mužů. Na neobvyklé výstavě je orgasmus povolen

Po nahých ženách nabídli organizátoři výstavy Voayer skutečně nahé muže. V... číst dále >