Reklama

Antikoncepce, postinor a těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Nell016
Nováček 9 příspěvků 09.02.18 10:14
Antikoncepce, těhotenství, potrebuji poradit

Ahoj, asi tri tydny zpet jsme meli s pritelem nehodu, prasknul nam kondom. Cca hodinu na to jsem si vzala postinor a hned druhy den jsem sla na gynekologii a nechala si napsat HA, gynekoloska rikala ze by ten postinor mel zabrat. HA beru ted uz 10 den, s pritelem jsme behem meho uzivani meli sex jen 2 a to s kondomem. Mám takový nafouklí podbřišek ale to jsem měla vždycky…a zdá se mi ze se mi zvetsily prsa nebo ze jsou po ranu citlivejsi. Ma otazka zni muzu byt tehotna? Mam dost strach, :( je mi 16

Reklama

Reakce:

p0pokatepetl
Kecalka 117 příspěvků 09.02.18 10:18

@Nell016 HA sposobuje, ze sa telo ako tehotne tvari - skor by som priznaky prisudila tomuto :)

Paola21
Závislačka 3478 příspěvků 09.02.18 10:19

Těhotná být můžeš, ale v tomto případně je pravděpodobnost 0,00001% (tak nějak.), takže v klidu. Je ale dobře, že to řešíš takhle zodpovědně.

pikola
Neúnavná pisatelka 19048 příspěvků 09.02.18 10:20

Pokud jsi měla mezitím menstruaci, je to velmi nepravděpodobné. Spíš nulová šance.

Vlaďka 83
Ukecaná baba ;) 1054 příspěvků 09.02.18 10:24

@Nell016
Nepanikař. Postinor ti mohl rozhodit komplet cyklus a antikoncepce tomu nepřidala. Navíc ta úžasná kombinace hormonů může společně vyvolat prapodivné vedlejší účinky. ;) Určitě ti gynekoložka řekla, jak dlouho se máš chránit i kondomem a tak to dodrž a budeš v pohodě. A pročti všechny vedlejší účinky - určitě tam najdeš i ty svoje ;)

Nell016
Nováček 9 příspěvků 09.02.18 13:38

@pikola jo dostala jsem to, jen mám trochu strach i kdyz vim ze je opravdu mala sance ze bych mohla byt tehotna

Nell016
Nováček 9 příspěvků 09.02.18 13:41
.

@p0pokatepetl myslíte že je možný sex i bez kondomu? Vím že HA je pro to aby se neotěhotnělo ale i tak? Mohu? Mám antikoncepci tri-regol

pikola
Neúnavná pisatelka 19048 příspěvků 09.02.18 13:44
@Nell016 píše:
@p0pokatepetl myslíte že je možný sex i bez kondomu? Vím že HA je pro to aby se neotěhotnělo ale i tak? Mohu? Mám antikoncepci tri-regol

Pokud ji budeš brát správně, můžeš u bez kondomu

Maky21
Povídálka 20 příspěvků 10.02.18 16:01

Ahoj, to je naprosto běžné. U některých dívek se zvětší prsa(me se taky zvětšily)stehna nebo zadek. Nafouklý podbřišek mám taky, protože když jíš a piješ, tak se Ti to tělo zavodňuje. Muzes i přibrat při užívání HA, takže se nelekni. Těhotná určitě nejsi, byla jsem z toho stejně vyplašená jak ty. :hug:

Nell016
Nováček 9 příspěvků 12.02.18 19:24

@Maky21 moc děkuji, celkem me to uklidnilo, jsme z toho z přítelem nekdy vedle. A ja taky normální když cítím chvilkama jako bych to měla dostat?

p0pokatepetl
Kecalka 117 příspěvků 13.02.18 10:16

@Nell016 podla mna to normalne je, mne sa po postinore uplne rozhodil cyklus a bolo mi tak 3 tyzdne fakt zle, obcas som i krvacala a tak.. V kombinacii s HA to musi byt dobre kombo, „normalne“ bude teraz vsetko :) na zaciatku brania HA som mala snad cele prve plato nejake krce a bolesti, ono staci si precitat letak, vsetky tie neziaduce ucinky by tam mali byt vymenovane, podla mna sa v tom najdes :)

Nell016
Nováček 9 příspěvků 13.02.18 20:59

@p0pokatepetl po tom postinoru jsem to dostala tak jak jsem měla

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Do čela s ním! 5 důvodů, proč by Kubera byl skvělým předsedou Senátu

Primátor Teplic Jaroslav Kubera (ODS) slaví úspěchy nejen v domovském městě,... číst dále >

Příběh Aloise Rašína: Jak se z radikálního nacionalisty stal zakladatel Československa?

Mluví se o něm málo, v souvislosti se vznikem Československa mnohem častěji... číst dále >

Články z Ona Dnes

První dáma Svobodová přišla o syna, podpořila vznik SOS dětských vesniček

Bylo to poprvé od časů Hany Benešové, co byla první dáma opět oblíbená u... číst dále >

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >